بلیط هواپیما تهران به زاهدان

1 Star 2 Star 3 Star 4 Star 5 Star

زاهدان، مرکز استان سیستان و بلوچستان و بزرگترین شهرستان این استان پهناور است. وسعت زاهدان بیش از 55 کیلومتر مربع است و این شهر با همین میزان مساحت، 17 درصد از استان سیستان و بلوچستان را در بر گرفته است. تهران و زاهدان در فاصله 1122 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند و پرواز تهران زاهدان نیز حدود یک ساعت و 40 دقیقه در آسمان خواهد بود. البته این زمان ممکن است با توجه به شرایط مختلف متفاوت باشد.

زاهدان به دلایل مختلف یکی از مهم ترین شهرهای ایران محسوب میشود. این شهر در مرز شرقی کشور قرار دارد و در همسایگی با کشورهای افغانستان و پاکستان قرار گرفته است. از طرفی این شهر یک شهر تاریخی محسوب می شود و همین موضوع باعث شده است که بلیط هواپیمای تهران زاهدان از فروش قابل قبولی برخوردار باشد.

پرواز تهران زاهدان

زاهدان شهری است که از نظر سیاسی و تجاری از اهمیت زیادی برخوردار است. عمده اهمیت سیاسی و تجاری شهر زاهدان به دلیل همسایگی با کشورهای افغانستان و پاکستان است و همین موضوع باعث شده است که حجم سفرهای تجاری به این منطقه بیش از شهرهای دیگر باشد. به دلیل دوری این شهر از شهرهایی همچون تهران، بلیط هواپیمای تهران زاهدان اولین انتخاب بیشتر مسافران پایتخت به این شهر است. البته حجم زیادی از سفرهای هوایی از سمت شهرهای مختلف به سمت زاهدان به دلیل آثار تاریخی و فرهنگی این شهر است.

بلیط هواپیما تهران زاهدان

قیمت بلیط به تهران زاهدان

با توجه به این که زاهدان یک شهر گرم و خشک است، در ماه ها و فصل های گرم سال، قیمت بلیط هواپیمای تهران زاهدان در کمترین میزان خود قرار دارد. البته که بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیمای زاهدان، از نظر قیمتی در ماه های گرم سال است، اما از نظر هوای مناسب این شهر، بهترین زمان برای تهیه بلیط این مسیر پروازی در ماه های سرد سال و در فصل های پاییز و زمستان است. در این زمان زاهدان آب و هوای مطبوعی دارد.

قیمت بلیط تهران زاهدان معمولا در روزهای آخر هفته و ساعت های اولیه صبح از قیمت مناسب تری برخوردار هستند. در صورتی که از نظر زمانی برنامه انعطاف پذیری دارید، پیشنهاد می کنیم از طریق وبسایت سامتیک نسبت به بررسی قیمت بلیط هواپیمای این مسیر در زمان های مختلف اقدام کنید و با توجه به قیمت ها و شرایط پرواز ها نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.

بلیط چارتر تهران زاهدان

با توجه به این که این شهر در زمان های عادی از رفت و آمد و تردد یکسانی برخوردار است، بلیط چارتر تهران زاهدان در زمان های کمتری یافت می شود. اما در صورتی که تمایل به خرید بلیط چارتر تهران زاهدان را دارید می توانید از بخش بلیط های چارتری در وبسایت سامتیک نسبت به بررسی بلیط های چارتری این مسیر اقدام کنید.

در حال حاضر هواپیمایی هایی همچون زاگرس و ماهان به ارائه بلیط هواپیمای تهران زاهدان می پردازند و بلیط های سیستمی و چارتری این مسیر در قیمت های مختلف در دسترس است.