سخنی با همسفران گرامی

اطلاعیه سامتیک درباره سوء استفاده برخی افراد از نام این برند


با توجه به افزایش روز افزون خدمات ارائه شده توسط افراد، گروه ها و شرکت های مختلف در بستر اینترنت، و افزایش علاقه عموم مردم به استفاده از خدمات این وب سایت ها و استقبال نسبتا زیادی که از سایت های ارائه دهنده خدمات اینترنتی شده، لذا در این بین افرادی سودجو با روشهای غلط و سوء استفاده از نام یک برند سعی در جمع آوری و هدایت کاربران سایت های معروف به سمت سایت های بی کیفیت خود نموده و متاسفانه برخی افراد نیز بخاطر بی توجهی و شاید عدم اطلاعات کافی در دام این تله ها گرفتار شده و در بهترین حالت چیزی عایدشان نمی شود. در بعضی مواقع نیز مشاهده شده که از این بی توجهی ها ضرر بسیاری دیده اند. Samtik 2024

یکی از این حقه ها استفاده از نام، شهرت و محبوبیت یک برند می باشد. با توجه به زمان بر و هزینه بر بودن برندینگ و تبدیل شدن یک نام تجاری به برندی قابل اعتماد در میان مردم، این افراد سودجو برای سریع به نتیجه رسیدن اهدافشان سعی بر سوء استفاده از نام و شهرت یک برند دارند.

از آنجایی که برند سامتیک با فعالیت مستمر در زمینه ارائه خدمات آنلاین گردشگری از جمله خرید اینترنتی بلیط هواپیما داخلی، بلیط هواپیما خارجی و بلیط قطار و اخذ مجوزهای گوناگون از مراجع ذیربط و ارائه خدمات با کیفیت در جهت اطمینان سازی در میان مردم و علاقه مندان به سفر نام و محبوبیتی قابل توجه کسب کرده، لذا افراد سودجو بسیار تلاش کرده اند تا از این شهرت سوء استفاده کرده و کاربرانی که به این برند فعال در زمینه گردشگری اعتماد کرده اند را به طرف سایت های غیر قابل اطمینان خود هدایت کنند.

شیوه ای که برخی از سودجویان برای پیشبرد اهداف نادرست خود بکار گرفته اند استفاده از نام هایی مشابه Samtik مانند Samtic, samticket, samticet, samtiket, Samtiik, samtikticket, Samtek, Samtick می باشد. بدینوسیله به اطلاع کاربران عزیزمان میرسانیم که سامتیک فقط با نام تجاری SAMTIK به آدرس اینترنتی www.samtik.com معتبر بوده و سایتهایی که با نام مشابه سامتیک فعالیت میکنند با این شرکت هیچگونه ارتباطی نداشته و معتبر نمی باشند.