بلیط هواپیما تهران به گرگان

گرگان از زیباترین شهرهای خطه شمالی ایران محسوب می شود. این شهر که مرکز استان گلستان است، از نظر طبیعت، محیطی بکر و خوش آب و هوا دارد و تمام فصل های این شهر زیبا و دوست داشتنی هستند. اما در این شهر تنها با طبیعتی زیبا و دلچسب رو به رو نیستید. گرگان یکی از قدیمی ترین شهرهای ایران نیز به حساب می آید. جالب است بدانید که بافت تاریخی این شهر وسیع ترین بافت تاریخی خطه شمالی ایران است و همچنین پس از شهرهای یزد و اصفهان، سومین بافت تاریخی با ارزش ایران محسوب می شود. بافت تاریخی گرگان با مساحت 150 کیلومتری و معماری منحصر به فرد، این شهر را به یک شهر همه چیز تمام برای گردشگران تبدیل کرده است.

پرواز تهران گرگان

مواردی که در مورد شهر گرگان ذکر کردیم باعث شده است که بلیط هواپیمای تهران گرگان در تمام طول سال از فروش زیادی برخوردار باشد. همچنین به دلیل اینکه اهالی تهران علاقه زیادی در سفر به شهرهای شمالی کشور دارند، پرواز تهران گرگان با تقاضای زیاد مسافران تهرانی روبرو است.

شهرهای تهران و گرگان در فاصله ی 301 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند و مدت زمان پروازهای این مسیر حدود 30 دقیقه است.

قیمت بلیط هواپیما تهران گرگان

طبق بررسی نمودارهای قیمتی به نظر می رسد که قیمت بلیط هواپیمای تهران گرگان در روزهای وسط هفته با کمی افت قیمت همراه است و در ابتدا و انتهای هفته به قیمت معمولی خود باز می گردد. به دلیل اینکه بلیط این مسیر پروازی در ایام تعطیلات اعیاد و مناسبت ها تقاضای بیشتری دارد، احتمالا قیمت بلیط تهران گرگان نیز با کمی افزایش همراه است.

بهترین زمان برای سفر به شهر گرگان ماه های اردیبهشت و مهرماه هستند. گرگان در این ماه ها، نه تنها از نظر آب و هوایی شرایط کاملا مناسبی دارد، بلکه به دلیل بازگشایی مدارس و کاهش حجم سفرها خلوت تر است. همچنین کاهش حجم سفرها در این دو ماه باعث افت قیمت در بلیط هواپیمای این مسیر پروازی نیز می شود.

بلیط چارتر تهران گرگان

در حال حاضر می توانید از طریق وبسایت سامتیک نسبت به رزرو بلیط های سیستمی و بلیط چارتری تهران گرگان اقدام کنید. به دلیل اینکه گرگان یک مقصد پروازی پرتقاضا محسوب می شود بسیاری از هواپیمایی ها به ارائه بلیط در این مسیر پروازی می پردازند. هواپیمایی های آسمان، ایران ایر و پویا تنها برخی از هواپیمایی های فعال در این مسیر هوایی می باشند.

البته بلیط های چارتری تهران گرگان در بسیاری از زمان های سال ممکن است با قیمتی بیشتر نسبت به قیمت بلیط های سیستمی عرضه شوند و بهتر است پیش از تهیه بلیط به مقایسه قیمت و شرایط پروازهای سیستمی و چارتری با یکدیگر بپردازید تا بتوانید خرید خوبی را تجربه کنید.