بلیط اتوبوس

سفر با اتوبوس یکی از آسان‌ترین و ارزان‌ترین روش‌های سفر است. به همین خاطر مسافرانی که قصد سفرهای دانشجویی، زیارتی، سیاحتی و گروهی دارند، بیشتر تمایل به تهیه بلیط اتوبوس دارند.
سامتیک خرید آنلاین بلیط اتوبوس را از معتبرترین شرکت‌های اتوبوسرانی کشور فراهم کرده است. برای خرید آنلاین بلیط اتوبوس کافیست تنها با چند کلیک اقدام به رزرو بلیط اتوبوس کرده و به صورت آنلاین پرداخت نمایید. با خرید بلیط اتوبوس از سامتیک دیگر لازم نیست به دفاتر شرکت‌های اتوبوسرانی مراجعه کنید. شما مراحل خرید را از جستجوی اتوبوس‌های متنوع در کلیه مسیرهای داخلی آغاز می‌کنید تا پس از انتخاب صندلی دلخواه خودتان با کارت‌های عضو شبکه شتاب بتوانید با بهترین قیمت خرید بلیط اتوبوس خودتان را تهیه کنید. سامتیک با فراهم کردن استعلام و کنسلی آنلاین بلیط و پشتیبانی 24 ساعته برای شما سفری با خیال آسوده تضمین می‌کند.


خرید بلیط اتوبوس

خرید بلیط اتوبوس از معتبرترین شرکت‌های اتوبوسرانی کشور تنها با چند کلیک امکان پذیر است. جهت خرید بلیط اتوبوس برای کلیه مسیرهای داخلی کشور کافیست اقدام به جستجوی بلیط اتوبوس در سامتیک کنید و پس از آن با کارت‌های عضو شبکه شتاب می‌توانید بلیط خود را با بهترین قیمت خرید کنید.

قیمت بلیط اتوبوس

قیمت بلیط اتوبوس بر اساس نوع اتوبوس انتخابی شما متفاوت است. خرید بلیط اتوبوس vip به جای اتوبوس‌های عادی در حال حاضر انتخاب بیشتر مسافران است. قیمت بلیط اتوبوس ‌ vip برحسب نوع تخت شو و نیمه تخت شو شدن و تعداد صندلی‌های آن متفاوت است.

استعلام بلیط اتوبوس

استعلام و کنسلی بلیط اتوبوس توسط شماره بلیط به سادگی و به صورت آنلاین فراهم شده است. همچنین برای اطلاع و استعلام مشخصات بلیط اتوبوس خود می‌توانید به صورت 24 ساعته با کارشناسان سامتیک تماس حاصل فرمایید..

خرید بلیط اتوبوس VIP

یکی از فاکتورهای مهم در سفرهای طولانی مدت با اتوبوس راحتی در اتوبوس می باشد. با خرید بلیط اتوبوس های vip میتوانید راحت بودن را تجربه کنید.
اتوبوس های vip دارای امکانات بسیار مطلوب‌تری نسبت به اتوبوس‌های عادی هستند که از آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تندرو
  • صندلی راحت
  • امکانات پذیرایی
  • امکانات صوتی و تصویری
  • امکانات سرمایشی و گرمایشی مطلوب

همکاری با معتبر ترین شرکت های اتوبوس رانی

همکاری سامتیک با معتبرترین شرکت‌های اتوبوس رانی کشور مانند ایران پیما، رویال سفر ایرانیان، سیر وسفر و آریا سفر، همسفر، گیتی پیما، ماهان سفر، عدل، ترابر بی تا و.. که اتوبوس‌های vip از ولوو تا اسکانیا و مان را در ناوگان خود دارند، توانسته سفری راحت با بهترین قیمت را با پشتیبانی 24 ساعته برای کاربران فراهم سازد.


برخی از معتبر ترین شرکت های اتوبوسرانی

ایران پیما

سیر و سفر

همسفر

آریا سفر

رویال سفر ایرانیان

ترابر بی تا

آسیا سفر

آسوده سفر

ماهان سفر