× مسافر گرامی، فروش بلیت قطارهای مسافری از تاریخ حرکت اول آبان لغایت دهم آبان از روز یکشنبه تاریخ ۲۱ مهر ماه ساعت ۸ صبح به صورت اینترنتی و از ساعت ۱۰ صبح به صورت حضوری آغاز خواهد شد.

قوانین و مقرراتRules and Regulations

قوانین ومقررات سایتTerms and conditions

معرفی : سامتیک یک سامانه اینترنتی تخصصی در حوزه فروش آنلاین بلیط چارتری و سیستمی هواپیما می‌باشد که به عنوان یک سایت ایرانی، از قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران ، قوانین جرایم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی پیروی می نماید.

اهداف سایت هدف از ایجاد این سایت خرید بلیط هواپیما در یک مدت زمان کوتاه ، آسان و مطمئن برای شما عزیزان است و همچنین امکان کنسل کردن بلیط را طبق شرایط و ضوابط سازمان هواپیمایی کشور برای شما فراهم نمودیم. سامتیک وظیفه جمع آوری اطلاعات پرواز ایرلاین های مختلف در غالب چارتری و سیستمی را بر عهده دارد و تمامی مسئولیت های پروازی شامل تاخیر ،کنسلی و یا تعجیل در زمان پرواز به عهده شرکت ایرلاین مربوطه می باشد. سامتیک همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی سریع ، آسان و مطمئن را برای همه کاربران فراهم آورد.

عضویت و اعضاءMembership and Members

برای عضویت در پایگاه اینترنتی سامتیک ، لازم است به جز خواندن دقیق موارد این بند و رعایت آن‌ها، تمامی قوانین و مقررات این صفحه نیز خوانده شود؛ در غیر این صورت مسئولیت پیامدهای احتمالی متوجه کاربر خواهد بود. عضویت در پایگاه اینترنتی سامتیک بیانگر پذیرفتن قوانین و مقررات سایت توسط کاربر است. تمامی کاربران موظف هستند اطلاعات خواسته شده برای عضویت را به طور کامل و صحیح وارد کنند. مسئولیت نادرست بودن اطلاعات برعهدۀ خود فرد است. کلیۀ اطلاعاتی كه توسط سایت ازکاربران درخواست می شود، محرمانه بوده و نزد سامتیک محفوظ است و به هیچ وجه در اختیار دیگر اشخاص حقیقی و حقوقی قرار نخواهد گرفت. در صورت تغییر یافتن هر یک از اطلاعات وارد شده در فرم عضویت، می توانید پس از وارد شدن به صفحۀ خود از طریق قسمت ورود به ویرایش اطلاعات بپردازید.

ارسال و نشر مطالبSend reprint

سامتیک پایبند به قوانین مربوط به حقوق مالكیت معنوی بوده و خواستار رعایت این حقوق توسط تمامی مخاطبان سایت می‌باشد. نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس، در انحصار سامتیک است و هرگونه سوء استفاده ، حق پیگرد قانونی را برای سامتیک محفوظ می‏‌دارد. برداشت، نقل و هرگونه استفاده از مطالب سایت، تنها با آوردن نشانی صفحۀ مطلب و نام سایت مجاز می باشد.

حوزه قوانینField of law

سامتیک مختار است هر قسمتی از این مقررات سایت را در هر زمانی تغییر دهد. آخرین نگارش این متن همواره در این آدرس در دسترس است و مخاطبین می‌بایست بعد از مطالعه‌ و آگاهی کامل از آخرین نسخۀ این قوانین، از خدمات وب سایت سامتیک استفاده کنند. در صورت مخالفت با هر یک از بندهای این متن، امکان ارائۀ خدمات توسط سامتیک به مخاطب وجود ندارد.

شرایط و قوانین خرید بلیط هواپیماAirfare Terms & Conditions
 • عملیات خرید بلیط در این سایت مشمول قوانین جاری تجارت الکترونیک بوده و هرگونه تخلف تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت. خریدار با مطالعه این قوانین اظهار می نماید قوانین و مقررات خرید بلیط را پذیرفته و به آن آگاهی کامل دارد.
 • اطلاع رساني در خصوص خريدهاي انجام شده از اين سيستم از طريق پيامک و پست الکترونيکي انجام مي پذيرد. لذا مسئوليت صحت شماره تلفن همراه و پست الکترونيکي بعهده خريدار مي باشد.
 • براي پرداخت اينترنتي شما ميتوانيد از كليه كارت‌هاي بانكي عضو شبكه شتاب استفاده نماييد.
 • در فرایند خرید در صورتی که پرداخت وجه با موفقیت انجام گردید و بلیط را مشاهده ننمودید ابتدا با وارد نمودن اطلاعات درخواستی اقدام به مشاهده آن نمایید و در غیر این صورت با همکاران ما 84384 (021) تماس بگیرید
 • نام و نام خانوادگي مسافر بايد كامل و با كارت شناسايي مطابقت داشته باشد ،مشخصات خود را بايد به زبان انگليسي وارد نماييد. لطفا در انتخاب پرواز وصحت اطلاعات فوق کمال دقت را بکار گرفته چون بعد از خرید بلیط امکان تغییر اسم مسافر وجود ندارد و مسئولیت هرگونه خطای احتمالی مرتبط بر عهده مسافر خواهد بود.
 • بلیط خریداری شده غیر قابل واگذار به غیر است و اگر مشخصات بلیط و مشخصات کارت شناسایی مسافرمطابقت نداشته باشد کارت پرواز صادر نمیشود و مسافر پذیرش نمیشود.
 • مسافران به گروه های بزرگسال (سن بیشتر از 12 سال) ، خردسال (سن بین 2 تا 12 سال) و نوزادان (زیر 2 سال) تقسیم بندی می شوند و به غیر از گروه بندی سنی دسته بندی دیگری نیز وجود دارد که اطلاعات درخواستی این گروه ها باید هنگام صدور بلیط اظهار شود و این گروه بندی عبارتند از: مسافران نیازمند خدمات ویژه (معلولین، بیماران ، کودکان بدون همراه و ...) و همچنین مسافران با درخواست ویژه مانند متقاضی غذای مخصوص که بر حسب امکان ارایه خدمات شرکت هواپیمایی و به طور معمول در پروازهای با ساعت پروازی بلند مدت ارایه می گردد. برای ارئه مدارک پزشکی و مدارک مورد نیاز خدمات ویژه باید به آژانس هواپیمایی مراجعه کنید.
 • همراه داشتن مجوز پزشکی جهت پذیرش خانم های باردار، افراد مبتلا به بیماری های قلبی-عروقی، بیماری های تنفسی، صرع، آنمی شدید، دیابت ملیتوس کنترل نشده، کسانیکه دیالیز می شوند یا کسانیکه از داروهای تضعیف کننده سیستم ایمنی استفاده می نمایند و یا هرگونه بیماری که سبب منع سفر هوایی باشد، هنگام سوارشدن به هواپیما ضروری می باشد. رزرو بلیط مسافرینی که دارای شرایط خاص پرواز مانند موارد فوق یا استفاده از ویلچر و بالابر هستند، می بایست با هماهنگی سامتیک انجام شود در غیر اینصورت هیچگونه مسئولیتی متوجه سایت سامتیک و شرکت های هواپیمایی نخواهد بود.
 • پس از تائید پرداخت ، رزرو و خرید شما قطعی شده و میتوانید در منوی بلیط های خریداری شده (در قسمت ناحیه کاربری) از بلیط الکترونیکی خود پرینت تهیه نمائید. همچنین شماره سریال بلیط برای شما پیامک میشود.
 • در صورت عدم تائید بانک و عدم مشاهده ی بلیط در منوی بلیط های خریداری شده ، پروازی برای شما رزرو نخواهد شد.
 • هنگام مراجعه به فرودگاه بایستی پرینت بلیط و یا شماره سریال بلیط خود را به همراه داشته باشید. همچنین همراه داشتن مدارک احراز هویت از جمله کارت ملی، گذر نامه (در پرواز های خارجی) و روادید (در صورت نیاز) جهت صدور کارت پرواز الزامی است. مسافر بر طبق قوانین و مقررات جاری، موظف به رعایت الزامات قانونی برای سفر می باشد
 • مشاهده بلیط ها تا زمان پرواز امکان پذیر است و پس از آن بلیط شما به صورت اتوماتیک بایگانی می گردد.
 • حضور مسافر در فرودگاه، دو (2) ساعت قبل از پرواز در پروازهای داخلی و سه (3) ساعت قبل از پرواز در پروازهای خارجی، الزامی است.
 • در صورتيكه پرواز باطل شود و يا جا ماندن مسافر بخواهد با پرواز بعدي در همان روز يا زمان ديگري سفر خود را انجام دهد بايد مجدداً بلیط خريداري كند.
قوانین استرداد بلیط خریداری شدهTickets purchased extradition laws
 • خریدار در کلیه مراحل خرید و استرداد بلیط، معترف به آگاهی کامل از قوانین بلیط های جاری و همچنین نحوه خرید و سوار شدن به هواپیما براساس مکانیزم بلیط های الکترونیک می باشد
 • در صورت عدم انجام سفر در موعد مقرر توسط مسافر استرداد بلیط چارتری امکان پذیر نبوده و طبق قوانین مبلغی بازگردانده نخواهد شد.
 • طبق مقررات سازمان هواپیمایی کشوری تمامی مسئولیت های کیفیت پرواز، کنسلی پرواز و تاخیر یا تعجیل در زمان انجام پرواز بر عهده شرکت هواپیمایی برگزار کننده پرواز می باشد .
 • در صورتی که پرواز توسط شرکت هواپیمایی به هر دلیلی لغو شود و یا تاخیر اعلام شده بیشتر از دو ساعت باشد و مسافر با اعلام به دفتر مستقر در فرودگاه از مسافرت منصرف شود کل بهای بلیط بازگردانده می شود و اگر قبل از ساعت پرواز نیز تغییر برنامه بیش از 2 ساعت توسط آژانس صادرکننده بلیط یا دفتر مرکزی ایرلاین طی تماس تلفنی به مسافر اعلام شود، مسافر حق درخواست ابطال بلیط و استرداد 100 درصد بهای پرداختی را دارد.
 • با پر کردن فرم استرداد می توانند درخواست کنسل کردن بلیط خود را ارسال کنند.
 • بلیط های اینترنتی صرفا از وب سایت سامتیک قابل استرداد است. همچنین تغییر تاریخ یا کنسلی فقط بایستی از طریق وب سایت سامتیک انجام پذیرد.پس از کنسل نمودن بلیط، مبلغ آن به صورت اتوماتیک به حسابی که وجه بلیط خریداری شده ، از آن پرداخت شده ، باز خواهد گشت که مدت زمان بازگشت وجه تابع مقررات بین بانکی (24تا72 ساعت) می باشد.
 • لازم به ذکر است شرایط استرداد هر بلیط با توجه به قوانین استرداد گارانتی کننده آن شرکت میباشد مطابق جدول زیر محاسبه میگردد.
 • جریمه تغییر تاریخ و کنسل نمودن بلیط پروازهای خارجی با توجه به کلاس پروازی متغیر می باشد هرگونه تغییر در پرواز داخلی شامل جریمه بوده و درصد جرایم مشابه شرایط کنسلی می باشد.
جدول درصد جریمه کنسلی بلیط سیستمی پروازهای داخلی
ایرلاین شناسه نرخی زمان درصد جریمه
آتا آتا A از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
آتا آتا A از 24 ساعت قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
آتا آتا A تا 24 ساعت قبل از پرواز 30 درصد
آتا آتا B از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
آتا آتا B از 24 ساعت قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
آتا آتا B تا 24 ساعت قبل از پرواز 30 درصد
آتا آتا D از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
آتا آتا D از 24 ساعت قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
آتا آتا D تا 24 ساعت قبل از پرواز 30 درصد
آتا آتا H از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
آتا آتا H از 24 ساعت قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
آتا آتا H تا 24 ساعت قبل از پرواز 30 درصد
آتا آتا K از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
آتا آتا K از 24 ساعت قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
آتا آتا K تا 24 ساعت قبل از پرواز 30 درصد
آتا آتا L از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
آتا آتا L از 24 ساعت قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
آتا آتا L تا 24 ساعت قبل از پرواز 30 درصد
آتا آتا M از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
آتا آتا M از 24 ساعت قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
آتا آتا M تا 24 ساعت قبل از پرواز 30 درصد
آتا آتا N از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
آتا آتا N از 24 ساعت قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
آتا آتا N تا 24 ساعت قبل از پرواز 30 درصد
آتا آتا O از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
آتا آتا O از 24 ساعت قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
آتا آتا O تا 24 ساعت قبل از پرواز 30 درصد
آتا آتا P از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
آتا آتا P از 24 ساعت قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
آتا آتا P تا 24 ساعت قبل از پرواز 30 درصد
آتا آتا Q از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
آتا آتا Q از 24 ساعت قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
آتا آتا Q تا 24 ساعت قبل از پرواز 30 درصد
آتا آتا R از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
آتا آتا R از 24 ساعت قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
آتا آتا R تا 24 ساعت قبل از پرواز 30 درصد
آتا آتا S از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
آتا آتا S از 30 دقیقه قبل از پرواز به بعد 50 درصد
آتا آتا S از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
آتا آتا S تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
آتا آتا S تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 20 درصد
آتا آتا V از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
آتا آتا V از 24 ساعت قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
آتا آتا V تا 24 ساعت قبل از پرواز 30 درصد
آتا آتا W از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
آتا آتا W از 24 ساعت قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
آتا آتا W تا 24 ساعت قبل از پرواز 30 درصد
آتا آتا X از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
آتا آتا X از 24 ساعت قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
آتا آتا X تا 24 ساعت قبل از پرواز 30 درصد
آتا آتا Y از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
آتا آتا Y از 24 ساعت قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
آتا آتا Y تا 24 ساعت قبل از پرواز 30 درصد
آسمان آسمان A از 30 دقیقه قبل از پرواز به بعد 30 درصد
آسمان آسمان A تا 30 دقیقه قبل از پرواز 15 درصد
آسمان آسمان B از 30 دقیقه قبل از پرواز به بعد 60 درصد
آسمان آسمان B تا 30 دقیقه قبل از پرواز 30 درصد
آسمان آسمان C از 30 دقیقه قبل از پرواز به بعد 40 درصد
آسمان آسمان C تا 30 دقیقه قبل از پرواز 20 درصد
آسمان آسمان D از 30 دقیقه قبل از پرواز به بعد 30 درصد
آسمان آسمان D تا 30 دقیقه قبل از پرواز 15 درصد
آسمان آسمان E غیرقابل استرداد 100 درصد
آسمان آسمان H از 30 دقیقه قبل از پرواز به بعد 60 درصد
آسمان آسمان H تا 30 دقیقه قبل از پرواز 30 درصد
آسمان آسمان I از 30 دقیقه قبل از پرواز به بعد 30 درصد
آسمان آسمان I تا 30 دقیقه قبل از پرواز 15 درصد
آسمان آسمان K از 30 دقیقه قبل از پرواز به بعد 60 درصد
آسمان آسمان K تا 30 دقیقه قبل از پرواز 30 درصد
آسمان آسمان L از 30 دقیقه قبل از پرواز به بعد 60 درصد
آسمان آسمان L تا 30 دقیقه قبل از پرواز 30 درصد
آسمان آسمان M از 30 دقیقه قبل از پرواز به بعد 40 درصد
آسمان آسمان M تا 30 دقیقه قبل از پرواز 20 درصد
آسمان آسمان N از 30 دقیقه قبل از پرواز به بعد 40 درصد
آسمان آسمان N تا 30 دقیقه قبل از پرواز 20 درصد
آسمان آسمان O از 30 دقیقه قبل از پرواز به بعد 40 درصد
آسمان آسمان O تا 30 دقیقه قبل از پرواز 20 درصد
آسمان آسمان Q از 30 دقیقه قبل از پرواز به بعد 40 درصد
آسمان آسمان Q تا 30 دقیقه قبل از پرواز 20 درصد
آسمان آسمان R از 30 دقیقه قبل از پرواز به بعد 40 درصد
آسمان آسمان R تا 30 دقیقه قبل از پرواز 20 درصد
آسمان آسمان S از 30 دقیقه قبل از پرواز به بعد 40 درصد
آسمان آسمان S تا 30 دقیقه قبل از پرواز 20 درصد
آسمان آسمان T از 30 دقیقه قبل از پرواز به بعد 40 درصد
آسمان آسمان T تا 30 دقیقه قبل از پرواز 20 درصد
آسمان آسمان U از 30 دقیقه قبل از پرواز به بعد 40 درصد
آسمان آسمان U تا 30 دقیقه قبل از پرواز 20 درصد
آسمان آسمان V از 30 دقیقه قبل از پرواز به بعد 40 درصد
آسمان آسمان V تا 30 دقیقه قبل از پرواز 20 درصد
آسمان آسمان W از 30 دقیقه قبل از پرواز به بعد 40 درصد
آسمان آسمان W تا 30 دقیقه قبل از پرواز 20 درصد
آسمان آسمان X از 30 دقیقه قبل از پرواز به بعد 40 درصد
آسمان آسمان X تا 30 دقیقه قبل از پرواز 20 درصد
آسمان آسمان Y از 30 دقیقه قبل از پرواز به بعد 40 درصد
آسمان آسمان Y تا 30 دقیقه قبل از پرواز 20 درصد
آسمان آسمان Z از 30 دقیقه قبل از پرواز به بعد 30 درصد
آسمان آسمان Z تا 30 دقیقه قبل از پرواز 15 درصد
ایران ایر ایران ایر C از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 60 درصد
ایران ایر ایران ایر C تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
ایران ایر ایران ایر H از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 60 درصد
ایران ایر ایران ایر H تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
ایران ایر ایران ایر I از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 60 درصد
ایران ایر ایران ایر I تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
ایران ایر ایران ایر J از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 60 درصد
ایران ایر ایران ایر J تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
ایران ایر ایران ایر K از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 60 درصد
ایران ایر ایران ایر K تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
ایران ایر ایران ایر L از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 60 درصد
ایران ایر ایران ایر L تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
ایران ایر ایران ایر M از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 60 درصد
ایران ایر ایران ایر M تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
ایران ایر ایران ایر N از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 60 درصد
ایران ایر ایران ایر N تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
ایران ایر ایران ایر O از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 60 درصد
ایران ایر ایران ایر O تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
ایران ایر ایران ایر Q از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 60 درصد
ایران ایر ایران ایر Q تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
ایران ایر ایران ایر S از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 60 درصد
ایران ایر ایران ایر S تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
ایران ایر ایران ایر V از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 60 درصد
ایران ایر ایران ایر V تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
ایران ایر ایران ایر X از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 60 درصد
ایران ایر ایران ایر X تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
ایران ایر ایران ایر Y از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 60 درصد
ایران ایر ایران ایر Y تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور B از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 100 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور B تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 70 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور B تا 12 ظهر 2 روز قبل از پرواز 50 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور B تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 40 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور E غیرقابل استرداد 100 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور E تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 70 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور E تا 12 ظهر 2 روز قبل از پرواز 50 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور E تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 40 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور H غیرقابل استرداد 100 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور H تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 70 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور H تا 12 ظهر 2 روز قبل از پرواز 50 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور H تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 40 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور K از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 70 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور K تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 60 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور K تا 12 ظهر 2 روز قبل از پرواز 40 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور K تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 30 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور L از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 90 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور L تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 80 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور L تا 12 ظهر 2 روز قبل از پرواز 60 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور L تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 40 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور M از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 90 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور M تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 80 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور M تا 12 ظهر 2 روز قبل از پرواز 60 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور M تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 40 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور N از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 90 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور N تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 80 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور N تا 12 ظهر 2 روز قبل از پرواز 60 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور N تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 40 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور O غیرقابل استرداد 100 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور O تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 70 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور O تا 12 ظهر 2 روز قبل از پرواز 50 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور O تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 40 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور Q از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 90 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور Q تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 80 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور Q تا 12 ظهر 2 روز قبل از پرواز 60 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور Q تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 40 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور R از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 70 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور R تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 60 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور R تا 12 ظهر 2 روز قبل از پرواز 40 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور R تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 30 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور S از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 60 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور S تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 50 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور S تا 12 ظهر 2 روز قبل از پرواز 40 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور S تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور U از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 60 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور U تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 50 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور U تا 12 ظهر 2 روز قبل از پرواز 40 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور U تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور V از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 60 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور V تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 50 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور V تا 12 ظهر 2 روز قبل از پرواز 40 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور V تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور W از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 60 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور W تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 50 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور W تا 12 ظهر 2 روز قبل از پرواز 40 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور W تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور Y از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 60 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور Y تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 50 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور Y تا 12 ظهر 2 روز قبل از پرواز 40 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور Y تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان A از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان A از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
تابان تابان A تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان A تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان B غیرقابل استرداد 100 درصد
تابان تابان C از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان C از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
تابان تابان C تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان C تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان D از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان D از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
تابان تابان D تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان D تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان E غیرقابل استرداد 100 درصد
تابان تابان F از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان F از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
تابان تابان F تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان F تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان G غیرقابل استرداد 100 درصد
تابان تابان H غیرقابل استرداد 100 درصد
تابان تابان I از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان I از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
تابان تابان I تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان I تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان J غیرقابل استرداد 100 درصد
تابان تابان K از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان K از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
تابان تابان K تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان K تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان L از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان L از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
تابان تابان L تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان L تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان M از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان M از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
تابان تابان M تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان M تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان N از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان N از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
تابان تابان N تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان N تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان O غیرقابل استرداد 100 درصد
تابان تابان P از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان P از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
تابان تابان P تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان P تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان Q غیرقابل استرداد 100 درصد
تابان تابان R از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان R از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
تابان تابان R تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان R تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان S غیرقابل استرداد 100 درصد
تابان تابان U غیرقابل استرداد 100 درصد
تابان تابان V از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان V از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
تابان تابان V تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان V تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان W غیرقابل استرداد 100 درصد
تابان تابان X غیرقابل استرداد 100 درصد
تابان تابان Y از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان Y از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
تابان تابان Y تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان Y تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان YD از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان YD از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
تابان تابان YD تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان YD تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان YF از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان YF از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
تابان تابان YF تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان YF تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان YI از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان YI از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
تابان تابان YI تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان YI تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان YK از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان YK از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
تابان تابان YK تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان YK تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان YN از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان YN از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
تابان تابان YN تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان YN تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان YP از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان YP از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
تابان تابان YP تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان YP تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان Z از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان Z از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
تابان تابان Z تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان Z تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس A از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 40 درصد
زاگرس زاگرس A از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس A تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس A تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 15 درصد
زاگرس زاگرس AD از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 40 درصد
زاگرس زاگرس AD از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس AD تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس AD تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 15 درصد
زاگرس زاگرس AF از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 40 درصد
زاگرس زاگرس AF از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس AF تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس AF تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 15 درصد
زاگرس زاگرس B از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
زاگرس زاگرس B از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس B تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس B تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 25 درصد
زاگرس زاگرس BD از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
زاگرس زاگرس BD از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس BD تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس BD تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 25 درصد
زاگرس زاگرس BF از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
زاگرس زاگرس BF از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس BF تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس BF تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 25 درصد
زاگرس زاگرس BI از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
زاگرس زاگرس BI از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس BI تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس BI تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 25 درصد
زاگرس زاگرس C از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 40 درصد
زاگرس زاگرس C از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس C تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس C تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 15 درصد
زاگرس زاگرس D از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
زاگرس زاگرس D از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس D تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس D تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 25 درصد
زاگرس زاگرس DD از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
زاگرس زاگرس DD از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس DD تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس DD تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 25 درصد
زاگرس زاگرس E از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
زاگرس زاگرس E از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس E تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس E تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 25 درصد
زاگرس زاگرس ED از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
زاگرس زاگرس ED از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس ED تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس ED تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 25 درصد
زاگرس زاگرس EF از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
زاگرس زاگرس EF از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس EF تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس EF تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 25 درصد
زاگرس زاگرس F از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 30 درصد
زاگرس زاگرس F از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس F تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 15 درصد
زاگرس زاگرس F تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 10 درصد
زاگرس زاگرس FD از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 30 درصد
زاگرس زاگرس FD از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس FD تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 15 درصد
زاگرس زاگرس FD تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 10 درصد
زاگرس زاگرس FF از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 30 درصد
زاگرس زاگرس FF از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس FF تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 15 درصد
زاگرس زاگرس FF تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 10 درصد
زاگرس زاگرس FH از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 30 درصد
زاگرس زاگرس FH از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس FH تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 15 درصد
زاگرس زاگرس FH تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 10 درصد
زاگرس زاگرس FI از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 30 درصد
زاگرس زاگرس FI از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس FI تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 15 درصد
زاگرس زاگرس FI تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 10 درصد
زاگرس زاگرس FL از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 30 درصد
زاگرس زاگرس FL از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس FL تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 15 درصد
زاگرس زاگرس FL تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 10 درصد
زاگرس زاگرس FN از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 30 درصد
زاگرس زاگرس FN از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس FN تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 15 درصد
زاگرس زاگرس FN تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 10 درصد
زاگرس زاگرس FQ از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 30 درصد
زاگرس زاگرس FQ از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس FQ تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 15 درصد
زاگرس زاگرس FQ تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 10 درصد
زاگرس زاگرس FS از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 30 درصد
زاگرس زاگرس FS از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس FS تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 15 درصد
زاگرس زاگرس FS تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 10 درصد
زاگرس زاگرس FU از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 30 درصد
زاگرس زاگرس FU از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس FU تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 15 درصد
زاگرس زاگرس FU تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 10 درصد
زاگرس زاگرس FW از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 30 درصد
زاگرس زاگرس FW از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس FW تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 15 درصد
زاگرس زاگرس FW تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 10 درصد
زاگرس زاگرس H از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 80 درصد
زاگرس زاگرس H از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 60 درصد
زاگرس زاگرس H تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس H تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 45 درصد
زاگرس زاگرس HD از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 80 درصد
زاگرس زاگرس HD از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 60 درصد
زاگرس زاگرس HD تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس HD تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 45 درصد
زاگرس زاگرس I از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 40 درصد
زاگرس زاگرس I از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس I تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس I تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 15 درصد
زاگرس زاگرس ID از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 40 درصد
زاگرس زاگرس ID از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس ID تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس ID تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 15 درصد
زاگرس زاگرس IF از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 40 درصد
زاگرس زاگرس IF از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس IF تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس IF تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 15 درصد
زاگرس زاگرس J از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 40 درصد
زاگرس زاگرس J از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس J تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس J تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 15 درصد
زاگرس زاگرس K از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز به بعد 100 درصد
زاگرس زاگرس K تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس KD از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز به بعد 100 درصد
زاگرس زاگرس KD تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس L از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 80 درصد
زاگرس زاگرس L از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 60 درصد
زاگرس زاگرس L تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس L تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 45 درصد
زاگرس زاگرس LD از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 80 درصد
زاگرس زاگرس LD از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 60 درصد
زاگرس زاگرس LD تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس LD تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 45 درصد
زاگرس زاگرس M از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
زاگرس زاگرس M از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس M تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس M تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 35 درصد
زاگرس زاگرس MD از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
زاگرس زاگرس MD از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس MD تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس MD تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 35 درصد
زاگرس زاگرس N از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
زاگرس زاگرس N از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس N تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس N تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 35 درصد
زاگرس زاگرس ND از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
زاگرس زاگرس ND از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس ND تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس ND تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 35 درصد
زاگرس زاگرس P از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز به بعد 100 درصد
زاگرس زاگرس P تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس PD از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز به بعد 100 درصد
زاگرس زاگرس PD تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس Q از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 80 درصد
زاگرس زاگرس Q از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 60 درصد
زاگرس زاگرس Q تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس Q تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 45 درصد
زاگرس زاگرس QD از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 80 درصد
زاگرس زاگرس QD از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 60 درصد
زاگرس زاگرس QD تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس QD تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 45 درصد
زاگرس زاگرس R از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
زاگرس زاگرس R از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس R تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس R تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 35 درصد
زاگرس زاگرس RD از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
زاگرس زاگرس RD از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس RD تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس RD تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 35 درصد
زاگرس زاگرس S از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
زاگرس زاگرس S از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس S تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس S تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 25 درصد
زاگرس زاگرس T از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 40 درصد
زاگرس زاگرس T از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس T تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس T تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 15 درصد
زاگرس زاگرس TD از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 40 درصد
زاگرس زاگرس TD از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس TD تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس TD تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 15 درصد
زاگرس زاگرس TF از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 40 درصد
زاگرس زاگرس TF از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس TF تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس TF تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 15 درصد
زاگرس زاگرس U از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 40 درصد
زاگرس زاگرس U از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس U تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس U تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 15 درصد
زاگرس زاگرس UD از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 40 درصد
زاگرس زاگرس UD از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس UD تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس UD تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 15 درصد
زاگرس زاگرس UF از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 40 درصد
زاگرس زاگرس UF از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس UF تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس UF تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 15 درصد
زاگرس زاگرس V از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز به بعد 100 درصد
زاگرس زاگرس V تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس VD از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز به بعد 100 درصد
زاگرس زاگرس VD تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس VF از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز به بعد 100 درصد
زاگرس زاگرس VF تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس W غیرقابل استرداد 100 درصد
زاگرس زاگرس WD از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز به بعد 100 درصد
زاگرس زاگرس WD تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس WF از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز به بعد 100 درصد
زاگرس زاگرس WF تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس WI از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا زمان پرواز 100 درصد
زاگرس زاگرس WI تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس X از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 30 درصد
زاگرس زاگرس X از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس X تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 15 درصد
زاگرس زاگرس X تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 10 درصد
زاگرس زاگرس XD از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 30 درصد
زاگرس زاگرس XD از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس XD تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 15 درصد
زاگرس زاگرس XD تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 10 درصد
زاگرس زاگرس XF از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 30 درصد
زاگرس زاگرس XF از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس XF تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 15 درصد
زاگرس زاگرس XF تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 10 درصد
زاگرس زاگرس XI از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 30 درصد
زاگرس زاگرس XI از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس XI تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 15 درصد
زاگرس زاگرس XI تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 10 درصد
زاگرس زاگرس XL از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 30 درصد
زاگرس زاگرس XL از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس XL تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 15 درصد
زاگرس زاگرس XL تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 10 درصد
زاگرس زاگرس Y از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز به بعد 100 درصد
زاگرس زاگرس Y تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس YD از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز به بعد 100 درصد
زاگرس زاگرس YD تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس Z از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 30 درصد
زاگرس زاگرس Z از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس Z تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 15 درصد
زاگرس زاگرس Z تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 10 درصد
زاگرس زاگرس ZD از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 30 درصد
زاگرس زاگرس ZD از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس ZD تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 15 درصد
زاگرس زاگرس ZD تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 10 درصد
زاگرس زاگرس ZF از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 30 درصد
زاگرس زاگرس ZF از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس ZF تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 15 درصد
زاگرس زاگرس ZF تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 10 درصد
زاگرس زاگرس ZH از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 30 درصد
زاگرس زاگرس ZH از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس ZH تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 15 درصد
زاگرس زاگرس ZH تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 10 درصد
زاگرس زاگرس ZI از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 30 درصد
زاگرس زاگرس ZI از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس ZI تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 15 درصد
زاگرس زاگرس ZI تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 10 درصد
زاگرس زاگرس ZL از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 30 درصد
زاگرس زاگرس ZL از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس ZL تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 15 درصد
زاگرس زاگرس ZL تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 10 درصد
قشم ایر قشم ایر A از 30 دقیقه قبل از پرواز به بعد 50 درصد
قشم ایر قشم ایر A تا 30 دقیقه قبل از پرواز 30 درصد
قشم ایر قشم ایر A تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 10 درصد
قشم ایر قشم ایر A تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 5 درصد
قشم ایر قشم ایر C از 30 دقیقه قبل از پرواز به بعد 50 درصد
قشم ایر قشم ایر C تا 3 ساعت قبل از پرواز 30 درصد
قشم ایر قشم ایر C تا 30 دقیقه قبل از پرواز 30 درصد
قشم ایر قشم ایر C تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 10 درصد
قشم ایر قشم ایر C تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 5 درصد
قشم ایر قشم ایر K غیرقابل استرداد 100 درصد
قشم ایر قشم ایر M از 30 دقیقه قبل از پرواز به بعد 50 درصد
قشم ایر قشم ایر M تا 30 دقیقه قبل از پرواز 30 درصد
قشم ایر قشم ایر M تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 10 درصد
قشم ایر قشم ایر M تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 5 درصد
قشم ایر قشم ایر N غیرقابل استرداد 100 درصد
قشم ایر قشم ایر Q از 30 دقیقه قبل از پرواز به بعد 50 درصد
قشم ایر قشم ایر Q تا 30 دقیقه قبل از پرواز 30 درصد
قشم ایر قشم ایر Q تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 10 درصد
قشم ایر قشم ایر Q تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 5 درصد
قشم ایر قشم ایر R از 30 دقیقه قبل از پرواز به بعد 50 درصد
قشم ایر قشم ایر R تا 30 دقیقه قبل از پرواز 30 درصد
قشم ایر قشم ایر R تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 10 درصد
قشم ایر قشم ایر R تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 5 درصد
قشم ایر قشم ایر V از 30 دقیقه قبل از پرواز به بعد 50 درصد
قشم ایر قشم ایر V تا 30 دقیقه قبل از پرواز 30 درصد
قشم ایر قشم ایر V تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 10 درصد
قشم ایر قشم ایر V تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 5 درصد
قشم ایر قشم ایر Y از 30 دقیقه قبل از پرواز به بعد 50 درصد
قشم ایر قشم ایر Y تا 30 دقیقه قبل از پرواز 30 درصد
قشم ایر قشم ایر Y تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 10 درصد
قشم ایر قشم ایر Y تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 5 درصد
کارون کارون B از 2 ساعت مانده به پرواز به بعد 65 درصد
کارون کارون B از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 2 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
کارون کارون B تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کارون کارون H از 2 ساعت مانده به پرواز به بعد 65 درصد
کارون کارون H از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 2 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
کارون کارون H تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کارون کارون K از 2 ساعت مانده به پرواز به بعد 65 درصد
کارون کارون K از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 2 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
کارون کارون K تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کارون کارون L از 2 ساعت مانده به پرواز به بعد 65 درصد
کارون کارون L از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 2 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
کارون کارون L تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کارون کارون M از 2 ساعت مانده به پرواز به بعد 65 درصد
کارون کارون M از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 2 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
کارون کارون M تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کارون کارون N از 2 ساعت مانده به پرواز به بعد 65 درصد
کارون کارون N از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 2 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
کارون کارون N تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کارون کارون Q از 2 ساعت مانده به پرواز به بعد 65 درصد
کارون کارون Q از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 2 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
کارون کارون Q تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کارون کارون R از 2 ساعت مانده به پرواز به بعد 65 درصد
کارون کارون R از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 2 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
کارون کارون R تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کارون کارون S از 2 ساعت مانده به پرواز به بعد 65 درصد
کارون کارون S از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 2 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
کارون کارون S تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کارون کارون U از 2 ساعت مانده به پرواز به بعد 65 درصد
کارون کارون U از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 2 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
کارون کارون U تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کارون کارون V از 2 ساعت مانده به پرواز به بعد 65 درصد
کارون کارون V از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 2 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
کارون کارون V تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کارون کارون X از 2 ساعت مانده به پرواز به بعد 65 درصد
کارون کارون X از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 2 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
کارون کارون X تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کارون کارون Y از 2 ساعت مانده به پرواز به بعد 65 درصد
کارون کارون Y از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 2 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
کارون کارون Y تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کاسپین کاسپین A غیرقابل استرداد 100 درصد
کاسپین کاسپین D غیرقابل استرداد 100 درصد
کاسپین کاسپین F غیرقابل استرداد 100 درصد
کاسپین کاسپین H از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 50 درصد
کاسپین کاسپین H تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کاسپین کاسپین HA از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 50 درصد
کاسپین کاسپین HA تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کاسپین کاسپین HF از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 50 درصد
کاسپین کاسپین HF تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کاسپین کاسپین I غیرقابل استرداد 100 درصد
کاسپین کاسپین IA غیرقابل استرداد 100 درصد
کاسپین کاسپین IB غیرقابل استرداد 100 درصد
کاسپین کاسپین IC غیرقابل استرداد 100 درصد
کاسپین کاسپین IE غیرقابل استرداد 100 درصد
کاسپین کاسپین IF غیرقابل استرداد 100 درصد
کاسپین کاسپین IH غیرقابل استرداد 100 درصد
کاسپین کاسپین J از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 50 درصد
کاسپین کاسپین J تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کاسپین کاسپین JA از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 50 درصد
کاسپین کاسپین JA تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کاسپین کاسپین JB از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 50 درصد
کاسپین کاسپین JB تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کاسپین کاسپین JC از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 50 درصد
کاسپین کاسپین JC تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کاسپین کاسپین JD از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 50 درصد
کاسپین کاسپین JD تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کاسپین کاسپین JF از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 50 درصد
کاسپین کاسپین JF تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کاسپین کاسپین JH از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 50 درصد
کاسپین کاسپین JH تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کاسپین کاسپین K از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 80 درصد
کاسپین کاسپین K تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 50 درصد
کاسپین کاسپین KA از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 80 درصد
کاسپین کاسپین KA تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 50 درصد
کاسپین کاسپین KF از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 80 درصد
کاسپین کاسپین KF تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 50 درصد
کاسپین کاسپین L از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 80 درصد
کاسپین کاسپین L تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 50 درصد
کاسپین کاسپین LA از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 80 درصد
کاسپین کاسپین LA تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 50 درصد
کاسپین کاسپین LB از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 80 درصد
کاسپین کاسپین LB تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 50 درصد
کاسپین کاسپین LC از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 80 درصد
کاسپین کاسپین LC تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 50 درصد
کاسپین کاسپین LF از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 80 درصد
کاسپین کاسپین LF تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 50 درصد
کاسپین کاسپین LH از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 80 درصد
کاسپین کاسپین LH تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 50 درصد
کاسپین کاسپین M از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 70 درصد
کاسپین کاسپین M تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 40 درصد
کاسپین کاسپین N از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 50 درصد
کاسپین کاسپین N تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کاسپین کاسپین NA از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 50 درصد
کاسپین کاسپین NA تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کاسپین کاسپین NB از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 50 درصد
کاسپین کاسپین NB تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کاسپین کاسپین NF از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 50 درصد
کاسپین کاسپین NF تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کاسپین کاسپین O از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 70 درصد
کاسپین کاسپین O تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 40 درصد
کاسپین کاسپین P از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 50 درصد
کاسپین کاسپین P تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کاسپین کاسپین PA از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 50 درصد
کاسپین کاسپین PA تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کاسپین کاسپین PB از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 50 درصد
کاسپین کاسپین PB تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کاسپین کاسپین PF از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 50 درصد
کاسپین کاسپین PF تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کاسپین کاسپین Q از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 50 درصد
کاسپین کاسپین Q تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کاسپین کاسپین QA از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 50 درصد
کاسپین کاسپین QA تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کاسپین کاسپین QB از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 50 درصد
کاسپین کاسپین QB تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کاسپین کاسپین QC از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 50 درصد
کاسپین کاسپین QC تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کاسپین کاسپین QD از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 50 درصد
کاسپین کاسپین QD تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کاسپین کاسپین QF از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 50 درصد
کاسپین کاسپین QF تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کاسپین کاسپین QH از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 50 درصد
کاسپین کاسپین QH تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کاسپین کاسپین R از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 50 درصد
کاسپین کاسپین R تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کاسپین کاسپین RA از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 50 درصد
کاسپین کاسپین RA تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کاسپین کاسپین RB از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 50 درصد
کاسپین کاسپین RB تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کاسپین کاسپین RC از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 50 درصد
کاسپین کاسپین RC تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کاسپین کاسپین RD از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 50 درصد
کاسپین کاسپین RD تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کاسپین کاسپین RE از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 50 درصد
کاسپین کاسپین RE تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کاسپین کاسپین RF از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 50 درصد
کاسپین کاسپین RF تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کاسپین کاسپین RH از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 50 درصد
کاسپین کاسپین RH تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کاسپین کاسپین S از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 50 درصد
کاسپین کاسپین S تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کاسپین کاسپین SA از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 50 درصد
کاسپین کاسپین SA تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کاسپین کاسپین SF از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 50 درصد
کاسپین کاسپین SF تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کاسپین کاسپین U غیرقابل استرداد 100 درصد
کاسپین کاسپین V غیرقابل استرداد 100 درصد
کاسپین کاسپین W از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 50 درصد
کاسپین کاسپین W تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کاسپین کاسپین WA از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 50 درصد
کاسپین کاسپین WA تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کاسپین کاسپین WB از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 50 درصد
کاسپین کاسپین WB تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کاسپین کاسپین WF از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 50 درصد
کاسپین کاسپین WF تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کاسپین کاسپین X از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 50 درصد
کاسپین کاسپین X تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کاسپین کاسپین Z از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 50 درصد
کاسپین کاسپین Z تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کاسپین کاسپین ZA از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 50 درصد
کاسپین کاسپین ZA تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کاسپین کاسپین ZB از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 50 درصد
کاسپین کاسپین ZB تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کاسپین کاسپین ZC از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 50 درصد
کاسپین کاسپین ZC تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کاسپین کاسپین ZD از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 50 درصد
کاسپین کاسپین ZD تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کاسپین کاسپین ZF از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 50 درصد
کاسپین کاسپین ZF تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کاسپین کاسپین ZH از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 50 درصد
کاسپین کاسپین ZH تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کیش ایر کیش ایر A از 24 ساعت قبل از پرواز به بعد 40 درصد
کیش ایر کیش ایر A تا 24 ساعت قبل از پرواز 20 درصد
کیش ایر کیش ایر B از 24 ساعت قبل از پرواز به بعد 50 درصد
کیش ایر کیش ایر B تا 24 ساعت قبل از پرواز 25 درصد
کیش ایر کیش ایر C از 24 ساعت قبل از پرواز به بعد 40 درصد
کیش ایر کیش ایر C تا 24 ساعت قبل از پرواز 20 درصد
کیش ایر کیش ایر D از 24 ساعت قبل از پرواز به بعد 40 درصد
کیش ایر کیش ایر D تا 24 ساعت قبل از پرواز 20 درصد
کیش ایر کیش ایر E از 24 ساعت قبل از پرواز به بعد 50 درصد
کیش ایر کیش ایر E تا 24 ساعت قبل از پرواز 25 درصد
کیش ایر کیش ایر H از 24 ساعت قبل از پرواز به بعد 40 درصد
کیش ایر کیش ایر H تا 24 ساعت قبل از پرواز 20 درصد
کیش ایر کیش ایر J از 24 ساعت قبل از پرواز به بعد 40 درصد
کیش ایر کیش ایر J تا 24 ساعت قبل از پرواز 20 درصد
کیش ایر کیش ایر K از 24 ساعت قبل از پرواز به بعد 50 درصد
کیش ایر کیش ایر K تا 24 ساعت قبل از پرواز 25 درصد
کیش ایر کیش ایر L از 24 ساعت قبل از پرواز به بعد 50 درصد
کیش ایر کیش ایر L تا 24 ساعت قبل از پرواز 25 درصد
کیش ایر کیش ایر M از 24 ساعت قبل از پرواز به بعد 50 درصد
کیش ایر کیش ایر M تا 24 ساعت قبل از پرواز 25 درصد
کیش ایر کیش ایر N از 24 ساعت قبل از پرواز به بعد 50 درصد
کیش ایر کیش ایر N تا 24 ساعت قبل از پرواز 25 درصد
کیش ایر کیش ایر O از 24 ساعت قبل از پرواز به بعد 50 درصد
کیش ایر کیش ایر O تا 24 ساعت قبل از پرواز 25 درصد
کیش ایر کیش ایر Q از 24 ساعت قبل از پرواز به بعد 50 درصد
کیش ایر کیش ایر Q تا 24 ساعت قبل از پرواز 25 درصد
کیش ایر کیش ایر R از 24 ساعت قبل از پرواز به بعد 40 درصد
کیش ایر کیش ایر R تا 24 ساعت قبل از پرواز 20 درصد
کیش ایر کیش ایر S از 24 ساعت قبل از پرواز به بعد 50 درصد
کیش ایر کیش ایر S تا 24 ساعت قبل از پرواز 25 درصد
کیش ایر کیش ایر U غیرقابل استرداد 100 درصد
کیش ایر کیش ایر V از 24 ساعت قبل از پرواز به بعد 40 درصد
کیش ایر کیش ایر V تا 24 ساعت قبل از پرواز 20 درصد
کیش ایر کیش ایر X از 24 ساعت قبل از پرواز به بعد 50 درصد
کیش ایر کیش ایر X تا 24 ساعت قبل از پرواز 25 درصد
کیش ایر کیش ایر Y از 24 ساعت قبل از پرواز به بعد 40 درصد
کیش ایر کیش ایر Y تا 24 ساعت قبل از پرواز 20 درصد
ماهان ماهان B از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
ماهان ماهان B از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 30 درصد
ماهان ماهان B تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 10 درصد
ماهان ماهان BH از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
ماهان ماهان BH از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 30 درصد
ماهان ماهان BH تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 10 درصد
ماهان ماهان C از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
ماهان ماهان C از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
ماهان ماهان C تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
ماهان ماهان CC از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
ماهان ماهان CC از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
ماهان ماهان CC تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
ماهان ماهان I از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
ماهان ماهان I از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
ماهان ماهان I تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 20 درصد
ماهان ماهان L از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
ماهان ماهان L از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
ماهان ماهان L تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 15 درصد
ماهان ماهان N از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
ماهان ماهان N از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
ماهان ماهان N تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 20 درصد
ماهان ماهان P از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
ماهان ماهان P از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 30 درصد
ماهان ماهان P تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 10 درصد
ماهان ماهان Q از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
ماهان ماهان Q از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 30 درصد
ماهان ماهان Q تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 10 درصد
ماهان ماهان R از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
ماهان ماهان R از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 30 درصد
ماهان ماهان R تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 10 درصد
ماهان ماهان S از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
ماهان ماهان S از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 30 درصد
ماهان ماهان S تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 10 درصد
ماهان ماهان T از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
ماهان ماهان T از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 30 درصد
ماهان ماهان T تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 10 درصد
ماهان ماهان U از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 95 درصد
ماهان ماهان U تا 3 ساعت قبل از پرواز 90 درصد
ماهان ماهان UD از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 95 درصد
ماهان ماهان UD تا 3 ساعت قبل از پرواز 90 درصد
ماهان ماهان V از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
ماهان ماهان V از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 30 درصد
ماهان ماهان V تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 10 درصد
ماهان ماهان W از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
ماهان ماهان W از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
ماهان ماهان W تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 20 درصد
ماهان ماهان WA از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
ماهان ماهان WA از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
ماهان ماهان WA تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 20 درصد
ماهان ماهان WQ از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
ماهان ماهان WQ از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
ماهان ماهان WQ تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 20 درصد
ماهان ماهان WS از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
ماهان ماهان WS از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
ماهان ماهان WS تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 20 درصد
ماهان ماهان WW از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
ماهان ماهان WW از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
ماهان ماهان WW تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 20 درصد
ماهان ماهان X از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
ماهان ماهان X از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 30 درصد
ماهان ماهان X تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 10 درصد
ماهان ماهان Y از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
ماهان ماهان Y از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 30 درصد
ماهان ماهان Y تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 10 درصد
معراج معراج P غیر قابل استرداد و غیرقابل تغییر تاریخ ۱۰۰ درصد
معراج معراج P1 غیر قابل استرداد و غیرقابل تغییر تاریخ ۱۰۰ درصد
معراج معراج Q1 غیر قابل استرداد و غیرقابل تغییر تاریخ ۱۰۰ درصد
معراج معراج B استرداد تا 4 ساعت قبل از پرواز 50 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۵۰ درصد
معراج معراج B تغییر تاریخ تا 4 ساعت قبل از از پرواز 40 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۴۰ درصد
معراج معراج B استرداد از 4 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۶۰ درصد
معراج معراج H تغییر تاریخ تا 4 ساعت قبل از از پرواز 30 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۳۰ درصد
معراج معراج H استرداد تا 4 ساعت قبل از پرواز 30 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۳۰ درصد
معراج معراج H استرداد از 4 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۵۰ درصد
معراج معراج M تغییر تاریخ تا 4 ساعت قبل از از پرواز 30 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۳۰ درصد
معراج معراج M استرداد تا 4 ساعت قبل از پرواز 40 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۴۰ درصد
معراج معراج M استرداد از 4 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۶۰ درصد
معراج معراج Y استرداد تا 4 ساعت قبل از پرواز 50 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۵۰ درصد
معراج معراج Y تغییر تاریخ تا 4 ساعت قبل از از پرواز 50 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۵۰ درصد
معراج معراج Y استرداد از 4 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۷۰ درصد
معراج معراج C استرداد تا 4 ساعت قبل از پرواز 1,000,000 ریال بعنوان جریمه کسر می شود ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال
معراج معراج C تغییر تاریخ تا 4 ساعت قبل از از پرواز 500,000 ریال بعنوان جریمه کسر می شود ۵۰۰,۰۰۰ ریال
معراج معراج C استرداد از 4 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۵۰ درصد
معراج معراج B1 استرداد تا 4 ساعت قبل از پرواز 50 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۵۰ درصد
معراج معراج B1 تغییر تاریخ تا 4 ساعت قبل از از پرواز 40 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۴۰ درصد
معراج معراج B1 استرداد از 4 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۶۰ درصد
معراج معراج H1 تغییر تاریخ تا 4 ساعت قبل از از پرواز 30 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۳۰ درصد
معراج معراج H1 استرداد تا 4 ساعت قبل از پرواز 30 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۳۰ درصد
معراج معراج H1 استرداد از 4 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۵۰ درصد
معراج معراج Y1 استرداد تا 4 ساعت قبل از پرواز 50 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۵۰ درصد
معراج معراج Y1 تغییر تاریخ تا 4 ساعت قبل از از پرواز 50 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۵۰ درصد
معراج معراج Y1 استرداد از 4 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۷۰ درصد
معراج معراج C1 استرداد تا 4 ساعت قبل از پرواز 1,000,000 ریال بعنوان جریمه کسر می شود ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال
معراج معراج C1 تغییر تاریخ تا 4 ساعت قبل از از پرواز 500,000 ریال بعنوان جریمه کسر می شود ۵۰۰,۰۰۰ ریال
معراج معراج C1 استرداد از 4 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۵۰ درصد
معراج معراج M1 تغییر تاریخ تا 4 ساعت قبل از از پرواز 30 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۳۰ درصد
معراج معراج M1 استرداد تا 4 ساعت قبل از پرواز 40 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۴۰ درصد
معراج معراج M1 استرداد از 4 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۶۰ درصد
معراج معراج B2 استرداد تا 4 ساعت قبل از پرواز 50 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۵۰ درصد
معراج معراج B2 تغییر تاریخ تا 4 ساعت قبل از از پرواز 40 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۴۰ درصد
معراج معراج B2 استرداد از 4 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۶۰ درصد
معراج معراج H2 تغییر تاریخ تا 4 ساعت قبل از از پرواز 30 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۳۰ درصد
معراج معراج H2 استرداد تا 4 ساعت قبل از پرواز 30 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۳۰ درصد
معراج معراج H2 استرداد از 4 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۵۰ درصد
معراج معراج Y2 استرداد تا 4 ساعت قبل از پرواز 50 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۵۰ درصد
معراج معراج Y2 تغییر تاریخ تا 4 ساعت قبل از از پرواز 50 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۵۰ درصد
معراج معراج Y2 استرداد از 4 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۷۰ درصد
معراج معراج C2 استرداد تا 4 ساعت قبل از پرواز 1,000,000 ریال بعنوان جریمه کسر می شود ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال
معراج معراج C2 تغییر تاریخ تا 4 ساعت قبل از از پرواز 500,000 ریال بعنوان جریمه کسر می شود ۵۰۰,۰۰۰ ریال
معراج معراج C2 استرداد از 4 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۵۰ درصد
معراج معراج M2 تغییر تاریخ تا 4 ساعت قبل از از پرواز 30 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۳۰ درصد
معراج معراج M2 استرداد تا 4 ساعت قبل از پرواز 40 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۴۰ درصد
معراج معراج M2 استرداد از 4 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۶۰ درصد
معراج معراج B3 استرداد تا 4 ساعت قبل از پرواز 50 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۵۰ درصد
معراج معراج B3 تغییر تاریخ تا 4 ساعت قبل از از پرواز 40 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۴۰ درصد
معراج معراج B3 استرداد از 4 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۶۰ درصد
معراج معراج H3 تغییر تاریخ تا 4 ساعت قبل از از پرواز 30 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۳۰ درصد
معراج معراج H3 استرداد تا 4 ساعت قبل از پرواز 30 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۳۰ درصد
معراج معراج H3 استرداد از 4 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۵۰ درصد
معراج معراج Y3 استرداد تا 4 ساعت قبل از پرواز 50 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۵۰ درصد
معراج معراج Y3 تغییر تاریخ تا 4 ساعت قبل از از پرواز 50 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۵۰ درصد
معراج معراج Y3 استرداد از 4 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۷۰ درصد
معراج معراج C3 استرداد تا 4 ساعت قبل از پرواز 1,000,000 ریال بعنوان جریمه کسر می شود ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال
معراج معراج C3 تغییر تاریخ تا 4 ساعت قبل از از پرواز 500,000 ریال بعنوان جریمه کسر می شود ۵۰۰,۰۰۰ ریال
معراج معراج C3 استرداد از 4 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۵۰ درصد
معراج معراج M3 تغییر تاریخ تا 4 ساعت قبل از از پرواز 30 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۳۰ درصد
معراج معراج M3 استرداد تا 4 ساعت قبل از پرواز 40 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۴۰ درصد
معراج معراج M3 استرداد از 4 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۶۰ درصد
معراج معراج B4 استرداد تا 4 ساعت قبل از پرواز 50 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۵۰ درصد
معراج معراج B4 تغییر تاریخ تا 4 ساعت قبل از از پرواز 40 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۴۰ درصد
معراج معراج B4 استرداد از 4 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۶۰ درصد
معراج معراج H4 تغییر تاریخ تا 4 ساعت قبل از از پرواز 30 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۳۰ درصد
معراج معراج H4 استرداد تا 4 ساعت قبل از پرواز 30 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۳۰ درصد
معراج معراج H4 استرداد از 4 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۵۰ درصد
معراج معراج Y4 استرداد تا 4 ساعت قبل از پرواز 50 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۵۰ درصد
معراج معراج Y4 تغییر تاریخ تا 4 ساعت قبل از از پرواز 50 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۵۰ درصد
معراج معراج Y4 استرداد از 4 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۷۰ درصد
معراج معراج C4 استرداد تا 4 ساعت قبل از پرواز 1,000,000 ریال بعنوان جریمه کسر می شود ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال
معراج معراج C4 تغییر تاریخ تا 4 ساعت قبل از از پرواز 500,000 ریال بعنوان جریمه کسر می شود ۵۰۰,۰۰۰ ریال
معراج معراج C4 استرداد از 4 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۵۰ درصد
معراج معراج M4 تغییر تاریخ تا 4 ساعت قبل از از پرواز 30 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۳۰ درصد
معراج معراج M4 استرداد تا 4 ساعت قبل از پرواز 40 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۴۰ درصد
معراج معراج M4 استرداد از 4 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۶۰ درصد
معراج معراج B5 استرداد تا 4 ساعت قبل از پرواز 50 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۵۰ درصد
معراج معراج B5 تغییر تاریخ تا 4 ساعت قبل از از پرواز 40 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۴۰ درصد
معراج معراج B5 استرداد از 4 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۶۰ درصد
معراج معراج H5 تغییر تاریخ تا 4 ساعت قبل از از پرواز 30 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۳۰ درصد
معراج معراج H5 استرداد تا 4 ساعت قبل از پرواز 30 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۳۰ درصد
معراج معراج H5 استرداد از 4 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۵۰ درصد
معراج معراج Y5 استرداد تا 4 ساعت قبل از پرواز 50 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۵۰ درصد
معراج معراج Y5 تغییر تاریخ تا 4 ساعت قبل از از پرواز 50 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۵۰ درصد
معراج معراج Y5 استرداد از 4 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۷۰ درصد
معراج معراج C5 استرداد تا 4 ساعت قبل از پرواز 1,000,000 ریال بعنوان جریمه کسر می شود ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال
معراج معراج C5 تغییر تاریخ تا 4 ساعت قبل از از پرواز 500,000 ریال بعنوان جریمه کسر می شود ۵۰۰,۰۰۰ ریال
معراج معراج C5 استرداد از 4 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۵۰ درصد
معراج معراج M5 تغییر تاریخ تا 4 ساعت قبل از از پرواز 30 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۳۰ درصد
معراج معراج M5 استرداد تا 4 ساعت قبل از پرواز 40 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۴۰ درصد
معراج معراج M5 استرداد از 4 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۶۰ درصد
معراج معراج B6 استرداد تا 4 ساعت قبل از پرواز 50 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۵۰ درصد
معراج معراج B6 تغییر تاریخ تا 4 ساعت قبل از از پرواز 40 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۴۰ درصد
معراج معراج B6 استرداد از 4 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۶۰ درصد
معراج معراج H6 تغییر تاریخ تا 4 ساعت قبل از از پرواز 30 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۳۰ درصد
معراج معراج H6 استرداد تا 4 ساعت قبل از پرواز 30 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۳۰ درصد
معراج معراج H6 استرداد از 4 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۵۰ درصد
معراج معراج Y6 استرداد تا 4 ساعت قبل از پرواز 50 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۵۰ درصد
معراج معراج Y6 تغییر تاریخ تا 4 ساعت قبل از از پرواز 50 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۵۰ درصد
معراج معراج Y6 استرداد از 4 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۷۰ درصد
معراج معراج C6 استرداد تا 4 ساعت قبل از پرواز 1,000,000 ریال بعنوان جریمه کسر می شود ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال
معراج معراج C6 تغییر تاریخ تا 4 ساعت قبل از از پرواز 500,000 ریال بعنوان جریمه کسر می شود ۵۰۰,۰۰۰ ریال
معراج معراج C6 استرداد از 4 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۵۰ درصد
معراج معراج M6 تغییر تاریخ تا 4 ساعت قبل از از پرواز 30 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۳۰ درصد
معراج معراج M6 استرداد تا 4 ساعت قبل از پرواز 40 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۴۰ درصد
معراج معراج M6 استرداد از 4 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۶۰ درصد
معراج معراج B7 استرداد تا 4 ساعت قبل از پرواز 50 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۵۰ درصد
معراج معراج B7 تغییر تاریخ تا 4 ساعت قبل از از پرواز 40 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۴۰ درصد
معراج معراج B7 استرداد از 4 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۶۰ درصد
معراج معراج H7 تغییر تاریخ تا 4 ساعت قبل از از پرواز 30 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۳۰ درصد
معراج معراج H7 استرداد تا 4 ساعت قبل از پرواز 30 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۳۰ درصد
معراج معراج H7 استرداد از 4 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۵۰ درصد
معراج معراج Y7 استرداد تا 4 ساعت قبل از پرواز 50 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۵۰ درصد
معراج معراج Y7 تغییر تاریخ تا 4 ساعت قبل از از پرواز 50 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۵۰ درصد
معراج معراج Y7 استرداد از 4 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۷۰ درصد
معراج معراج C7 استرداد تا 4 ساعت قبل از پرواز 1,000,000 ریال بعنوان جریمه کسر می شود ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال
معراج معراج C7 تغییر تاریخ تا 4 ساعت قبل از از پرواز 500,000 ریال بعنوان جریمه کسر می شود ۵۰۰,۰۰۰ ریال
معراج معراج C7 استرداد از 4 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۵۰ درصد
معراج معراج M7 تغییر تاریخ تا 4 ساعت قبل از از پرواز 30 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۳۰ درصد
معراج معراج M7 استرداد تا 4 ساعت قبل از پرواز 40 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۴۰ درصد
معراج معراج M7 استرداد از 4 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد بعنوان جریمه کسر می شود ۶۰ درصد

مثال : شما بلیط پرواز ایران ایر کلاس Y را خریداری کردید و بنا به دلایلی قصد کنسل کردن بلیط را دارید. اگر قبل از 3 ساعت مانده به پرواز بلیط خود را کنسل کنید مشمول 20% جریمه میشوید و اگر از 3 ساعت تا بعد از پرواز به کنسل نمودن بلیط خود اقدام کنید مشمول 40% جریمه میشوید و الباقی مبلغ به صورت الکترونیکی به حساب شما واریز می گردد.

توافق نامه دوازده جانبه در خصوص استرداد بلیط بین شرکت های هواپیمایی هما، آسمان، ماهان، وارش، کیش ایر، قشم ایر،کارون، آتا، معراج، تابان، اترک و کاسپین

به منظور همکاری و پذیرش متقابل مسافران پرواز های داخلی (اعم از برنامه ای و یا چارتر) توسط شرکتهای هواپیمایی در شرایط ابطال، بروز تاخیر بیش از دو ساعت و یا ایجاد اشکال در پذیرش مسافر به دلایل عملیاتی از سوی شرکت های هواپیمایی نامبرده، توافق نامه ای از تاریخ 1395/06/01 به مدت دو سال منعقد گردیده است.

به موجب بند 3_7 این توافق نامه، دفاتر خدمات مسافرت هوایی می باید در خصوص استرداد بلیط آن دسته از مسافران که پرواز خود را از دست داده اند با شرایط ذیل عمل نمایند:

 

1. بلیط الکترونیکی و یا کاغذی آن دسته از مسافرانی که پرواز داخلی اول و یا پرواز داخلی دوم خود را به علت تاخیر و یا ابطال پرواز داخلی اول و یا پرواز داخلی دوم ( که قرار بوده توسط یکی از این یازده شرکت طرف توافق انجام شود) از دست داده اند از هرگونه کسر هزینه ابطال بلیط (CRCN) معاف خواهند بود، مشروط به اینکه تاریخ صدور این بلیط قبل از تاریخ پرواز باطل شده باشد.

2. شرکت هواپیمایی مربوطه (تاخیر و یا ابطال کننده پرواز) موظف است بلیط مسیر ابطالی و یا تاخیر پرواز مسافران خود را ممهور به مهر علت تاخیر و یا ابطال پرواز نموده تا از سوی مسافر به منظور عدم کسر هزینه ابطال بلیط (CRCN) ادامه مسیر و یا بازگشت خود، به شرکت هواپیمایی ثانویه ارائه دهد.

شرایط و قوانین خرید بلیط قطارRegulation train tickets online reservation
 • داشتن يكي از كارت هاي بانكی عضو شتاب كه داراي استاندارد شبكه بانكي باشند
 • كليه اطلاعات خواسته شده در فرم ثبت نام مي بايست صحيح تكميل گردد
 • اطلاع رساني در مواقع اضطراري از طريق پست الكترونيك و يا پيام كوتاه ( تلفن همراه )‌ انجام مي پذيرد ،‌لذا مسئوليت صحت اين اطلاعات بعهده خريدار مي باشد
 • بمنظور جلوگيري از سوء استفاده هاي احتمالي ،‌پس از استفاده از سيستم خريد اينترنتي حتما از گزينه خروج از سيستم استفاده نماييد
 • مسافرين محترم موظف به حفاظت از كد هاي اعلام شده از جانب سيستم مي باشند
 • جهت استرداد بلیط در مراكز فروش حتما كارت شناسايي مسافر را بهمراه داشته باشيد.در غير اينصورت آژانسهااز استرداد بلیط خودداري و همچنين باز پرداخت خسارت به بلیط هايي كه خسارت تعلق مي گيرد ، امكان پذير نمي باشد
 • مسافرینی که شامل دریافت خسارت می باشند، باید حتما با اصل بلیط و کپی کارت شناسایی تمام مسافران حضورا به یکی از دفاتر فروش مراجعه نمایند
 • بهمراه داشتن كارت شاهد يا جانباز برا ي اينگونه افراد جهت صدور بلیط و سوار شدن به قطار الزامي مي باشد
 • تعويض و تغيير اطلاعات پس از تكميل فرايند خريد دراين سيستم وجود نداشته و در صورت انصراف ، بلیط مي بايست استرداد شود
 • در صورت بروز اشكال در فرايند خريد ، قبل از هر گونه اقدام مجدد براي خريد حتما گزارش خريد خود را بررسي نماييد
 • جهت دريافت اطلاعات عمومي ،‌با پايگاه اطلاع رساني شركت به شماره 0215149 تماس حاصل فرماييد
 • تا ساعت 12 ظهر روز قبل از حركت، استرداد بلیط مشمول 10% جريمه مي باشد
 • از ساعت 12 ظهر روز قبل از حركت تا 3 ساعت مانده به حركت، استرداد بلیط مشمول 30% جريمه مي باشد
 • از 3 ساعت قبل از حركت تا لحظه حركت ، استرداد بلیط مشمول 50% جريمه مي باشد
 • پس از حركت استرداد امكان پذيرنمي باشد
 • برای کودک تنها (بین 2 تا 12 سال) بدون همراه بزرگسال مجاز به رزرو بلیط و مسافرت نمی باشد
 • براي افراد ذكور بالاي 6 سال ،‌در كوپه خواهران بلیط صادر نمي شود و درصورت استفاده، بلیط استرداد مي گردد
 • در صورت استفاده ناصحيح از سهميه ها ، بلیط بايد مسترد گردد
 • از دريافت بلیطي كه به نام شما نيست يا بلیط مخدوش و داراي قلم خوردگي، خودداري كنيد
 • رزرو بلیط های قطار فدک که به همراه هتل می باشند، صرفا برای مسافرینی مجاز است که 2 و بالای 2 نفر باشند.
 • در رزرو قطارهای رجا بهمراه هتل، نوع اتاق و مدت اقامت می بایست بطور دقیق برای هر بلیت انتخاب گردد. ظرفیت اتاق های هتل می بایست متناسب با تعداد مسافران انتخاب شود. بطور مثال در صورت تمایل به سفر و رزرو انفردای اتاق لزوما می بایست اتاق یک تخته انتخاب شده و از انتخاب اتاقهای چند تخته اجتناب شود
همراه داشتن بليت در سفر
 • طبق قوانين راه آهن جمهوری اسلامی ايران، مسافر ملزم است برای سوار شدن به قطار بليط چاپ شده را ارائه کند. در صورت وارد شدن خسارت به قطار، پرداخت خسارت فقط به دارندگان نسخه ی چاپی بليط امکان پذير است.
چاپ بليت
 • مسافری که امکان چاپ بليت را ندارد می تواند با مراجعه به آژانس با پرداخت 1000 تومان برای هر برگ A4 بلیطش را چاپ نماید.
سهميه مخصوص خواهران و برادران و خانواده يا عادي

  مسافر موظف است در هنگام خريد بليت مطابق با جنسيت خود کوپه را انتخاب نمايد . در غير اينصورت نمی تواند در قطار مدعی تغيير جای خود توسط رئيس قطار باشد . سهميه های مربوطه عبارتند از :

 • الف - سهميه عادی: قابل دسترس برای کليه مسافرين اعم از زن ، مرد و خانواده می باشد.
 • ب - سهميه ويژه خواهران: اين سهميه ويژه ی خانم هايی است که تنها مسافرت می کنند. همچنين مسافران می توانند برای فرزندان پسرِ کمتر از 6 سال از اين سهميه استفاده نمايند.
 • ج - سهميه ويژه برادران: ويژه ی آقايانی که تنها مسافرت می کنند و همچنين مسافران می توانند برای فرزندان دختر کمتر از 6 سال از اين سهميه استفاده نمايند
حقوق مسافرین قطارTrain passengers' rights
 • مسافرینی که شامل دریافت خسارت بعد از حرکت قطار می شوند، بعد از كسر خدمات (هزينه پذيرايي و خدمات ايستگاهي) خسارت حداكثر تا يكماه پس از تاريخ حركت پرداخت مي‌گردد.
 • كليه‌ي بلیط‌هاي استردادي، در ساعت ۱۰ صبح روز كاري، مجدداً به سيستم برگشت و در مراكز فروش بلیط شهر مبدأ و شهرهاي اطراف آن عرضه مي‌شود. (در صورتيكه روز قبل از حركت ايام تعطيل باشد، بلیط آنروز در روز اداري قبل صادر مي شود بعنوان مثال بلیط روز شنبه روز پنجشنبه عرضه مي شود)
مسافرت با دو قطار در يك مسير
 • در صورتی که مسافر بخواهد بليط دو قطار متوالی را تهيه کند، بايد حداقل ۳ ساعت بين زمان رسيدن قطار اول به مقصد و حرکت قطار دوم فاصله در نظر بگيرد. در غير اين صورت مسئوليت کنسل شدن بليط دوم با مسافر است.و شامل قوانين پرداخت خسارت نخواهد شد. همچنين در صورتی که مسافر بخواهد از وسيله نقليه ديگری برای ادامه مسير بعد از قطار ساعت از زمان رسيدن به مقصد و حرکت وسيله نقليه 4 استفاده نمايد بايستی فاصله زمانی دوم رعايت نمايد( در اينگونه موارد مسافر برای اينکه از وسيله نقليه دوم خود جا نماند بايد فاصله ايستگاه قطار تا ترمينال وسيله نقليه دوم را در نظر گرفته و با توجه به آن بليت دوم خود را صادر کند).
درج اطلاعات مسافر
 • تمامی اطلاعات مسافران بايد به صورت کامل و صحيح وارد شوند. همچنين نبايد اطلاعات تکراری يا مخفف وارد شوند. مسافرانی که اطلاعات بليط آنان با کارت شناسايی مطابقت نداشته باشد، بدون بليط تلقی خواهند شد و مسئوليت آن به عهده مسافر خواهد بود.
مفقود شدن بلیط مسافر

به شرط حضور به‌موقع (حداكثر ۴۵ دقيقه مانده به حركت) در ايستگاه‌هاي راه آهن كه سيستم فروش بلیط آنلاين دارند و در وقت اداري، بلیط مجدد طبق آيين نامه مربوط صادر مي‌شود. بلیط مفقودي بايد از طريق شبكه‌ي رايانه‌يي صادر شده و استرداد نشده باشد. استرداد بلیط المثني فقط در صورت ارائه همزمان بلیط اصلي و المثني امكان پذير مي باشد. بلیط المثني به تنهايي غير قابل استرداد مي باشد.

تأخير حركت قطار از مبدأ

تأخير در شروع حركت قطارهايي كه مسافران آن از باجه كنترل بلیط عبور و در سكو يا داخل قطار قرار گرفته‌اند جزو تأخير نهايي آنها در مقصد محاسبه و مورد ملاك براي پرداخت خسارت قرار مي‌گيرد.

تاخير بيش از حد مقرر قطار اكسپرس يا سريع در رسيدن به مقصد

اگر تاخير ناشي از حوادث طبيعي نباشد و ناشي از قصور راه آهن يا شركتي كه حمل مسافر را بعهده دارد باشد در صورت تاخير بيش از حد مجاز (طبق جدول) به مسافر ۵۰ درصد بهاي بلیط ، بعد از كسر خدمات ( خدمات ايستگاهي و پذيرايي ) حداكثر تا يك ماه پس از تاريخ حركت پرداخت مي‌شود. ضمنا"در صورت گذشتن از وعده غذايي ( صبحانه:۸ صبح، نهار:۱۳ ظهر، شام: ۸ شب) يك وعده پذيرايي رايگان نيز انجام مي شود.

جدول ميزان ساعات تاخير مشمول پرداخت خسارت به مسافرين

تآخير قطار كه منجر به جا ماندن مسافر از قطار بعدي شود

در صورت تأخير بيش از زمان معين كه منجر به جاماندن مسافر از قطار بعدي شود، چنانچه فاصله بين ورود قطار قبلي و حركت قطار بعدي بيش از سه ساعت باشد و همچنين هر دو بلیط به نام مسافر باشد، وجه كامل بلیط قطار بعدي پرداخت يا مسافر با قطارهاي بعدي اعزام مي شود. چنانچه اين تأخير منجر به اقامت در شب شود، هزينه اقامت و غذا به عهده رجا مي باشد. در صورت اعزام با قطار درجه‌ پايين‌تر مابه التفاوت بلیط به مسافر پرداخت مي‌شود و در صورت اعزام با قطار درجه‌ بالاتر، مابه التفاوت از وي دريافت نمي‌شود.

تأخير قطار و جا ماندن مسافر از ساير وسائل ( كشتي، هواپيما و اتوبوس)

چنانچه تأخير بيش از سه ساعت بوده و ناشي از حوادث طبيعي نباشد و طبق برنامه فاصله بين رسيدن قطار و حركت وسيله‌ي بعدي، بيش از ۴ ساعت بوده و هر دو بلیط به نام مسافر باشد، با ارائه‌ي مدرك لازم به مديريت بازاريابي و فروش شركت رجا، اقدام لازم براي پرداخت خسارت استرداد بلیط و ساير وسائل مسافرتي انجام مي‌شود.

انصراف مسافر قبل از شروع سفر به علت تأخير حركت قطار در مبادي حركت

در صورت تأييد تأخير بيش از يك ساعت و اطلاع‌رساني به مسافران با شرط باز بودن باجه فروش بلیط ايستگاه وعدم استفاده شدن بلیط تا قبل از حركت قطار، وجه كامل بلیط در همان‌روز و در ايستگاه مبدأ پرداخت مي‌شود.

ابطال بلیط

حداكثر تا يك‌ساعت پس از صدور بليت به شرط عدم حركت قطار، باز بودن مركز فروش، ابطال بليت فقط در همان مركز صادر كننده با پرداخت وجه كامل آن امكان‌پذير است. مقررات ابطال براي بليتهاي اينترنتي و خريداري شده از كيوسك وجود ندارد و اين دسته از بليتها فقط طبق قوانين استرداد مي توان مسترد نمود.

لغو برنامه حركت قطار

وجه كامل بلیط، تا يك ماه پس از تاريخ حركت در كليه‌ي مراكز فروش به مسافر پرداخت مي‌شود يا مي‌تواند با اولويت، بلیط براي قطارهاي بعدي تهيه كند.

لغو برنامه رفت قطار براي دارندگان بلیط رفت و برگشت

چنانچه بلیط رفت و برگشت يكسان و همنام باشد، وجه كامل بلیط رفت حداكثر تا يك‌ماه پس از تاريخ حركت در كليه مراكز فروش به مسافر پرداخت مي‌شود و يا در صدور بلیط قطارهاي بعدي اولويت خواهد داشت. در صورت تمايل مسافر، وجه كامل بلیط برگشت نيز پرداخت مي‌شود. حداكثر زمان استرداد بلیط برگشت ۳ ساعت قبل از حركت قطار مي‌باشد.

لغو حركت قطار در حين سفر و بازگشت مسافران به ايستگاه مبدأ

چنانچه بلیط به نام مسافر باشد، وجه كامل آن حداكثر تا يك ماه پس از تاريخ حركت در كليه مراكز فروش پرداخت مي‌شود.

لغو حركت قطار در حين سفر و اعزام مسافران به مقصد با ساير وسائل نقليه

چنانچه توقف ناشي از حوادث طبيعي نبوده و رسيدن مسافران به مقصد با تأخيري بيش از زمان معين انجام شود، ۵۰ درصد بهاي بلیط بعد از كسر خدمات (هزينه پذيرايي و خدمات ايستگاهي)حداكثر تا يكماه پس از تاريخ حركت پرداخت مي‌شود.

از كار افتادن كامل تهويه

در صورتي كه بلیط به نام مسافر باشد، ۵۰ درصد بهاي بلیط بعد از كسر خدمات هزينه پذيرايي و خدمات ايستگاهيبه مسافر حداكثر تا يك ماه پس از تاريخ حركت تحت شرايطي پرداخت مي‌شود

تغيير اجباري جاي مسافر به دليل انفصال واگن در ميان راه

در صورتي كه بلیط به نام مسافر باشد، چنانچه به كوپه‌اي با درجه مشابه مندرج در بلیط انتقال يابد ۵۰ درصد بهاي بلیط بعد از كسر خدمات هزينه پذيرايي و خدمات ايستگاهي و در صورت انتقال به كوپه‌اي با درجه پايين تر يا رستوران و ... ۱۰۰ درصد بهاي پايه بلیط پس از كسر خدمات هزينه پذيرايي و خدمات ايستگاهي به مسافر حداكثر تا يك ماه پس از تاريخ حركت پرداخت مي‌شود.

يادآوري ها
 • پرداخت خسارت، با ارائه‌ي اصل شناسنامه يا كارت شناسايي معتبر به همراه يك برگ كپي آن و بلیط تا يك‌ماه پس از تاريخ حركت در كليه‌ي مراكز فروش بلیط امكان‌پذير است.
 • در صورت مشاهده‌ي افراد بدون بلیط در قطارهاي عادي و سريع، رئيس قطار موظف است بهاي كامل بلیط را از مسافر با صدور قبض مربوط و ارايه آن به مسافر ، دريافت كند. درقطار اكسپرس ۵۰ درصد بيش از بهاي بلیط اخذ خواهد شد.
 • در صورت عدم خريد بلیط توسط خانواده محترم شاهد يا شخص جانباز در قطار ، رئيس قطار موظف است بهاي كامل بلیط را از مسافر با صدور قبض مربوط و ارايه آن به مسافر ، دريافت كند. درقطار اكسپرس نيز ۵۰ درصد افزايش بهاي بلیط اخذ نخواهد شد.
 • در صورت خريد بلیط نيم بهاء ( خانواده محترم شاهد ، شخص جانباز و خردسال ) و عدم حضور مسافر در قطار ، رئيس قطار موظف است مابه التفاوت بهاي بلیط را تا تمام بهاء از مسافر با صدور قبض مربوط و ارايه آن به مسافر ، دريافت كند.
 • صدور قبض در قطار براي مسافر بدون بلیط، به منزله‌ي تأمين جا براي وي نمي‌باشد.
خدمات
 • پذيرايی در برخی قطارهای ويژه، اختياری و با درخواست مسافر هنگام تهيه ی بليط انجام می شود و هزينه ی آن به بهای بليط اضافه میگردد. مسافر می تواند تنها تا 24 ساعت قبل از حرکت، رزرو بليط با امکان خريد غذا را انجام دهد.
 • در رزرو قطارهای رجا بهمراه هتل، نوع اتاق و مدت اقامت می بایست بطور دقیق برای هر بلیت انتخاب گردد. ظرفیت اتاق های هتل می بایست متناسب با تعداد مسافران انتخاب شود. بطور مثال در صورت تمایل به سفر و رزرو انفردای اتاق لزوما می بایست اتاق یک تخته انتخاب شده و از انتخاب اتاقهای چند تخته اجتناب شود
بلیط نیم بها
 • بليت برای مسافر زير دوازده سال نيم بها می باشد .
بلیط نوزادان
 • قيمت بليط نوزادان تا 2 سالگی، معادل 10 درصد از بهای کل بليط (معادل بهای بيمه ی مسافر) است. همچنين در اين شرايط صندلی به نوزاد تعلق نمی گيرد. در صورتی که مسافر بخواهد برای نوزاد خود صندلی بگيرد، بليط نوزاد نيم بها محاسبه میشود.
بليت نيم بهاي جانبازان و خانواده عزيز شاهد
 • بليط جانبازان و خانواده‌های شاهد نيم‌بهاست و در حال حاضر تنها از طريق مراکز فروش حضوری با ارائه‌ی اصل کارت شناسايی معتبر بنياد شهيد صادر می شود.
مقررات صدور بلیط نيم بها
 • صدور بلیط نيم بها براي جانبازان عزيز و خانواده‌هاي معظم شاهد (با ارائه‌ي اصل كارت شناسايي معتبربنياد ) دركليه‌ي مراكز فروش امكان‌پذير است.
 • بلیط نيم بها براي كودكان ۲ تا ۱۲ سال تمام، با ارائه‌ي شناسنامه صادر مي‌شود.
حمل خودرو
 • الف - مسافران میتوانند بليط اين واگن ها را با روشی مشابه بليط قطارهای مسافری از طريق شبکه ی رايانه ای فروش بليط تهيه کنند.
  الزم به ذکر است خودروهای شاسی بلند با ارتفاع بيش از 158 و اکسل پهن با عرض بيش از 180 سانتيمتر قابل حمل نيستند.
 • ب - اطلاعات مورد نياز حمل خودرو با قطار شامل تاريخ و ساعت حرکت، شرايط تحويل خودرو و... برروی برگه بليط درج میشود .
 • ج - .پذيرش خودروهای خاموش ، معيوب و تصادفی امکانپذير نيست.
 • د - خودرو هنگام تحويل به انبار بايد دارای موجودی بنزين مطابق با حداکثر يك چهارم ظرفيت باك خودرو باشد. .
 • ه - از پذيرش هرگونه وسايل و لوازم اضافی (غير از جك و زاپاس) در داخل خودرو خودداری می شود و هيچگونه ادعايی در اين خصوص در هنگام تحويل خودرو به مالك پذيرفته نمی شود.
مقررات ابطال و استرداد بلیط در مراكز فروش
 • بلیط تا يك ساعت پس از صدور، به شرط عدم حركت قطار، و بازبودن مراكز فروش ،در مركز صادر كننده‌ي بلیط با پرداخت كامل بهاي آن به مسافر قابل ابطال مي‌باشد.
 • بلیط قطارهاي مسافري دركليه‌ي مراكز فروش رايانه‌يي بلیط (در ساعات كاري نمايندگي هاي فروش ) با ارائه‌ي كارت شناسايي طبق مقررات زير، قابل استرداد مي‌باشد و نيازي به مراجعه به مركز خريد بلیط نيست :
  1. تا ساعت ۱۲ روز قبل از حركت قطار،۹۰ درصد بهاي بلیط پرداخت مي‌شود.
  2. از ساعت ۱۲ روز قبل از حركت تا سه ساعت پيش از حركت قطار، ۷۰ درصد بهاي بلیط پرداخت مي‌شود.
  3. از سه ساعت مانده به حركت تا لحظه‌ي حركت قطار۵۰ درصد بهاي بلیط پرداخت مي‌شود.
  4. استرداد بلیط پس از حركت قطار امكان‌پذير نمي‌باشد.
دربست کردن کوپه
 • الف - هنگام خريد کوپه دربست، بهای تمام شده ی صندلی های خالی با کسر هزينه ی خدمات ايستگاهی و پذيرايی از بهای تعرفه بزرگسال محاسبه می شود و با عنوان تعرفه کسر کوپه صادر می شود .
 • ب - برای دربست کردن کوپه بايستی هنگام انتخاب مسير و جستجو تيك کوپه دربست انتخاب شود و فرآيند خريد تکميل گردد.
 • ج - هنگام دربست کردن کوپه درصورتی که تعداد مسافران کمتر از تعداد صندلی های کوپه باشد، بايستی پس از انتخاب گزينه ی دربست کردن کوپه تعداد واقعی مسافران بزرگسال و کودك را در قسمت مربوطه وارد کنيد. بهای تمام شده ی صندلی های خالی با کسر هزينه ی خدمات ايس