بلیط قطار تهران به مشهد

1 Star 2 Star 3 Star 4 Star 5 Star
  • شرکت
  • توضیحات قطار
  • قیمت

Samtik

سفر به مشهد هم از نظر تفریحی و هم از نظر زیارتی مورد توجه بسیاری از مردم ایران است و میتوان گفت شهر مقدس مشهد مهم ترین مقصد گردشگری در ایران محسوب میشود. تعداد بالای مسافرین در این مسیر موجب شده است تا گزینه های متنوعی برای بلیط قطار تهران مشهد در دسترس باشد که تنوع قیمت و امکانات را نیز فراهم کرده است. مسیر تهران تا مشهد نزدیک به 900 کیلومتر است که در مدت 10 الی 11 ساعت توسط ناوگان ریلی کشور طی میشود.

امکان حمل خودرو با قطار در این مسیر موجب شده است تا بسیاری از مسافرین هم خستگی سفر با خودرو را متحمل نشوند و هم بتوانند از خودروی شخصی خود برای گشت و گذار در مشهد استفاده کنند. 

بلیط قطار تهران مشهد سریع السیر

قطارهای مختلفی روزانه در مسیر تهران به مشهد حرکت میکنند که در میان آنها 3 مدل قطار 5 ستاره به چشم میخورد. قطارهای فدک، زندگی و نور از نظر امکانات و سرعت حرکت بسیار مناسب تر از سایر گزینه ها محسوب میشوند. راحتی سفر، مناظر زیبای مسیر و البته قیمت مناسب در مقایسه با خدمات موجب شده است که بسیاری سفر با قطار را به هواپیما ترجیح بدهند.

قطارهای 5 ستاره مسیر تهران مشهد علاوه بر امکانات رفاهی داخل کوپه قابلیت سفارش پذیرایی ویژه را نیز برای مسافران در نظر گرفته اند. قطارهای فدک علاوه بر خرید بلیط قطار امکان رزرو همزمان هتل را نیز برای مسافرین ایجاد کرده اند.

بلیط قطار تهران مشهد

قیمت بلیط قطار تهران به مشهد

با توجه به تنوع قطارها قیمت بلیط قطار تهران مشهد از بازه مناسبی برخوردار است که به شما اجازه میدهد متناسب با بودجه خود بهترین انتخاب را انجام دهید. ارزانترین نرخ بلیط قطار معمولا مربوط به قطارهای اتوبوسی و سه ستاره است و بالاترین قیمت نیز به قطارهای پنج ستاره مربوط میشود. در نتایج جستجوی سامتیک قیمت بلیط قطار برای هر نفر نمایش داده میشود ولی شما امکان سفارش کوپه دربست را نیز در قطارهای کوپه ای خواهید داشت. 

قیمت بلیط قطار تهران مشهد رفت و برگشت معمولا معادل با مجموع بلیط رفت و بلیط برگشت خواهد بود ولی در روزها و شرایط خاصی شرکت های ارائه دهنده تخفیف ویژه ای را برای مسافرین در نظر میگیرند.

قیمت بلیط قطار فدک تهران مشهد

قطارهای فدک با سایر گزینه ها متفاوت هستند زیرا مسافرین هنگام خرید بلیط امکان انتخاب پذیرایی ویژه و حتی هتل را نیز خواهند داشت. قطارهای فدک همگی 5 ستاره هستند ولی در سه مدل اکونومی، بیزینس و ویژه قابل انتخاب می باشند. علاوه براین گزینه هایی مانند رزرو هتل، عصرانه و پذیرایی ویژه میتواند بر قیمت بلیط قطار فدک تاثیر گذار باشد.