بلیط قطار مشهد به تهران

1 Star 2 Star 3 Star 4 Star 5 Star
  • شرکت
  • توضیحات قطار
  • قیمت

Samtik

مسیر مشهد به تهران را میتوان مهمترین شاهراه ریلی کشور دانست که بیشترین حجم جابجایی مسافر در روز را به خود اختصاص داده است. در این مسیر 900 کیلومتری بیش از 20 مدل قطار مختلف تردد میکنند که مسافرین در بازه های زمانی 10 تا 12 ساعت به مقصد خود میرسانند. تنوع گزینه های موجود باعث شده است تا حق انتخاب بلیط قطار براساس بودجه مورد نظر شما فراهم شده و تقریبا در همه ساعات شبانه روز بتوانید قطار مناسبی پیدا کنید.

فدک، زندگی و نور؛ قطارهای 5 ستاره مسیر مشهد به تهران

در حال حاضر قطارهای فدک، نور و زندگی را میتوان جزو ناوگان 5 ستاره مسیر مشهد به تهران دانست که معمولا با پیشنهادات درخور توجهی مانند پذیرایی ویژه، هتل و عصرانه و صبحانه همراه هستند. این قطارها شرایط سفری آسان و دلچسب را برای مسافرین فراهم کرده اند.

همه قطارهای 5 ستاره مشهد تهران کوپه هایی 4 تخته داشته و امکانات رفاهی کاملی به مسافرین عرضه میکنند. به همین دلیل معمولا بازه قیمتی آنها در مقایسه با سایر قطارها بیشتر بوده و زمانیکه پذیرایی ویژه و هتل به آن اضافه میشود این مبلغ بالاتر نیز خواهد رفت.

ایستگاه راه آهن مشهد

قطارهای 4 ستاره مشهد تهران

اگر بودجه کافی برای خرید بلیط قطارهای 5 ستاره را ندارید میتوانید از قطارهای 4 ستاره در این مسیر استفاده کنید که مهمترین آنها به شرح زیر است:

نام قطار مدل کوپه شرکت ریلی
پردیس 4 تخته رجا
سیمرغ 4 تخته رجا
صبا اتوبوسی رجا
پرستو 4 تخته بن ریل
سبز 4 تخته رجا
پلور 4 تخته رجا
غزال 4 تخته پارس لاریم، بن ریل
سروش 4 تخته بن ریل
غدیر 4 تخته ریل ترابر سبا

ارزانترین بلیط قطار مشهد تهران

معمولا ارزانترین بلیط ها به قطارهای سه ستاره مربوط میشود که اتفاقا تنوع گزینه ها در آنها بسیار بالاست. این قطارها توسط شرکت های مختلفی ارائه شده اند و ساعات حرکت قطارها به گونه ای طراحی شده است که شما در همه شبانه روز گزینه هایی برای انتخاب داشته باشید. بیشتر این قطارها در مسیر برگشت نیز فعالیت دارند و برای مشاهده ساعت حرکت و قیمت قطارها میتوانید به صفحه بلیط قطار تهران مشهد مراجعه نمایید.

قطارهای 3 ستاره و 4 تخته

شهاب، خلیج فارس، الوند و طوس قطارهای 4 تخته مسیر تهران مشهد هستند که با امکانات کمتر ولی قیمت مناسب برای شما قابل انتخاب خواهند بود.

قطارهای 3 ستاره 6 تخته

میلاد، پارسی، جوپار و مهتاب قطارهای 3 ستاره ای هستند که با توجه به 6 تخته بودن واگن ها کمترین قیمت موجود را در مسیر مشهد به تهران دارا هستند.