بلیط هواپیما تهران به کرمان

1 Star 2 Star 3 Star 4 Star 5 Star

شهر کرمان با 181 کیلومتر مربع و حدود 700 هزار نفر جمعیت، جزء یکی از کلان شهرهای ایران محسوب می شود. این شهر که مرکز استان کرمان است، در جایگاه 5 شهر تاریخی ایران قرار دارد. استان کرمان همچنین یکی از پهناورترین استان های ایران به شمار می آید.

با اینکه هوای کرمان در روزها بسیار گرم و در شب ها بسیار سرد است، اما به دلیل ارتفاع زیاد از سطح دریا، این شهر نسبت به شهرهای گرم و خشک کشور آب و هوای خنک تری دارد.

پرواز تهران کرمان

با توجه به مواردی که در مورد شهر کرمان گفتیم، این شهر به یکی از انتخاب های اصلی گردشگران خارجی و داخلی تبدیل شده است. همچنین کرمان یک شهر صنعتی محسوب می شود و جایگاه ویژه ی بسیاری از صنایع همچون مس، زغال سنگ، سیمان و دیگر صنایع مهم و استراتژیک کشور است. بسیاری از اهالی پایتخت نشین کشور از پرواز تهران کرمان برای سفر به این شهر مهم استفاده می کنند.

همه این موارد دست به دست هم داده اند تا پرواز تهران کرمان به یکی از مهمترین و پرترافیک ترین مسیرهای هوایی ایران تبدیل شود. سالانه، حدود 700 هزار نفر به این شهر سفر می کنند و فرودگاه این شهر (فرودگاه آیت اله هاشمی رفسنجانی) هر هفته 116 پرواز داخلی و خارجی را میزبانی می کند.

بلیط هواپیما تهران کرمان

فاصله شهرهای تهران و کرمان 801 کیلومتر است که این مسیر در پرواز تهران کرمان در حدود یک ساعت و پانزده دقیقه طی می شود. البته این زمان ممکن است با توجه به شرایط مختلف آب و هوایی و همچنین شرکت هواپیمایی ارائه کننده پرواز متغیر باشد.

قیمت بلیط هواپیما تهران کرمان

همانطور که گفتیم مسیر پروازی تهران کرمان یکی از مسیرهای پرتردد است. از این رو قیمت بلیط تهران کرمان در زمان هایی دچار افزایش قیمت و در زمان هایی نیز شامل افت قیمت می شود. در نتیجه با در نظر گرفتن برخی موارد و بررسی قیمت های بلیط هواپیمای تهران کرمان در سامانه سامتیک میتوانید بلیط این پرواز را با بهترین قیمت ممکن خریداری کنید.

در مجموع می توان با توجه به یکسری نکات جوی و جمعیتی نسبت به خرید بهترین بلیط با بهترین شرایط و بهترین قیمت در این مسیر هوایی اقدام نمایید. بهترین ماه های سال برای سفر به کرمان، ماه های اردیبهشت و مهر است. در این ماه ها، با توجه به کم شدن حجم سفرهای تفریحی و خنک بودن نسبی هوا، شرایط برای تجربه بهترین سفر فراهم است.

بلیط چارتری تهران کرمان

همانطور که همیشه به این موضوع اشاره کرده ایم در مسیرهای پروازی که حجم تردد بیشتر است، در زمان هایی از سال، روزهای مشخصی از ماه و روزهای مختلف هفته، می توان بلیط چارتری تهران کرمان را با حتی نصف قیمت واقعی بلیط این مسیر پروازی تهیه کرد.

شما می توانید در وبسایت سامتیک و با انتخاب گزینه های بلیط های سیستمی و یا بلیط های چارتری، قیمت ها و شرایط بلیط هواپیمای تهران کرمان را مقایسه کرده و بهترین انتخاب و خرید بلیط را تجربه کنید.