رمز دوم پویای کارتتان فعال نیست؟! مشاهده راهنمای فعالسازی

بلیط هواپیما مشهد به شیراز

1 Star 2 Star 3 Star 4 Star 5 Star
ارزانترین نرخ های بلیط در بازه 15 روز با توجه به تاریخ انتخابی شما
  • تا قبل از ساعت 11:30 صبح سه روز مانده به پرواز(40 درصد) به عنوان جریمه کسر و الباقی قابل استرداد می باشد. تا قبل از ساعت 11:30 صبح دو روز مانده به پرواز(60 درصد) به عنوان جریمه کسر و الباقی قابل استرداد می باشد. تا قبل از ساعت 11:30 صبح یک روز مانده به پرواز(80 درصد) به عنوان جریمه کسر و الباقی قابل استرداد می باشد. روز پرواز به بعد(100 درصد) تماس تلفنی با پشتیبانی نرخ 2.000.000 ریال و زیر این نرخ غیرقابل استرداد
زاگرس شماره پرواز : 4111 سیستمی
  • ساعت پرواز :۱۵:۳۰
  • مدت پرواز: ۱ ساعت و ۳۰ دقیقه
اکونومی Y موجود
  • قیمت هر بزرگسال
    ۲,۵۸۰,۰۰۰ ریال
مبلغ تعداد نفرات جمع
بزرگسالان ۲,۵۸۰,۰۰۰ ریال ۱ نفر ۲,۵۸۰,۰۰۰ ریال
کودک ۲,۵۸۰,۰۰۰ ریال ۰ نفر ۰ ریال
نوزاد ۶۶۰,۰۰۰ ریال ۰ نفر ۰ ریال
عوارض فرودگاهی ۰ ریال
تخفیف ۰ ریال
جمع کل بهای بلیط ۲,۵۸۰,۰۰۰ ریال
  • ظرفیت موجود
  • قیمت ۲,۵۸۰,۰۰۰ ریال

شیراز یکی از 5 شهر کلانشهر مهم کشور است که مساحتی برابر با 240 کیلومتر مربع دارد. آب و هوای این شهر به دلیل قرار گیری در مناطق کوهستانی معتدل است. شهر شیراز آب و هوایی مطبوع داشته و در تمام ایام سال سفرهای زیادی به این شهر صورت میگیرد. بلیط هواپیمای شیراز یکی از پرتقاضاترین بلیط های هواپیما است و فرودگاه بین المللی شیراز نیز چهارمین فرودگاه مهم و پرتردد کشور محسوب می شود.

پرواز مشهد شیراز

علاوه بر سفرهایی که به دلایل مختلف تجاری، دانشجویی و دیگر دلایل به شهر شیراز صورت می گیرد، سالانه گردشگران خارجی و داخلی زیادی برای گردش به این شهر سفر می کنند. پرواز مشهد شیراز یکی از پروازهای پرتقاضا به مقصد این شهر است. همانطور که گفتیم شیراز چهارمین فرودگاه پرتردد کشور و فرودگاه مشهد نیز دومین فرودگاه پرتردد کشور است و با این وجود تعجبی نیست اگر بلیط هواپیمای مشهد شیراز از تقاضای زیادی برخوردار باشد.

عده ای شیراز را تنها با تخت جمشید و پاسارگاد و حافظ و سعدی می شناسند. در این شهر به قدری آثار تاریخی، هنری و فرهنگی متعدد وجود دارد که محال است بتوانید در یک سفر یک هفته ای از این آثار ارزشمند و چشم نواز دیدن کنید. علاوه بر این طبیعت شیراز در فصل بهار می تواند به راحتی عقل و هوش شما را ببرد.

فاصله بین شهرهای مشهد و شیراز 991 کیلومتر است و مدت زمانی که پرواز مشهد شیراز در آسمان است حدود یک ساعت و 30 دقیقه می باشد. این زمان ممکن است با توجه به شرایط متغیر باشد.

بلیط هواپیما مشهد شیراز

قیمت بلیط هواپیمای مشهد شیراز

همانطور که گفتیم شهر شیراز در بیشتر ایام سال آب و هوای خوبی دارد. تنها در اوج فصل زمستان و اوج فصل تابستان گرما و سرمای زیادی را تجربه می کنید. اما اگر تمایل دارید که تجربه سفری رویایی داشته باشید، فصل بهار شیراز را به شما پیشنهاد می کنیم.

پیشنهاد ما به شما سفر در نیمه دوم فروردین ماه و یا ماه اردیبهشت است. در این زمان شیراز در بهترین وضعیت آب و هوایی قرار داد و از طرفی قیمت بلیط هواپیمای مشهد شیراز نیز در این زمان در کمترین میزان خود قرار دارد. اگر قصد سفری مقرون به صرفه به شهر شیراز را دارید، ماه مهر هم گزینه خوبی برای سفر به این شهر است.

بلیط چارتر مشهد شیراز

به دلیل اینکه مسیر پروازی مشهد شیراز یک مسیر پرتردد محسوب می شود، بلیط چارتر مشهد شیراز در بیشتر زمان های سال موجود است. البته به یاد داشته باشید که بلیط های چارتر عموما در زمان های کم تردد از قیمت پایین تری برخوردار هستند و در برخی زمان ها (تعطیلات، مناسبت های خاص) قیمت آن ها ممکن است از بلیط های سیستمی نیز پیشی بگیرد.

در حاضر امکان بلیط های سیستمی و چارتری مشهد شیراز از طریق وبسایت سامتیک فراهم است.