بلیط هواپیما زاهدان به تهران

1 Star 2 Star 3 Star 4 Star 5 Star

استان سیستان و بلوچستان بعد از تقسیم استان خراسان به سه استان مستقل، با 182 هزار کیلومتر مربع بعنوان وسیع ترین استان کشور شناخته می شود. این استان به دلیل وجود مرزهای خاکی و آبی با کشورهای پاکستان، افغانستان و کشورهای حوزه خلیج فارس یک منطقه کاملا استراتژیک بحساب می آید. همین موضوع باعث شده تا این استان و مرکز آن یعنی شهر زاهدان از لحاظ دسترسی و امکانات حمل و نقل رسیدگی لازم را داشته باشد هرچند که همچنان این منطقه از سایر جنبه ها کاملا منطقه ای محروم محسوب می شود.

پرواز زاهدان به تهران

مسیر پروازی زاهدان به تهران را می توان یکی از پروازهای طولانی و استراتژیک خطوط هوایی ایران دانست. زاهدان با جمعیتی در حدود 700 هزار نفری یکی از شهرهای پرجمعیت کشور بوده و ارتباط با پایتخت برای بسیاری از شهروندان این شهر بسیار مهم است. از همین رو استان سیستان و بلوچستان دارای 5 فرودگاه است که مهمترین آنها یعنی فرودگاه بین المللی زاهدان در شهر زاهدان واقعی شده است.

فرودگاه بین المللی زاهدان یکی از فرودگاه های قدیمی کشور محسوب می شود که در سال 1332 تاسیس شده و از همان ابتدای کار پرواز زاهدان به تهران، زاهدان به یزد، کراچی، بمبئی و بالعکس را پشتیبانی می کرده است. موقعیت ویژه ی این شهر در شرق کشور و وجود دانشگاه های بسیار عالی و همچنین دسترسی به آب های آزاد از طریق این شهر و از طرفی فاصله زیاد با پایتخت، اهمیت فرودگاه بین المللی زاهدان را دوچندان کرده است.

بلیط هواپیما زاهدان تهران

قیمت بلیط هواپیما زاهدان به تهران

برخلاف تصور، تعداد پروازهای مابین زاهدان و پایتخت در طول روز بیشتر از حد انتظار است و برای خرید بلیط هواپیما زاهدان به تهران احتمالا هیچ گاه به مشکل برنخواهید خورد. روزانه از ساعت 6 بامداد تا 24 بیش از 10 پرواز رفت و برگشت در این مسیر مسافران بسیاری را جابجا می کند.

مهمترین شرکت های هواپیمایی کشور از جمله آسمان، تابان، ماهان و زاگرس نیز هواپیماهای خود را در مسیر زاهدان به تهران به کار گرفته اند. برای خرید بلیط هواپیما زاهدان به تهران وابسته به نوع بلیط بین 250 تا 900 هزارتومان هزینه خواهید داشت.

بلیط چارتر ارزان زاهدان به تهران

یکی از اتفاقات خوب برای پروازهای زاهدان به تهران و بالعکس، وجود تعداد بسیار زیادی بلیط چارتر در فصول مختلف سال است. با وجود اینکه زاهدان منطقه ای گردشگری محسوب نمی شود اما همانطور که گفتیم به دلیل موقعیت ویژه ی خود آژانس های هوایی را قانع کرده است تا بلیط های هواپیما را به خریداری و به صورت چارتری به فروش برسانند. تفاوت قیمت بلیط چارتر زاهدان به تهران با بلیط های سیستمی در برخی از روزهای سال کاملا چشمگیر بوده و درصورت تمایل به استفاده از بلیط با قیمت به صرفه با کسب اطلاعات کافی درمورد بلیط های چارتری اقدام به خرید بلیط چارتر زاهدان به تهران نمایید. از طریق همین صفحه نیز می توانید با فیلتر کردن نوع فروش بلیط، تمامی بلیط های چارتری این پرواز را در روزهای مختلف مشاهده نمایید.