قوانین و مقرراتRules and Regulations

قوانین ومقررات سایتTerms and conditions

معرفی : سامتیک یک سامانه اینترنتی تخصصی در حوزه فروش آنلاین بلیط چارتری و سیستمی هواپیما می‌باشد که به عنوان یک سایت ایرانی، از قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران ، قوانین جرایم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی پیروی می نماید.

اهداف سایت هدف از ایجاد این سایت خرید بلیط هواپیما در یک مدت زمان کوتاه ، آسان و مطمئن برای شما عزیزان است و همچنین امکان کنسل کردن بلیط را طبق شرایط و ضوابط سازمان هواپیمایی کشور برای شما فراهم نمودیم. سامتیک وظیفه جمع آوری اطلاعات پرواز ایرلاین های مختلف در غالب چارتری و سیستمی را بر عهده دارد و تمامی مسئولیت های پروازی شامل تاخیر ،کنسلی و یا تعجیل در زمان پرواز به عهده شرکت ایرلاین مربوطه می باشد. سامتیک همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی سریع ، آسان و مطمئن را برای همه کاربران فراهم آورد.

عضویت و اعضاءMembership and Members

برای عضویت در پایگاه اینترنتی سامتیک ، لازم است به جز خواندن دقیق موارد این بند و رعایت آن‌ها، تمامی قوانین و مقررات این صفحه نیز خوانده شود؛ در غیر این صورت مسئولیت پیامدهای احتمالی متوجه کاربر خواهد بود. عضویت در پایگاه اینترنتی سامتیک بیانگر پذیرفتن قوانین و مقررات سایت توسط کاربر است. تمامی کاربران موظف هستند اطلاعات خواسته شده برای عضویت را به طور کامل و صحیح وارد کنند. مسئولیت نادرست بودن اطلاعات برعهدۀ خود فرد است. کلیۀ اطلاعاتی كه توسط سایت ازکاربران درخواست می شود، محرمانه بوده و نزد سامتیک محفوظ است و به هیچ وجه در اختیار دیگر اشخاص حقیقی و حقوقی قرار نخواهد گرفت. در صورت تغییر یافتن هر یک از اطلاعات وارد شده در فرم عضویت، می توانید پس از وارد شدن به صفحۀ خود از طریق قسمت ورود به ویرایش اطلاعات بپردازید.

ارسال و نشر مطالبSend reprint

سامتیک پایبند به قوانین مربوط به حقوق مالكیت معنوی بوده و خواستار رعایت این حقوق توسط تمامی مخاطبان سایت می‌باشد. نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس، در انحصار سامتیک است و هرگونه سوء استفاده ، حق پیگرد قانونی را برای سامتیک محفوظ می‏‌دارد. برداشت، نقل و هرگونه استفاده از مطالب سایت، تنها با آوردن نشانی صفحۀ مطلب و نام سایت مجاز می باشد.

حوزه قوانینField of law

سامتیک مختار است هر قسمتی از این مقررات سایت را در هر زمانی تغییر دهد. آخرین نگارش این متن همواره در این آدرس در دسترس است و مخاطبین می‌بایست بعد از مطالعه‌ و آگاهی کامل از آخرین نسخۀ این قوانین، از خدمات وب سایت سامتیک استفاده کنند. در صورت مخالفت با هر یک از بندهای این متن، امکان ارائۀ خدمات توسط سامتیک به مخاطب وجود ندارد.

شرایط و قوانین خرید بلیط هواپیماAirfare Terms & Conditions
 • عملیات خرید بلیط در این سایت مشمول قوانین جاری تجارت الکترونیک بوده و هرگونه تخلف تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت. خریدار با مطالعه این قوانین اظهار می نماید قوانین و مقررات خرید بلیط را پذیرفته و به آن آگاهی کامل دارد.
 • اطلاع رسانی در خصوص خریدهای انجام شده از این سیستم از طریق پیامک و پست الکترونیکی انجام می پذیرد. لذا مسئولیت صحت شماره تلفن همراه و پست الکترونیکی بعهده خریدار می باشد.
 • برای پرداخت اینترنتی شما میتوانید از كلیه كارت‌های بانكی عضو شبكه شتاب استفاده نمایید.
 • در فرایند خرید در صورتی که پرداخت وجه با موفقیت انجام گردید و بلیط را مشاهده ننمودید ابتدا با وارد نمودن اطلاعات درخواستی اقدام به مشاهده آن نمایید و در غیر این صورت با همکاران ما 84384 (021) تماس بگیرید
 • نام و نام خانوادگی مسافر باید كامل و با كارت شناسایی مطابقت داشته باشد ،مشخصات خود را باید به زبان انگلیسی وارد نمایید. لطفا در انتخاب پرواز وصحت اطلاعات فوق کمال دقت را بکار گرفته چون بعد از خرید بلیط امکان تغییر اسم مسافر وجود ندارد و مسئولیت هرگونه خطای احتمالی مرتبط بر عهده مسافر خواهد بود.
 • بلیط خریداری شده غیر قابل واگذار به غیر است و اگر مشخصات بلیط و مشخصات کارت شناسایی مسافرمطابقت نداشته باشد کارت پرواز صادر نمیشود و مسافر پذیرش نمیشود.
 • مسافران به گروه های بزرگسال (سن بیشتر از 12 سال) ، خردسال (سن بین 2 تا 12 سال) و نوزادان (زیر 2 سال) تقسیم بندی می شوند و به غیر از گروه بندی سنی دسته بندی دیگری نیز وجود دارد که اطلاعات درخواستی این گروه ها باید هنگام صدور بلیط اظهار شود و این گروه بندی عبارتند از: مسافران نیازمند خدمات ویژه (معلولین، بیماران ، کودکان بدون همراه و ...) و همچنین مسافران با درخواست ویژه مانند متقاضی غذای مخصوص که بر حسب امکان ارایه خدمات شرکت هواپیمایی و به طور معمول در پروازهای با ساعت پروازی بلند مدت ارایه می گردد. برای ارئه مدارک پزشکی و مدارک مورد نیاز خدمات ویژه باید به آژانس هواپیمایی مراجعه کنید.
 • همراه داشتن مجوز پزشکی جهت پذیرش خانم های باردار، افراد مبتلا به بیماری های قلبی-عروقی، بیماری های تنفسی، صرع، آنمی شدید، دیابت ملیتوس کنترل نشده، کسانیکه دیالیز می شوند یا کسانیکه از داروهای تضعیف کننده سیستم ایمنی استفاده می نمایند و یا هرگونه بیماری که سبب منع سفر هوایی باشد، هنگام سوارشدن به هواپیما ضروری می باشد. رزرو بلیط مسافرینی که دارای شرایط خاص پرواز مانند موارد فوق یا استفاده از ویلچر و بالابر هستند، می بایست با هماهنگی سامتیک انجام شود در غیر اینصورت هیچگونه مسئولیتی متوجه سایت سامتیک و شرکت های هواپیمایی نخواهد بود.
 • پس از تائید پرداخت ، رزرو و خرید شما قطعی شده و میتوانید در منوی بلیط های خریداری شده (در قسمت ناحیه کاربری) از بلیط الکترونیکی خود پرینت تهیه نمائید. همچنین شماره سریال بلیط برای شما پیامک میشود.
 • در صورت عدم تائید بانک و عدم مشاهده ی بلیط در منوی بلیط های خریداری شده ، پروازی برای شما رزرو نخواهد شد.
 • هنگام مراجعه به فرودگاه بایستی پرینت بلیط و یا شماره سریال بلیط خود را به همراه داشته باشید. همچنین همراه داشتن مدارک احراز هویت از جمله کارت ملی، گذر نامه (در پرواز های خارجی) و روادید (در صورت نیاز) جهت صدور کارت پرواز الزامی است. مسافر بر طبق قوانین و مقررات جاری، موظف به رعایت الزامات قانونی برای سفر می باشد
 • مشاهده بلیط ها تا زمان پرواز امکان پذیر است و پس از آن بلیط شما به صورت اتوماتیک بایگانی می گردد.
 • حضور مسافر در فرودگاه، دو (2) ساعت قبل از پرواز در پروازهای داخلی و سه (3) ساعت قبل از پرواز در پروازهای خارجی، الزامی است.
 • در صورتیكه پرواز باطل شود و یا جا ماندن مسافر بخواهد با پرواز بعدی در همان روز یا زمان دیگری سفر خود را انجام دهد باید مجدداً بلیط خریداری كند.
قوانین استرداد بلیط خریداری شدهTickets purchased extradition laws
 • خریدار در کلیه مراحل خرید و استرداد بلیط، معترف به آگاهی کامل از قوانین بلیط های جاری و همچنین نحوه خرید و سوار شدن به هواپیما براساس مکانیزم بلیط های الکترونیک می باشد
 • در صورت عدم انجام سفر در موعد مقرر توسط مسافر استرداد بلیط چارتری امکان پذیر نبوده و طبق قوانین مبلغی بازگردانده نخواهد شد.
 • طبق مقررات سازمان هواپیمایی کشوری تمامی مسئولیت های کیفیت پرواز، کنسلی پرواز و تاخیر یا تعجیل در زمان انجام پرواز بر عهده شرکت هواپیمایی برگزار کننده پرواز می باشد .
 • در صورتی که پرواز توسط شرکت هواپیمایی به هر دلیلی لغو شود و یا تاخیر اعلام شده بیشتر از دو ساعت باشد و مسافر با اعلام به دفتر مستقر در فرودگاه از مسافرت منصرف شود کل بهای بلیط بازگردانده می شود و اگر قبل از ساعت پرواز نیز تغییر برنامه بیش از 2 ساعت توسط آژانس صادرکننده بلیط یا دفتر مرکزی ایرلاین طی تماس تلفنی به مسافر اعلام شود، مسافر حق درخواست ابطال بلیط و استرداد 100 درصد بهای پرداختی را دارد.
 • با پر کردن فرم استرداد می توانند درخواست کنسل کردن بلیط خود را ارسال کنند.
 • بلیط های اینترنتی صرفا از وب سایت سامتیک قابل استرداد است. همچنین تغییر تاریخ یا کنسلی فقط بایستی از طریق وب سایت سامتیک انجام پذیرد.پس از کنسل نمودن بلیط، مبلغ آن به صورت اتوماتیک به حسابی که وجه بلیط خریداری شده ، از آن پرداخت شده ، باز خواهد گشت که مدت زمان بازگشت وجه تابع مقررات بین بانکی (24تا72 ساعت) می باشد.
 • لازم به ذکر است شرایط استرداد هر بلیط با توجه به قوانین استرداد گارانتی کننده آن شرکت میباشد مطابق جدول زیر محاسبه میگردد.
 • جریمه تغییر تاریخ و کنسل نمودن بلیط پروازهای خارجی با توجه به کلاس پروازی متغیر می باشد هرگونه تغییر در پرواز داخلی شامل جریمه بوده و درصد جرایم مشابه شرایط کنسلی می باشد.
جدول درصد جریمه کنسلی بلیط سیستمی پروازهای داخلی
ایرلاین شناسه نرخی زمان درصد جریمه
آتا آتا A از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 80 درصد
آتا آتا A از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 60 درصد
آتا آتا A از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 30 درصد
آتا آتا A تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
آتا آتا B از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 60 درصد
آتا آتا B از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 30 درصد
آتا آتا B از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 80 درصد
آتا آتا B تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
آتا آتا D از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 80 درصد
آتا آتا D از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 60 درصد
آتا آتا D از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 30 درصد
آتا آتا D تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
آتا آتا E از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 90 درصد
آتا آتا E از 24 ساعت قبل از پرواز تا 3 ساعت قبل از پرواز 80 درصد
آتا آتا E تا 24 ساعت قبل از پرواز 70 درصد
آتا آتا E تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 30 درصد
آتا آتا F از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 90 درصد
آتا آتا F از 24 ساعت قبل از پرواز تا 3 ساعت قبل از پرواز 80 درصد
آتا آتا F تا 24 ساعت قبل از پرواز 70 درصد
آتا آتا F تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 30 درصد
آتا آتا H از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 95 درصد
آتا آتا H از 24 ساعت قبل از پرواز تا 3 ساعت قبل از پرواز 90 درصد
آتا آتا H تا 24 ساعت قبل از پرواز 80 درصد
آتا آتا H تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 40 درصد
آتا آتا J از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 95 درصد
آتا آتا J از 24 ساعت قبل از پرواز تا 3 ساعت قبل از پرواز 90 درصد
آتا آتا J تا 24 ساعت قبل از پرواز 80 درصد
آتا آتا J تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 40 درصد
آتا آتا K از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 95 درصد
آتا آتا K از 24 ساعت قبل از پرواز تا 3 ساعت قبل از پرواز 90 درصد
آتا آتا K تا 24 ساعت قبل از پرواز 80 درصد
آتا آتا K تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 40 درصد
آتا آتا L از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 80 درصد
آتا آتا L از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 60 درصد
آتا آتا L از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 30 درصد
آتا آتا L تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 30 درصد
آتا آتا M از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 80 درصد
آتا آتا M از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 60 درصد
آتا آتا M از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 30 درصد
آتا آتا M تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
آتا آتا N از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 80 درصد
آتا آتا N از 24 ساعت قبل از پرواز تا 3 ساعت قبل از پرواز 70 درصد
آتا آتا N تا 24 ساعت قبل از پرواز 50 درصد
آتا آتا N تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
آتا آتا O تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
آتا آتا O از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 80 درصد
آتا آتا O از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 60 درصد
آتا آتا O از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 30 درصد
آتا آتا P از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 80 درصد
آتا آتا P از 24 ساعت قبل از پرواز تا 3 ساعت قبل از پرواز 70 درصد
آتا آتا P تا 24 ساعت قبل از پرواز 50 درصد
آتا آتا P تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
آتا آتا Q از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 60 درصد
آتا آتا Q از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 30 درصد
آتا آتا Q از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 80 درصد
آتا آتا Q تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
آتا آتا R از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 80 درصد
آتا آتا R از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 60 درصد
آتا آتا R از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 30 درصد
آتا آتا R تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
آتا آتا S از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
آتا آتا S از 24 ساعت قبل از پرواز تا 3 ساعت قبل از پرواز 50 درصد
آتا آتا S تا 24 ساعت قبل از پرواز 30 درصد
آتا آتا S تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 10 درصد
آتا آتا U از 24 ساعت مانده به پرواز تا 12 ساعت قبل از پرواز 100 درصد
آتا آتا U تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 80 درصد
آتا آتا V از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 80 درصد
آتا آتا V از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 60 درصد
آتا آتا V از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 30 درصد
آتا آتا V تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
آتا آتا W از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 80 درصد
آتا آتا W از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 60 درصد
آتا آتا W از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 30 درصد
آتا آتا W تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
آتا آتا X از 24 ساعت مانده به پرواز تا 12 ساعت قبل از پرواز 100 درصد
آتا آتا X تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 80 درصد
آتا آتا Y از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 80 درصد
آتا آتا Y از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 60 درصد
آتا آتا Y از 12 ظهر سه روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یکروز قبل از پرواز 30 درصد
آتا آتا Y تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
آتا آتا Z از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 80 درصد
آتا آتا Z از 24 ساعت قبل از پرواز تا 3 ساعت قبل از پرواز 70 درصد
آتا آتا Z تا 24 ساعت قبل از پرواز 50 درصد
آتا آتا Z تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
آسمان آسمان A از 30 دقیقه قبل از پرواز به بعد 30 درصد
آسمان آسمان A تا 30 دقیقه قبل از پرواز 15 درصد
آسمان آسمان AF تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
آسمان آسمان B از ساعت 12:00 یک روز مانده به پرواز به بعد 70 درصد
آسمان آسمان B تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 50 درصد
آسمان آسمان C از 30 دقیقه قبل از پرواز به بعد 40 درصد
آسمان آسمان C تا 30 دقیقه قبل از پرواز 20 درصد
آسمان آسمان D از ساعت 12:00 یک روز مانده به پرواز به بعد 50 درصد
آسمان آسمان D تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
آسمان آسمان E از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 70 درصد
آسمان آسمان E تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 50 درصد
آسمان آسمان FF تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
آسمان آسمان FM تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
آسمان آسمان H از ساعت 12:00 یک روز مانده به پرواز به بعد 70 درصد
آسمان آسمان H تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 50 درصد
آسمان آسمان I از ساعت 12:00 یک روز مانده به پرواز به بعد 50 درصد
آسمان آسمان I تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
آسمان آسمان K از ساعت 12:00 یک روز مانده به پرواز به بعد 70 درصد
آسمان آسمان K تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 50 درصد
آسمان آسمان L از ساعت 12:00 یک روز مانده به پرواز به بعد 70 درصد
آسمان آسمان L تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 50 درصد
آسمان آسمان M از ساعت 12:00 یک روز مانده به پرواز به بعد 60 درصد
آسمان آسمان M تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 40 درصد
آسمان آسمان N از ساعت 12:00 یک روز مانده به پرواز به بعد 60 درصد
آسمان آسمان N تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 40 درصد
آسمان آسمان O از ساعت 12:00 یک روز مانده به پرواز به بعد 60 درصد
آسمان آسمان O تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 40 درصد
آسمان آسمان P تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 50 درصد
آسمان آسمان Q از ساعت 12:00 یک روز مانده به پرواز به بعد 60 درصد
آسمان آسمان Q تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 40 درصد
آسمان آسمان R از ساعت 12:00 یک روز مانده به پرواز به بعد 60 درصد
آسمان آسمان R تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 40 درصد
آسمان آسمان S از ساعت 12:00 یک روز مانده به پرواز به بعد 60 درصد
آسمان آسمان S تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 40 درصد
آسمان آسمان T از ساعت 12:00 یک روز مانده به پرواز به بعد 60 درصد
آسمان آسمان T تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 40 درصد
آسمان آسمان U از ساعت 12:00 یک روز مانده به پرواز به بعد 60 درصد
آسمان آسمان U تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 40 درصد
آسمان آسمان V از ساعت 12:00 یک روز مانده به پرواز به بعد 60 درصد
آسمان آسمان V تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 40 درصد
آسمان آسمان W از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 60 درصد
آسمان آسمان W تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 40 درصد
آسمان آسمان X از ساعت 12:00 یک روز مانده به پرواز به بعد 60 درصد
آسمان آسمان X تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 40 درصد
آسمان آسمان Y از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 60 درصد
آسمان آسمان Y تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 40 درصد
آسمان آسمان Z از ساعت 12:00 یک روز مانده به پرواز به بعد 50 درصد
آسمان آسمان Z تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
ایران ایر ایران ایر C از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 60 درصد
ایران ایر ایران ایر C تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
ایران ایر ایران ایر H از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 60 درصد
ایران ایر ایران ایر H تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 0 درصد
ایران ایر ایران ایر I از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 60 درصد
ایران ایر ایران ایر I تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
ایران ایر ایران ایر J از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 60 درصد
ایران ایر ایران ایر J تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
ایران ایر ایران ایر K از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 60 درصد
ایران ایر ایران ایر K تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
ایران ایر ایران ایر L از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 60 درصد
ایران ایر ایران ایر L تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
ایران ایر ایران ایر M از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 60 درصد
ایران ایر ایران ایر M تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
ایران ایر ایران ایر N از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 60 درصد
ایران ایر ایران ایر N تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
ایران ایر ایران ایر O از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 60 درصد
ایران ایر ایران ایر O تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
ایران ایر ایران ایر Q از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 60 درصد
ایران ایر ایران ایر Q تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
ایران ایر ایران ایر S از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 60 درصد
ایران ایر ایران ایر S تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
ایران ایر ایران ایر V از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 60 درصد
ایران ایر ایران ایر V تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
ایران ایر ایران ایر X از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 60 درصد
ایران ایر ایران ایر X تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
ایران ایر ایران ایر Y از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 60 درصد
ایران ایر ایران ایر Y تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور C از 5 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور C از 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز تا 5 ساعت مانده به پرواز 60 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور C تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 50 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور C تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 30 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور C تا قبل از ساعت 12 هفت روز مانده به پرواز 20 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور RH تا 24 ساعت قبل از پرواز 25 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور Y از 5 ساعت مانده به پرواز به بعد 80 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور Y از 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز تا 5 ساعت مانده به پرواز 70 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور Y تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 60 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور Y تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 40 درصد
ایران ایر تور ایران ایر تور Y تا قبل از ساعت 12 هفت روز مانده به پرواز 30 درصد
تابان تابان A از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
تابان تابان A تا 3 ساعت قبل از پرواز 50 درصد
تابان تابان A تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان A تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان AA از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان AA از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
تابان تابان AA از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان AA تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان B از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
تابان تابان B از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 60 درصد
تابان تابان B از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان B تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان BB از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان BB از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
تابان تابان BB از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان BB تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان BE از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
تابان تابان BE از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 60 درصد
تابان تابان BE از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان BE تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان C از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
تابان تابان C از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
تابان تابان C تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان C تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان D غیرقابل استرداد 100 درصد
تابان تابان D تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 100 درصد
تابان تابان DD از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان DD از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
تابان تابان DD از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان DD تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان DE از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
تابان تابان DE از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
تابان تابان DE از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان DE تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان DO از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
تابان تابان DO از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
تابان تابان DO از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان DO تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان E غیرقابل استرداد 100 درصد
تابان تابان F از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
تابان تابان F تا 3 ساعت قبل از پرواز 50 درصد
تابان تابان F تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان F تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان FF از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان FF از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
تابان تابان FF از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان FF تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان G غیرقابل استرداد 100 درصد
تابان تابان H غیرقابل استرداد 100 درصد
تابان تابان HB از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
تابان تابان HB از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
تابان تابان HB از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان HB تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان HD از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
تابان تابان HD از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
تابان تابان HD از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان HD تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان I از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
تابان تابان I تا 3 ساعت قبل از پرواز 50 درصد
تابان تابان I تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان I تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان IH از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
تابان تابان IH از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
تابان تابان IH از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان IH تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان II از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان II از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
تابان تابان II از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان II تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان J غیرقابل استرداد 100 درصد
تابان تابان J تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 100 درصد
تابان تابان JJ از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان JJ از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
تابان تابان JJ از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان JJ تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان K از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
تابان تابان K تا 3 ساعت قبل از پرواز 50 درصد
تابان تابان K تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان K تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان KE از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
تابان تابان KE از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
تابان تابان KE از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان KE تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان KK از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان KK از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
تابان تابان KK از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان KK تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان L از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
تابان تابان L تا 3 ساعت قبل از پرواز 50 درصد
تابان تابان L تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان L تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان LE از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
تابان تابان LE از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
تابان تابان LE از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان LE تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان LL از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان LL از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
تابان تابان LL از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان LL تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان LO از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
تابان تابان LO از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
تابان تابان LO از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان LO تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان M از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
تابان تابان M تا 3 ساعت قبل از پرواز 50 درصد
تابان تابان M تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان M تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان ME از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
تابان تابان ME از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
تابان تابان ME از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان ME تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان MM از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان MM از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
تابان تابان MM از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان MM تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان N غیرقابل استرداد 100 درصد
تابان تابان N تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 100 درصد
تابان تابان NN از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان NN از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
تابان تابان NN از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان NN تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان NO از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
تابان تابان NO از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
تابان تابان NO از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان NO تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان O از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
تابان تابان O از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 60 درصد
تابان تابان O از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان O تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان OO از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
تابان تابان OO از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 60 درصد
تابان تابان OO از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان OO تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان P از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
تابان تابان P تا 3 ساعت قبل از پرواز 50 درصد
تابان تابان P تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان P تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان PP از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان PP از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
تابان تابان PP از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان PP تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان Q غیرقابل استرداد 100 درصد
تابان تابان QH از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
تابان تابان QH از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
تابان تابان QH از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان QH تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان R از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
تابان تابان R تا 3 ساعت قبل از پرواز 50 درصد
تابان تابان R تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان R تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان RA از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان RA از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
تابان تابان RA تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان RA تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان RB از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
تابان تابان RB تا 3 ساعت قبل از پرواز 50 درصد
تابان تابان RB تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان RB تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان RD از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان RD از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
تابان تابان RD از 12 ظهر سه روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یکروز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان RD تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان RE از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان RE از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
تابان تابان RE تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان RE تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان RI از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
تابان تابان RI تا 3 ساعت قبل از پرواز 50 درصد
تابان تابان RI تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان RI تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان RJ از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان RJ از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
تابان تابان RJ از 12 ظهر سه روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یکروز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان RJ تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان RM از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
تابان تابان RM تا 3 ساعت قبل از پرواز 50 درصد
تابان تابان RM تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان RM تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان RN از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان RN از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
تابان تابان RN از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان RN تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان RQ از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان RQ از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
تابان تابان RQ تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان RQ تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان RS از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان RS از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
تابان تابان RS تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان RS تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان RU از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان RU از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
تابان تابان RU از 12 ظهر سه روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یکروز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان RU تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان S از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
تابان تابان S از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 60 درصد
تابان تابان S تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان S تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان SS از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
تابان تابان SS تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان SS از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 60 درصد
تابان تابان SS از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان T از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان T از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
تابان تابان T از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان T تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان U غیرقابل استرداد 100 درصد
تابان تابان U تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 100 درصد
تابان تابان UU از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان UU از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
تابان تابان UU از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان UU تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان VE از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
تابان تابان VE از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
تابان تابان VE از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان VE تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان VH از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
تابان تابان VH از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
تابان تابان VH از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان VH تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان W غیرقابل استرداد 100 درصد
تابان تابان W تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 100 درصد
تابان تابان WH از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
تابان تابان WH از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 60 درصد
تابان تابان WH از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان WH تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان WW از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان WW از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
تابان تابان WW از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان WW تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان X غیرقابل استرداد 100 درصد
تابان تابان Y از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
تابان تابان Y تا 3 ساعت قبل از پرواز 50 درصد
تابان تابان Y تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان Y تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان YA از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان YA تا 3 ساعت قبل از پرواز 40 درصد
تابان تابان YA تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان YA تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان YB از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان YB تا 3 ساعت قبل از پرواز 40 درصد
تابان تابان YB تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان YB تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان YD از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان YD تا 3 ساعت قبل از پرواز 40 درصد
تابان تابان YD تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان YD تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان YE از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان YE تا 3 ساعت قبل از پرواز 40 درصد
تابان تابان YE تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان YE تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان YF از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان YF تا 3 ساعت قبل از پرواز 40 درصد
تابان تابان YF تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان YF تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان YI از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان YI تا 3 ساعت قبل از پرواز 40 درصد
تابان تابان YI تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان YI تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان YJ از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان YJ تا 3 ساعت قبل از پرواز 40 درصد
تابان تابان YJ تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان YJ تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان YK از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان YK تا 3 ساعت قبل از پرواز 40 درصد
تابان تابان YK تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان YK تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان YL از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان YL تا 3 ساعت قبل از پرواز 40 درصد
تابان تابان YL تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان YL تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان YM از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان YM تا 3 ساعت قبل از پرواز 40 درصد
تابان تابان YM تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان YM تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان YN از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان YN تا 3 ساعت قبل از پرواز 40 درصد
تابان تابان YN تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان YN تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان YO از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان YO تا 3 ساعت قبل از پرواز 40 درصد
تابان تابان YO تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان YO تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان YP از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان YP تا 3 ساعت قبل از پرواز 40 درصد
تابان تابان YP تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان YP تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان YQ از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان YQ تا 3 ساعت قبل از پرواز 40 درصد
تابان تابان YQ تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان YQ تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان YR از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان YR تا 3 ساعت قبل از پرواز 40 درصد
تابان تابان YR تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان YR تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان YS از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان YS تا 3 ساعت قبل از پرواز 40 درصد
تابان تابان YS تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان YS تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان YT از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان YT تا 3 ساعت قبل از پرواز 40 درصد
تابان تابان YT تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان YT تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان YV از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان YV تا 3 ساعت قبل از پرواز 40 درصد
تابان تابان YV تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان YV تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان YW از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان YW تا 3 ساعت قبل از پرواز 40 درصد
تابان تابان YW تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان YW تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان YY از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان YY تا 3 ساعت قبل از پرواز 40 درصد
تابان تابان YY تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان YY تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان YZ از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان YZ تا 3 ساعت قبل از پرواز 40 درصد
تابان تابان YZ تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان YZ تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان Z از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
تابان تابان Z تا 3 ساعت قبل از پرواز 50 درصد
تابان تابان Z تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان Z تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان ZO از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
تابان تابان ZO از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
تابان تابان ZO از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان ZO تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
تابان تابان ZZ از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
تابان تابان ZZ از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
تابان تابان ZZ از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 30 درصد
تابان تابان ZZ تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس A از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
زاگرس زاگرس A تا 3 ساعت قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس A تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس A تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس AD تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس AD از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
زاگرس زاگرس AD تا 3 ساعت قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس AD تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس AF تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس AF از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
زاگرس زاگرس AF تا 3 ساعت قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس AF تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس B از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 90 درصد
زاگرس زاگرس B تا 3 ساعت قبل از پرواز 80 درصد
زاگرس زاگرس B از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 60 درصد
زاگرس زاگرس B تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس BE از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 90 درصد
زاگرس زاگرس BE از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 80 درصد
زاگرس زاگرس BE از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 60 درصد
زاگرس زاگرس BE تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس BO از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 90 درصد
زاگرس زاگرس BO تا 3 ساعت قبل از پرواز 80 درصد
زاگرس زاگرس BO از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 60 درصد
زاگرس زاگرس BO تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس D از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
زاگرس زاگرس D تا 3 ساعت قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس D تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس D تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس DD از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
زاگرس زاگرس DD تا 3 ساعت قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس DD تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس DD تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس E از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 90 درصد
زاگرس زاگرس E تا 3 ساعت قبل از پرواز 80 درصد
زاگرس زاگرس E از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 60 درصد
زاگرس زاگرس E تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس EK از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 90 درصد
زاگرس زاگرس EK تا 3 ساعت قبل از پرواز 80 درصد
زاگرس زاگرس EK از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 60 درصد
زاگرس زاگرس EK تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس F از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
زاگرس زاگرس F تا 3 ساعت قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس F تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس F تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس FD تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس FD از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
زاگرس زاگرس FD تا 3 ساعت قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس FD تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس FE از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
زاگرس زاگرس FE تا 3 ساعت قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس FE تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس FE تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس FF تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس FF از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
زاگرس زاگرس FF تا 3 ساعت قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس FF تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس FH تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس FH از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
زاگرس زاگرس FH تا 3 ساعت قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس FH تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس FI تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس FI از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
زاگرس زاگرس FI تا 3 ساعت قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس FI تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس FL تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس FL از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
زاگرس زاگرس FL تا 3 ساعت قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس FL تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس FM تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس FM از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
زاگرس زاگرس FM تا 3 ساعت قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس FM تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس FN تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس FN از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
زاگرس زاگرس FN تا 3 ساعت قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس FN تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس FO از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
زاگرس زاگرس FO از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس FO تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس FO تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس FQ تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس FQ از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
زاگرس زاگرس FQ تا 3 ساعت قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس FQ تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس FS تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس FS از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
زاگرس زاگرس FS تا 3 ساعت قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس FS تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس FU تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس FU از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
زاگرس زاگرس FU تا 3 ساعت قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس FU تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس FV تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس FV از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
زاگرس زاگرس FV تا 3 ساعت قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس FV تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس FW تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس FW از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
زاگرس زاگرس FW تا 3 ساعت قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس FW تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس FY از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
زاگرس زاگرس FY تا 3 ساعت قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس FY تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس FY تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس H از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
زاگرس زاگرس H تا 3 ساعت قبل از پرواز 60 درصد
زاگرس زاگرس H از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس H تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس HB از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
زاگرس زاگرس HB تا 3 ساعت قبل از پرواز 60 درصد
زاگرس زاگرس HB از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس HB تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس HD از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
زاگرس زاگرس HD تا 3 ساعت قبل از پرواز 60 درصد
زاگرس زاگرس HD از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس HD تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس HE از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
زاگرس زاگرس HE تا 3 ساعت قبل از پرواز 60 درصد
زاگرس زاگرس HE از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس HE تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس HH از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
زاگرس زاگرس HH تا 3 ساعت قبل از پرواز 60 درصد
زاگرس زاگرس HH تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس HH تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس HK از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
زاگرس زاگرس HK از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 60 درصد
زاگرس زاگرس HK از 12 ظهر سه روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یکروز قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس HK تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس HO از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
زاگرس زاگرس HO از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 60 درصد
زاگرس زاگرس HO از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس HO تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس I از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
زاگرس زاگرس I تا 3 ساعت قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس I تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس I تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس ID تا 3 ساعت قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس ID تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس ID از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
زاگرس زاگرس ID تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس IF تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس IF از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
زاگرس زاگرس IF تا 3 ساعت قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس IF تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس J از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 40 درصد
زاگرس زاگرس J از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس J تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس J تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 15 درصد
زاگرس زاگرس K از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
زاگرس زاگرس K تا 3 ساعت قبل از پرواز 60 درصد
زاگرس زاگرس K تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس K تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس KB از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
زاگرس زاگرس KB تا 3 ساعت قبل از پرواز 60 درصد
زاگرس زاگرس KB تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس KB تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس KD از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
زاگرس زاگرس KD تا 3 ساعت قبل از پرواز 60 درصد
زاگرس زاگرس KD از 12 ظهر سه روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یکروز قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس KD تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس KE از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
زاگرس زاگرس KE تا 3 ساعت قبل از پرواز 60 درصد
زاگرس زاگرس KE تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس KE تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس KH از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
زاگرس زاگرس KH از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 60 درصد
زاگرس زاگرس KH تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس KH تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس KK از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
زاگرس زاگرس KK تا 3 ساعت قبل از پرواز 60 درصد
زاگرس زاگرس KK تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس KK تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس KO از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
زاگرس زاگرس KO تا 3 ساعت قبل از پرواز 60 درصد
زاگرس زاگرس KO تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس KO تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس L از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
زاگرس زاگرس L از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 60 درصد
زاگرس زاگرس L از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس L تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس LB از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
زاگرس زاگرس LB تا 3 ساعت قبل از پرواز 60 درصد
زاگرس زاگرس LB تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس LB تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس LD از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
زاگرس زاگرس LD از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 60 درصد
زاگرس زاگرس LD از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس LD تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس LE از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
زاگرس زاگرس LE تا 3 ساعت قبل از پرواز 60 درصد
زاگرس زاگرس LE تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس LE تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس LH از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
زاگرس زاگرس LH تا 3 ساعت قبل از پرواز 60 درصد
زاگرس زاگرس LH تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس LH تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس LK از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
زاگرس زاگرس LK تا 3 ساعت قبل از پرواز 60 درصد
زاگرس زاگرس LK از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس LK تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس LM از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
زاگرس زاگرس LM از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 60 درصد
زاگرس زاگرس LM از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس LM تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس LO از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
زاگرس زاگرس LO تا 3 ساعت قبل از پرواز 60 درصد
زاگرس زاگرس LO تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس LO تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس M از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
زاگرس زاگرس M از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس M از 12 ظهر سه روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یکروز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس M تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس MD از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
زاگرس زاگرس MD تا 3 ساعت قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس MD تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس MD تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس ME از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
زاگرس زاگرس ME تا 3 ساعت قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس ME تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس ME تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس MH از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
زاگرس زاگرس MH از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس MH از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس MH تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس MO از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
زاگرس زاگرس MO تا 3 ساعت قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس MO تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس MO تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس N تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس N از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
زاگرس زاگرس N تا 3 ساعت قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس N از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس NB از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
زاگرس زاگرس NB از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس NB از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس NB تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس ND از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
زاگرس زاگرس ND تا 3 ساعت قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس ND تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس ND تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس NE از 12 ظهر سه روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یکروز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس NE از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
زاگرس زاگرس NE تا 3 ساعت قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس NE تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس NH از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
زاگرس زاگرس NH از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس NH از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس NH تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس NK از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
زاگرس زاگرس NK از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس NK از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس NK تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس NO از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
زاگرس زاگرس NO تا 3 ساعت قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس NO تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس NO تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس O از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 90 درصد
زاگرس زاگرس O تا 3 ساعت قبل از پرواز 80 درصد
زاگرس زاگرس O از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 60 درصد
زاگرس زاگرس O تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس OH از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 90 درصد
زاگرس زاگرس OH تا 3 ساعت قبل از پرواز 80 درصد
زاگرس زاگرس OH از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 60 درصد
زاگرس زاگرس OH تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس OK از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 90 درصد
زاگرس زاگرس OK تا 3 ساعت قبل از پرواز 80 درصد
زاگرس زاگرس OK از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 60 درصد
زاگرس زاگرس OK تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس P از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 90 درصد
زاگرس زاگرس P تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 70 درصد
زاگرس زاگرس P تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس PD از 12 ظهر یک روز قبل از پرواز به بعد 90 درصد
زاگرس زاگرس PD تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 70 درصد
زاگرس زاگرس PD تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس Q از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
زاگرس زاگرس Q تا 3 ساعت قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس Q تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس Q تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس QB از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
زاگرس زاگرس QB از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس QB از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس QB تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس QD از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
زاگرس زاگرس QD تا 3 ساعت قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس QD تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس QD تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس QE از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
زاگرس زاگرس QE تا 3 ساعت قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس QE تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس QE تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس QH از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
زاگرس زاگرس QH از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس QH از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس QH تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس QK از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
زاگرس زاگرس QK از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس QK از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس QK تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس QO از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
زاگرس زاگرس QO از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس QO تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس QO تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس R از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
زاگرس زاگرس R تا 3 ساعت قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس R تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس R تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس RD از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
زاگرس زاگرس RD تا 3 ساعت قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس RD تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس RD تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس S از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 80 درصد
زاگرس زاگرس S تا 3 ساعت قبل از پرواز 60 درصد
زاگرس زاگرس S تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس S تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس T از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
زاگرس زاگرس T تا 3 ساعت قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس T تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس T تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس TD تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس TD از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
زاگرس زاگرس TD تا 3 ساعت قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس TD تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس TF تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس TF از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
زاگرس زاگرس TF تا 3 ساعت قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس TF تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس U از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
زاگرس زاگرس U تا 3 ساعت قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس U تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس U تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس UD از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
زاگرس زاگرس UD تا 3 ساعت قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس UD تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس UD تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس UF از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
زاگرس زاگرس UF تا 3 ساعت قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس UF تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس UF تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس V از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
زاگرس زاگرس V تا 3 ساعت قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس V تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس V تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس VB از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
زاگرس زاگرس VB تا 3 ساعت قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس VB از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس VB تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس VE از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
زاگرس زاگرس VE از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس VE تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس VE تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس VF از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
زاگرس زاگرس VF تا 3 ساعت قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس VF تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس VF تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس VM از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
زاگرس زاگرس VM از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس VM از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس VM تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس VO از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
زاگرس زاگرس VO تا 3 ساعت قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس VO تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس VO تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس VX از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
زاگرس زاگرس VX از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس VX از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس VX تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس W از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
زاگرس زاگرس W تا 3 ساعت قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس W تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس W تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس X از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
زاگرس زاگرس X از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس X از 12 ظهر سه روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یکروز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس X تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس XB از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
زاگرس زاگرس XB از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس XB از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس XB تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس XF از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
زاگرس زاگرس XF تا 3 ساعت قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس XF تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس XF تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس XI از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
زاگرس زاگرس XI تا 3 ساعت قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس XI تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس XI تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس XK از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
زاگرس زاگرس XK از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس XK از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس XK تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس XL از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
زاگرس زاگرس XL تا 3 ساعت قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس XL تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس XL تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس XO از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
زاگرس زاگرس XO از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس XO از 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز تا 12 ظهر یک روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس XO تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس Y از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 60 درصد
زاگرس زاگرس Y تا 3 ساعت قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس Y تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 40 درصد
زاگرس زاگرس Y تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس Z تا 3 ساعت قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس Z از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
زاگرس زاگرس Z تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس Z تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس ZD تا 3 ساعت قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس ZD از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
زاگرس زاگرس ZD تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس ZD تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس ZF تا 3 ساعت قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس ZF از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
زاگرس زاگرس ZF تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس ZF تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس ZI تا 3 ساعت قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس ZI از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
زاگرس زاگرس ZI تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس ZI تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
زاگرس زاگرس ZL تا 3 ساعت قبل از پرواز 50 درصد
زاگرس زاگرس ZL از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 50 درصد
زاگرس زاگرس ZL تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
زاگرس زاگرس ZL تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 20 درصد
سپهران سپهران V تا 48 ساعت قبل از پرواز 95 درصد
سپهران سپهران Y مهم: تمامی کلاس پروازیهایی که شامل جریمه میباشند از تاریخ پرواز به بعد به مدت 30 روز میتوانند نسبت به جریمه کنسلی پرواز اقدام نمایند در صورت گذشت زمان 30 روزه هیچگونه وجهی عودت داده نخواهد شد 0 درصد
قشم ایر قشم ایر A از 2 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
قشم ایر قشم ایر A تا 2 ساعت مانده به پرواز 60 درصد
قشم ایر قشم ایر A تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 40 درصد
قشم ایر قشم ایر A تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 30 درصد
قشم ایر قشم ایر D غیرقابل استرداد 100 درصد
قشم ایر قشم ایر K از 2 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
قشم ایر قشم ایر K تا 2 ساعت مانده به پرواز 60 درصد
قشم ایر قشم ایر K تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 50 درصد
قشم ایر قشم ایر K تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 40 درصد
قشم ایر قشم ایر L غیرقابل استرداد 100 درصد
قشم ایر قشم ایر M از 2 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
قشم ایر قشم ایر M تا 2 ساعت مانده به پرواز 60 درصد
قشم ایر قشم ایر M تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 50 درصد
قشم ایر قشم ایر M تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 40 درصد
قشم ایر قشم ایر N از 2 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
قشم ایر قشم ایر N تا 2 ساعت مانده به پرواز 60 درصد
قشم ایر قشم ایر N تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 50 درصد
قشم ایر قشم ایر N تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 40 درصد
قشم ایر قشم ایر Q از 2 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
قشم ایر قشم ایر Q تا 2 ساعت مانده به پرواز 60 درصد
قشم ایر قشم ایر Q تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 50 درصد
قشم ایر قشم ایر Q تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 40 درصد
قشم ایر قشم ایر R از 2 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
قشم ایر قشم ایر R تا 2 ساعت مانده به پرواز 60 درصد
قشم ایر قشم ایر R تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 40 درصد
قشم ایر قشم ایر R تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 30 درصد
قشم ایر قشم ایر U غیرقابل استرداد 100 درصد
قشم ایر قشم ایر V از 2 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
قشم ایر قشم ایر V تا 2 ساعت مانده به پرواز 60 درصد
قشم ایر قشم ایر V تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 50 درصد
قشم ایر قشم ایر V تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 40 درصد
قشم ایر قشم ایر Y از 2 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
قشم ایر قشم ایر Y تا 2 ساعت مانده به پرواز 60 درصد
قشم ایر قشم ایر Y تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 40 درصد
قشم ایر قشم ایر Y تا 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 30 درصد
کارون کارون B از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
کارون کارون B از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
کارون کارون B تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کارون کارون BB از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
کارون کارون BB از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
کارون کارون BB تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کارون کارون BD از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
کارون کارون BD از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
کارون کارون BD تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کارون کارون BE از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
کارون کارون BE از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
کارون کارون BE تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کارون کارون BN غیرقابل استرداد 100 درصد
کارون کارون BO غیرقابل استرداد 100 درصد
کارون کارون D از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 65 درصد
کارون کارون D از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
کارون کارون D تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کارون کارون E از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
کارون کارون E از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
کارون کارون E تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کارون کارون EB از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
کارون کارون EB از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
کارون کارون EB تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کارون کارون ED از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
کارون کارون ED از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
کارون کارون ED تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کارون کارون EE از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
کارون کارون EE از 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت مانده به پرواز 50 درصد
کارون کارون EE تا 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 30 درصد
کارون کارون EF از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد
کارون کارون EF تا 3 ساعت قبل از پرواز 50 درصد
کارون کارون EM غیرقابل استرداد 100 درصد
کارون کارون EN غیرقابل استرداد 100 درصد
کارون کارون F از 3 ساعت مانده به پرواز به بعد 70 درصد