بلیط هواپیما تهران به قشم

1 Star 2 Star 3 Star 4 Star 5 Star

پرواز تهران قشم

قشم جزیره ای محبوب در حاشیه خلیج فارس است که با زیبایی های بسیار در تابستان های شرجی و بسیار گرم، تجربه متفاوتی از سفر را برای شهروندان تهرانی فراهم می‌کند. بهترین زمان سفر به جزیره قشم، اواخر پاییز تا اواخر زمستان است. در این زمان قشم آب و هوایی مطبوع و معتدل دارد و شرایط برای شنا در سواحل آن مهیا است. همچنین سالانه بیش از یک میلیون نفر گردشگر به جزیره قشم سفر می‌کنند که از این میزان جمعیت، حدود 50 هزار نفر توریست خارجی یا ایرانی مهاجر هستند.

بازارهای کیش به واسطه فروش کالاهای اصل خارجی، جاذبه خاصی برای مسافرانی است که بیشتر با هدف خرید به جزیره سفر می کنند. بد نیست بدانید که فاصله تهران تا قشم حدود 1350 کیلومتر است و اگر بخواهید با ماشین به این جزیره پرگردشگر سفر کنید، باید پس از حدود 15 ساعت رانندگی یک ساعتی را نیز با کشتی طی کنید. تمام این عوامل باعث شده که هواپیما، انتخاب اول مسافران این جزیره باشد و پرواز تهران به قشم را به یکی از پرترافیک‌ترین پروازهای خطوط هوایی ایران بدل کند.

بلیط هواپیما تهران قشم

بلیط چارتر تهران قشم 

در قسمت قبل اشاره کردیم که پرواز قشم به دلیل علاقه زیاد مسافران، ترافیک بالایی دارد. این تقاضای بالا در پرواز باعث می‌شود که شرکت‌های زیادی برای خرید بلیط‌های چارتر اقدام کنند. در واقع این شرکت‌ها سعی دارند بتوانند با تهیه بلیط های چارتر تهران قشم، پاسخگوی سیل عظیم مسافران هواپیمای تهران به قشم باشند.

طبق بررسی های انجام شده، در بسیاری از موارد روزانه 20 تا 30 پرواز از تهران به جزیره قشم انجام می‌شود که بیش از دو سوم آنها پرواز چارتر هستند. اگر تمایل به خرید بلیط چارتر قشم دارید، لازم است اشاره کنیم که برای بهره‌مندی از با کیفیت ترین و بهترین پروازهای چارتری به کیش، بهتر است یک الی دو هفته زودتر برای تهیه بلیت اقدام کنید.

قیمت بلیط هواپیما تهران به قشم

به دلیل رقابت زیاد، قیمت بلیط هواپیما تهران قشم در بسیاری از ایرلاین‌ها متفاوت است. شاید این سوال برایتان پیش بیاید که دلیل این همه اختلاف قیمت چیست؟ در پاسخ باید بگوییم که قیمت بلیط هواپیمای تهران قشم با توجه به عواملی همچون شرکت هواپیمایی، نوع مدل هواپیما، تاریخ و ساعت پرواز، تعداد صندلی‌های باقیمانده هواپیما و غیره متغیر است. در صورت تمایل می‌توانید با انتخاب مبدا و مقصد و تاریخ پرواز در پنل سامتیک،  ارزان‌ترین و بروزترین بلیط تهران قشم را برای خود رزرو کنید.

خرید بلیط ارزان تهران قشم

ممکن است خرید بلیط چارتر اولویت اول شما نباشد و خرید بلیط ارزان قیمت تهران مشهد برای شما در اولویت بالاتری قرار داشته باشد. در اینصورت باید بدانید که تهران قشم یکی از مسیرهایی است که بازه قیمتی آن معمولا تا حد مشخصی پایین تر نمی‌آید. این در حالی است که مسیرهای دیگری همچون تهران مشهد هیچ کف قیمتی ندارند و در صورت خالی بودن صندلی، می‌توانید قیمت بسیار ارزانی را برای خود دست‌و‌پا کنید.