× پیش فروش اینترنتی بلیط قطار ویژه اردیبهشت و خرداد ۹۸ (برای حرکت در تاریخ ۱۶ اردیبهشت الی ۱۰ خرداد) از روز چهارشنبه ۴ اردیبهشت ماه ساعت ۱۰ صبح آغاز خواهد شد.

بلیط هواپیما تهران به شیراز

1 Star 2 Star 3 Star 4 Star 5 Star
 • تا قبل از ساعت 11:30 صبح سه روز مانده به پرواز(40 درصد) به عنوان جریمه کسر و الباقی قابل استرداد می باشد.
 • تا قبل از ساعت 11:30 صبح دو روز مانده به پرواز(60 درصد) به عنوان جریمه کسر و الباقی قابل استرداد می باشد.
 • تا قبل از ساعت 11:30 صبح یک روز مانده به پرواز(80 درصد) به عنوان جریمه کسر و الباقی قابل استرداد می باشد.
 • روز پرواز به بعد(100 درصد) تماس تلفنی با پشتیبانی

کیش ایر

شماره پرواز : 7159 سیستمی
بوئينگ MD
 • ساعت پرواز :۲۳:۱۵
 • مدت پرواز: ۱ ساعت و ۱۵ دقیقه
اکونومی Y ۲
 • قیمت هر بزرگسال
  ۴,۸۲۰,۰۰۰ ریال
مبلغ تعداد نفرات جمع
بزرگسالان ۴,۸۲۰,۰۰۰ ریال ۱ نفر ۴,۸۲۰,۰۰۰ ریال
کودک ۴,۵۸۰,۰۰۰ ریال ۰ نفر ۰ ریال
نوزاد ۷۶۰,۰۰۰ ریال ۰ نفر ۰ ریال
عوارض فرودگاهی ۰ ریال
تخفیف ۰ ریال
جمع کل بهای بلیط ۴,۸۲۰,۰۰۰ ریال
 • ظرفیت ۲
 • قیمت ۴,۸۲۰,۰۰۰ ریال

پرواز تهران شیراز

آوزۀ شهر شیراز به اندازه ای است که به طور سالیانه گردشگران زیادی را از سراسر دنیا راهی این شهر بزرگ تاریخی می‌کند. این شهر در بین هموطنان نیز محبوبیت بسیار داشته تا جائیکه این مسافران حتی چندین بار به شیراز سفر می کنند ولی از دیدن زیبایی های آن سیر نمی شوند. اما این مسئله تنها برای ایرانیان صدق نمی‌کند زیرا توریست‌های خارجی زیادی از این شهر بازدید می‌کنند. این استقبال بی‌اندازه باعث می‌شود که افراد زیادی از پایتخت به این شهر سفر کنند و پرواز تهران شیراز را به یکی از پرترافیک‌ترین مسیرهای پروازی در ایران بدل کند.

بلیط هواپیما تهران شیراز

همچنین به دلیل تقضای زیاد، پرواز تهران شیراز توسط شرکت‌های هواپیمایی زیادی پشتیبانی می‌شود به طوریکه می‌توان گفت بلیط هواپیمای تهران به شیراز تقریباً در تمامی ایرلاین‌های فعال کشور فروخته می‌شود. این خطوط هوایی شامل ایران ایر، ماهان، آسمان، زاگرس، ساها، قشم ایر، معراج و کیش ایر می‌شود.

بلیط چارتر تهران شیراز  

همانطور که در پاراگراف قبل اشاره کردیم، مسیر پروازی تهران شیراز ترافیک مسافر زیادی دارد، این در حالی است که بسیاری از مسافران به دنبال خرید بلیط چارتری تهران به شیراز هستند. اما آیا می‌شود به سادگی در این مسیر بلیط چارتر خرید؟ بله. برای اینکه بتوانید از بهترین و باکیفیت‌ترین هواپیمایی‌ها بلیط ارزان قیمت چارتری بخرید، تنها لازم است در سایت سامتیک تاریخ حرکت خود را وارد کنید تا سامانه بلیط سامتیک، تمام گزینه‌های بلیط چارتر تهران به شیراز را به شما نشان دهد.

قیمت بلیط هواپیما تهران به شیراز

به دلیل رقابت زیاد در هواپیمایی‌ها، قیمت بلیط هواپیما تهران شیراز در تمام ایرلاین‌ها دست خوش تغییر است. به بیانی دیگر، پیدا کردن نرخ ثابت برای بلیط هواپیمایی تهران به شیراز ممکن است به امری غیرممکن تبدیل شود. پیشنهاد ما به شما این است که تنها قیمت بلیط را معیار اصلی خود قرار ندهید و فاکتورهای دیگری همچون کلاس پروازی ، ساعت و روز پرواز و از همه مهمتر شرکت هواپیمایی را مد نظر قرار دهید.

خرید بلیط هواپیما تهران شیراز

ممکن است با دیدن تعداد سایت‌های زیاد برای خرید بلیط هواپیما تهران شیراز گیج شوید و ندانید کدام یک مورد اطمینان است. اما نگران نباشید زیرا اکثر سایت‌های خرید بلیط هواپیما مجوزهای فروش بلیط هواپیما را دارند. اما ما کار شما را راحت کرده‌ایم! زیرا پیدا کردن پروازی که هم ارزان باشد و هم باکیفیت کار سختی خواهد بود. به همین دلیل سایت سامتیک سعی کرده تنوعی بالا از بلیت های چارتری و سیستمی تهران شیراز را در این صفحه برای شما جمع‌آوری کند تا انتخاب برای شما راحت شود. پس با خیال راحت انتخاب کنید.