× پیش فروش اینترنتی بلیط قطار ویژه اردیبهشت و خرداد ۹۸ (برای حرکت در تاریخ ۱۶ اردیبهشت الی ۱۰ خرداد) از روز چهارشنبه ۴ اردیبهشت ماه ساعت ۱۰ صبح آغاز خواهد شد.

بلیط هواپیما مشهد به شیراز

1 Star 2 Star 3 Star 4 Star 5 Star
  • نرخ 155 و زیر 155 هزارتومان مشمول 95 درصد جریمه می باشد از 155 تا 245 هزار تومان تا قبل از ساعت 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 60 در صد جریمه از 155 تا 245 هزار تومان تا قبل از ساعت 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 70 در صد جریمه از 155 تا 245 هزار تومان از ساعت 12 ظهر روز قبل به بعد 80 در صد جریمه از 245 تا 405 هزار تومان تا قبل از ساعت 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 40 در صد جریمه از 245 تا 405 هزار تومان تا قبل از ساعت 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 50 در صد جریمه از 245 تا 405 هزار تومان از ساعت 12 ظهر روز قبل به بعد 60 در صد جریمه نرخ بالای 405 هزار تومان تا قبل از ساعت 12 ظهر 3 روز قبل از پرواز 30 در صد جریمه نرخ بالای 405 هزار تومان تا قبل از ساعت 12 ظهر 1 روز قبل از پرواز 40 در صد جریمه نرخ بالای 405 هزار تومان از ساعت 12 ظهر روز قبل به بعد 50 درصد جریمه

ایران ایر تور

شماره پرواز : 924 سیستمی
بوئينگ MD
  • ساعت پرواز :۱۵:۱۰
  • مدت پرواز: ۱ ساعت و ۳۰ دقیقه
اکونومی Y ۷
  • قیمت هر بزرگسال
    ۱,۵۰۰,۰۰۰ ریال
مبلغ تعداد نفرات جمع
بزرگسالان ۱,۵۰۰,۰۰۰ ریال ۱ نفر ۱,۵۰۰,۰۰۰ ریال
کودک ۱,۱۲۵,۰۰۰ ریال ۰ نفر ۰ ریال
نوزاد ۱۵۰,۰۰۰ ریال ۰ نفر ۰ ریال
عوارض فرودگاهی ۰ ریال
تخفیف ۰ ریال
جمع کل بهای بلیط ۱,۵۰۰,۰۰۰ ریال
  • ظرفیت ۷
  • قیمت ۱,۵۰۰,۰۰۰ ریال

شیراز یکی از 5 شهر کلانشهر مهم کشور است که مساحتی برابر با 240 کیلومتر مربع دارد. آب و هوای این شهر به دلیل قرار گیری در مناطق کوهستانی معتدل است. شهر شیراز آب و هوایی مطبوع داشته و در تمام ایام سال سفرهای زیادی به این شهر صورت میگیرد. بلیط هواپیمای شیراز یکی از پرتقاضاترین بلیط های هواپیما است و فرودگاه بین المللی شیراز نیز چهارمین فرودگاه مهم و پرتردد کشور محسوب می شود.

پرواز مشهد شیراز

علاوه بر سفرهایی که به دلایل مختلف تجاری، دانشجویی و دیگر دلایل به شهر شیراز صورت می گیرد، سالانه گردشگران خارجی و داخلی زیادی برای گردش به این شهر سفر می کنند. پرواز مشهد شیراز یکی از پروازهای پرتقاضا به مقصد این شهر است. همانطور که گفتیم شیراز چهارمین فرودگاه پرتردد کشور و فرودگاه مشهد نیز دومین فرودگاه پرتردد کشور است و با این وجود تعجبی نیست اگر بلیط هواپیمای مشهد شیراز از تقاضای زیادی برخوردار باشد.

عده ای شیراز را تنها با تخت جمشید و پاسارگاد و حافظ و سعدی می شناسند. در این شهر به قدری آثار تاریخی، هنری و فرهنگی متعدد وجود دارد که محال است بتوانید در یک سفر یک هفته ای از این آثار ارزشمند و چشم نواز دیدن کنید. علاوه بر این طبیعت شیراز در فصل بهار می تواند به راحتی عقل و هوش شما را ببرد.

فاصله بین شهرهای مشهد و شیراز 991 کیلومتر است و مدت زمانی که پرواز مشهد شیراز در آسمان است حدود یک ساعت و 30 دقیقه می باشد. این زمان ممکن است با توجه به شرایط متغیر باشد.

بلیط هواپیما مشهد شیراز

قیمت بلیط هواپیمای مشهد شیراز

همانطور که گفتیم شهر شیراز در بیشتر ایام سال آب و هوای خوبی دارد. تنها در اوج فصل زمستان و اوج فصل تابستان گرما و سرمای زیادی را تجربه می کنید. اما اگر تمایل دارید که تجربه سفری رویایی داشته باشید، فصل بهار شیراز را به شما پیشنهاد می کنیم.

پیشنهاد ما به شما سفر در نیمه دوم فروردین ماه و یا ماه اردیبهشت است. در این زمان شیراز در بهترین وضعیت آب و هوایی قرار داد و از طرفی قیمت بلیط هواپیمای مشهد شیراز نیز در این زمان در کمترین میزان خود قرار دارد. اگر قصد سفری مقرون به صرفه به شهر شیراز را دارید، ماه مهر هم گزینه خوبی برای سفر به این شهر است.

بلیط چارتر مشهد شیراز

به دلیل اینکه مسیر پروازی مشهد شیراز یک مسیر پرتردد محسوب می شود، بلیط چارتر مشهد شیراز در بیشتر زمان های سال موجود است. البته به یاد داشته باشید که بلیط های چارتر عموما در زمان های کم تردد از قیمت پایین تری برخوردار هستند و در برخی زمان ها (تعطیلات، مناسبت های خاص) قیمت آن ها ممکن است از بلیط های سیستمی نیز پیشی بگیرد.

در حاضر امکان بلیط های سیستمی و چارتری مشهد شیراز از طریق وبسایت سامتیک فراهم است.