بلیط اتوبوس

اگر زیاد اهل سفر و گشت و گذار هستید و دوست دارید از شهرهای بیشتری بازدید کنید قطعا هزینه‌ مسافرت یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار در تصمیم گیری شما است. سفر با اتوبوس یکی از آسان‌ترین و ارزان‌ترین روش‌های مسافرت است به همین دلیل برای مسافرت‌های دانشجویی، گروهی و خانوادگی بهترین گزینه محسوب می‌شود. ما در سامتیک امکان خرید بلیط اتوبوس را از معتبرترین شرکت‌های اتوبوسرانی برای مسافران فراهم کرده ایم تا یک تجربه لذت بخش از لحظات سفر خود داشته باشند. با امکان خرید آنلاین بلیط اتوبوس دیگر نیاز نیست زمان خود را به مراجعه حضوری اختصاص دهید. فقط با چند کلیک جستجوی بلیط از مسیرهای مورد نظرتان را شروع کنید، پس از انتخاب صندلی از طریق کارت‌های عضو شتاب بلیط خود را به بهترین قیمت رزرو و خریداری کنید علاوه بر این، سامتیک با فراهم کردن استعلام و استرداد آنلاین بلیط به همراه پشتیبانی 24 ساعته سفری مطمئن و با آرامش را برای شما تضمین می‌کند.


خرید بلیط اتوبوس

سامتیک امکان خرید بلیط اتوبوس را از معتبرترین شرکت‌های اتوبوسرانی کشور برای مسافران فراهم کرده است. فقط کافی است از طریق سایت سامتیک مسیرهای داخلی مورد نظر خود را جستجو و با استفاده از کارت‌های عضو شتاب صندلی‌تان را رزرو و بلیط اتوبوس خود را خریداری کنید.

قیمت بلیط اتوبوس

با سامتیک قیمت‌های مختلف بلیط اتوبوس را برای مقصدهای مورد نظرتان مقایسه کنید. البته بر اساس انتخاب نوع اتوبوس قیمت‌ها متفاوت است. بلیط اتوبوس VIP به دلیل امکانات و خدماتی که دارد انتخاب بیشتر افراد است. با سامتیک قیمت‌های‌ بلیط اتوبوس را در هر زمان به راحتی بررسی کنید.

استعلام بلیط اتوبوس

همراهان سامتیک دیگر نیازی به مراجعه حضوری برای استعلام بلیط اتوبوس ندارند. استعلام و کنسلی از طریق شماره بلیط به صورت آنلاین امکان‌پذیراست. همچنین برای اطلاع و استعلام مشخصات بلیط اتوبوس می‌توانید به صورت 24 ساعته با کارشناسان سامتیک در ارتباط باشید.

خرید بلیط اتوبوس VIP

یکی از فاکتورهای مهم در سفرهای طولانی، راحتی در طول مسیر است. اتوبوس‌های VIP به دلیل امکانات و خدماتی که ارائه می‌دهند انتخاب بیشتر مسافران هستند. از جمله شرایط مطلوب آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • امکانات سرمایشی و گرمایشی
  • امکانات صوتی و تصویری
  • صندی راحت و تاشو
  • خدمات پذیرایی
  • تندرو و راحت

همکاری با معتبر ترین شرکت های اتوبوس رانی

سامتیک با معتبرترین شرکت‌های اتوبوسرانی کشور از جمله: ایران پیما، رویال سفر ایرانیان، سیر و سفر، آریا سفر، همسفر، گیتی پیما، ماهان سفر، عدل، ترابر بی‌تا و... همکاری دارد که با ارائه بلیط اتوبوس‌های VIP از ولوو تا اسکانیا، سفری راحت و با بهترین قیمت را برای کاربران فراهم کرده است.


برخی از معتبر ترین شرکت های اتوبوسرانی

ایران پیما

سیر و سفر

همسفر

آریا سفر

رویال سفر ایرانیان

ترابر بی تا

آسیا سفر

آسوده سفر

ماهان سفر