خرید بلیط هواپیما رامسر

بلیط هواپیما رامسر

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

همه کسانی که در کلان شهرها زندگی میکنند، بخش عمده ای از زندگی خود را لا به لای ماشین های پر از دود و ترافیک های زجر آور میگذرانند. ولی اجازه دهید یک بار هم که شده از این منظره فاصله بگیریم و خود را در دامن جنگل ها و دریاهای شمال کشور بسپاریم. یکی از شهرهای شمالی که به واسطه جاذبه های شگفت انگیزش در بین همه زبان زد است، رامسر است. هر چه از خوبی مردمان مازندران بگوییم کم گفتیم، رامسری ها مردمانی با اصالت هستند که بر اساس تاریخ از قدیمی ترین بازماندگان ایران (قوم کاسپین) محسوب میشوند. همچنین نام و آوازه ی رشتی ها در بین مسافران این شهر به مهمان نوازی و خوش مشربی شناخته میشود.

یکی از ویژگی هایی که باعث تمایز رشت با دیگر شهرهای شمالی میشود، پیشگام بودن این شهر در بسیاری از موارد است. به طوری که عده زیادی از بومیان رشتی، این منطقه را شهر اولین ها میشناسند. حالا چرا رامسر شهر اولین هاست؟ اولین بانک، داروخانه شبانه روزی، سالن تئاتر، اولین خیابان سنگ فرش تنها بخش کوچکی از اولین چیزهایی بودند که اول تنها در رامسر مازندران وجود داشتند. امروزه مردم کشورمان از طریق راه های جاده ای به مناطق شمالی کشور، خصوصاً رشت و مازندران سفر میکنند و تقریباً تمام آن ها از سفر خود راضی برمیگردند.

اما این خوشی بی دلیل نیست، برای اینکه وقتی وارد یکی از مناطق مازندران میشوید، ناخودآگاه قوه تخیل تان به کار می افتد و به قدری جاهای عجیب و غریب میبینید که انگار زمان برای شما شکل دیگری میگذرد. اما ماشین سواری تنها راه دسترسی به این بهشت نیست، قطار و هواپیما وسیله های نقلیه دیگری هستند که میتوانید از آن ها استفاده کنید. در بین این بلیط هواپیما رامسر جایگاه ویژه ای دارد چراکه فرودگاه رامسر به تازگی بازسازی شده و با داشتن هواپیماهای بالا رده، سرعت و راحتی بی سابقه ای را برای مسافران تضمین میکند.

شهرهایی که پرواز مستقیم به رامسر دارند

فرودگاه رامسر

فرودگاه رامسر

فرودگاه رامسر هم درست مانند خود شهر با زیبایی های متعددی تزئین شده است. موقعیت این فرودگاه در بلوار ولیعصر قرار دارد که از لحاظ دسترسی شهری به آسانی و با هر وسیله نقلیه ای امکان پذیر است. خوبی قرارگیری در این منطقه آن است که تعداد بیشتری پرواز به مناطق اطراف رامسر یا شهرهای همسایه انجام میگیرد. شاید برایتان جالب باشد بدانید که با قوت گرفتن تحریم ها توسط شرکت ایرباس، هواپیماهای ایرباس در اتحادیه اروپا برای جبران سوخت مورد نیاز پروازهای برد بلند به مقاصد استکلهم و هامبورگ مجبور شد از فرودگاه رامسر استفاده کند.

با نگاه کردن به عکس های این فرودگاه میتوانید به راحتی متوجه زیبایی منحصر به فرد آن شوید. در واقع اینطور میتوانیم بگوییم که حتی اگر موفق نشوید با هواپیما از جایی به جای دیگر هم سفر کنید، ماندن و ماجراجویی در این فرودگاه میتواند تا ساعت ها شما را سرگرم کند. پس از انقلاب اسلامی، فرودگاه رامسر مورد استفاده عموم مردم قرار گرفت و با روند افزایشی پروازی هم اکنون روزانه چندین پرواز مسافربری دارد. در ماه هاي مختلف سال تعداد پرواز متفاوت بوده و در ایام خاص (برای مثال تعطیلات نوروز و …) تعداد پروازها با سرعت بالایی افزایش داشته است.

قیمت بلیط هواپیما رامسر

جدول زیر لیست قیمت بلیط هواپیما را در مسیرهای مختلف و برای شرکت های هواپیمایی نشان میدهد. این قیمت ها برای بلیط هواپیما رامسر سیستمی بوده مصوب آذرماه 97 است.

هواپیمایی مبدا مقصد حداقل قیمت حداکثر قیمت
کارون اهواز رامسر 1,363,000 ریال 5,455,000 ریال
ایران ایر تهران رامسر 1,600,000 ریال 4,500,000 ریال
آسمان مشهد رامسر 1,300,000 ریال 5,140,000 ریال
آسمان تهران رامسر 1,300,000 ریال 3,160,000 ریال

شرکت های هواپیمایی در مسیر رامسر

نظرات