شرکت خدمات ریلی مهتاب سیر جم

معرفی شرکت مهتاب سیر جم

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

شرکت مهتاب سیر جم به عنوان یکی از فعال ترین شرکت های حمل و نقل ریلی کشور در حال خدمت رسانی به مردم عزیز کشورمان است. جالب است بدانید مهتاب سیر جم یکی از جدید ترین و نوپاترین شرکت های خدمات ریلی کشور به حساب می آید اما در همین مدت کوتاه توانسته است نام خود را در کنار شرکت های بزرگ و قدیمی حمل و نقل ریلی کشور قرار دهد. در ادامه با این شرکت ریلی بیشتر آشنا می شویم پس با ما همراه باشید.

تاریخچه شرکت معتاب سیر جم

شرکت مهتاب سیر جم به عنوان یکی از نوپاترین شرکت های خصوصی مسافربری از سال ۱۳۸۹ خدمت به مردم را آغاز کرده است. این شرکت از همان اول و با مسیر نوسعه محوری که در نظر داشت توانست در زمان کوتاهی اعتبار خودش را در بین مسافران تثبیت بخشد. امروزه کمتر مسافری را می توان پیدا کرد که با نام درخشان این شرکت حمل و نقلی آشنا نباشد.

جالب است بدانید، یکی از مهم ترین شعارهای این شرکت ارائه بهترین خدمات با رعایت اسناندارهای جهانی است. کارکنان این شرکت در طول فعالیت خود توانسته اند در فعالیت های خود به این شعار جامه عمل بپوشانند.

تصویر لوگو شرکت مهتاب سیر جم

قطار ۶ تخته لوکس مهتاب سیر جم

اگر مسافر شهرهای پر ترددی مانند، مسیر قطار تهران مشهد باشید، حتما نام قطارهای مهتاب سیر جم برایتان آشناست. قطارهای این شرکت به عنوان واگن هایی با کوپه های ۶ نفره معروف هستند.

قطارهای ۶ تخته برای کسانی که دوست دارند سفری گروهی را با خانواده و یا دوستان خود تجربه کنند بسیار جذاب است چرا که سفر با قطارهای کوپه ای ۶ نفره می تواند طعم شیرین زندگی در سفر را به کام مسافران بچشاند.

قطار 6 تخته مهتاب سیر جم

اما گروهی از مسافران هستند که همچنان دید خوبی نسبت به قطارهای ۶ تخته ندارند و بر این عقیده اند که قطارهای ۶ تخته امکانات و خدمات محدود تری را نسبت به قطارهای ۴ تخته دارند. اما قطارهای ۶ تخته مهتاب سیر جم را نمی توانیم با دیگر قطارهای ۶ تخته ناوگان ریلی کشور مقایسه کنیم چرا که همانطور که از نام این قطارها یعنی قطار ۶ تخته لوکس مهتاب سیر جم مشخص است این ۶ تخته های جذاب در دسته بندی قطارهای لوکس قرار می گیرند. اگر دوست دارید نسبت به امکانات و خدماتی که شرکت مهتاب سیر جم برای مسافران در نظر گرفته اطلاع پیدا کنید خواندن ادامه این مقاله را از دست ندهید.

امکانات و خدمات شرکت مهتاب سیر جم

قطار مهتاب سیر جم به عنوان یک قطار لوکس و درجه ۱ شش تخته، امکانات و خدمات قابل توجهی را به مسافران ارائه می دهد که اطلاع داشتن از آن برای مسافران خالی از لطف نخواهد بود.

 •  سرویس تهویه مطبوع هوا و سرویس گرمایشی و سرمایشی مناسب برای هر فصل
 • سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی
 • ارائه سرویس خواب مناسب برای هر شخص
 • ارائه آب معدنی به هر مسافر
 • توزیع کتاب و نشریات به مسافران
 • پذیرایی از مسافران با میان وعده

امکانات و خدمات نامبرده شده تنها بخشی از خدماتی است که شرکت مهتاب سیر جم به مسافران ارائه می دهد. اگر شما دوست دارید در مورد این نوع از قطارها اطلاعات کامل تری داشته باشید می توانید به مقاله قطار مهتاب- امکانات و خدمات قطار ۶ تخته لوکس مهتاب سیر جم نگاهی بیندازید.

عکس قطار مهتاب سیر جم

بیشتر مسافرانی که برای خرید بلیط خود به دنبال بهترین و جذاب ترین قطار هستند در صفحات مختلف و سایت های مختلف به دنبال تصاویری از قطار دلخواه خود هستند. ما در اینجا تصاویر مختلفی از قطارهای شرکت مهتاب سیر جم را برای شما آماده کرده ایم تا با دیدن آن ها بتوانید شناخت تصویری بهتری از قطارهای مهتاب داشته باشید.

قیمت بلیط قطارهای مهتاب سیر جم

یکی از مهم ترین سوالاتی که همیشه ذهن مسافر را درگیر خودش می کند هزینه و قیمت بلیط قطار است. خوشبختانه قیمت گذاری شرکت مهتاب سیر جم روال کاملا منطقی و مناسبی را طی کرده است و توانسته مسافران را از این نرخ راضی نگه دارد.

حقوق مسافران از نگاه قطارهای مهتاب سیر جم

شرکت مهتاب سیر جم برای نشان دادن احترامی که همیشه برای مسافران خود قائل است. حقوقی برای مشتریان خود تدوین کرده تا بتواند همواره بیشتر از قبل رضایت مشتریان خود را جلب کند. در ادامه برخی از مهم ترین حقوق مشتریان را از نگاه شرکت مهتاب سیر جم میخوانیم.

 • مسافران تا یک ساعت بعد از رزرو بلیط می توانند با ارائه کارت شناسایی کل مبلغ بلیط خریداری شده را پس بگیرند و بلیط خود را پس بدهند.
 • اگر در برنامه حرکت قطار تغییری ایجاد شود مسافران می توانند کل بهای بلیط خود را به عنوان خشارت از شرکت بگیرند.
 • در صورتیکه سیستم تهویه قطار به هر دلیل از کار افتاده باشد مسافران می توانند با ارائه کارت شناسی ۵۰ درصد از مبلغ کل بلیط را از شرکت بگیرند.
 • در صورتی که به هر دلیل مهمانداران قطار جای مسافر را به صورت اجباری تغییر دهند مسافر می تواند با ارائه کارت شناسایی نسبت به دریافت ۵۰ درصد از هزینه بلیط خود اقدام کند.
 • شرکت مهتاب سیر جم برای خانواده شهدا و جانبازان عزیز کشورمان هزینه بلیط را به صورت نیم بها حساب می کند.

شماره تماس شرکت مهتاب سیر جم

چنانچه هر کدام از مسائل بالا برای شما پیش آمد و حس کردید به عنوان یک مسافر حق و حقوقتان در طول سفر رعایت نشده است می توانید با تماس گرفتن با شرکت مهتاب سیر جم نسبت به شکایت و حتی ارائه پیشنهادات خود نسبت به خدمات ریلی این شرکت اقدام کنید.

شماره تماس شرکت مهتاب سیر جم: ۸۸۴۸۱۰۴

صف مسافران در حال سوار شدن به قطار مهتاب

شرکت مهتاب سیر جم ر مقایسه با دیگر قطارهای درجه یک کشور در جایگاه خوبی قرار دارد اما اگر بخواهیم بهترین و با امکانات ترین قطار ۶ تخته در کل ناوگان ریلی کشور را معرفی کنیم، قطعا نام قطار مهتاب بیشتر از آنچه که فکرش را بکنید می درخشد. اگر برای سفر خود به دنبال انتخاب قطاری هستید که حقوق مسافران برایشان در درجه اهمیت بالایی قرار دارد قطعا بهترین انتخاب شما می تواند خرید بلیط قطار شرکت مهتاب سیر جم به حساب بیاید.

برچسب : سفر با قطار

نظرات