بلیط هواپیما مشهد به کیش

1 Star 2 Star 3 Star 4 Star 5 Star

جزیره کیش را می توان توریستی ترین منطقه آزاد کشور، گردشگرپذیرترین جزیره کشور و یکی از زیباترین جزیره های ایران دانست. این جزیره که 91 کیلومتر مربعی، دارای تابستان هایی گرم و طولانی و زمستان هایی با آب و هوایی کاملاً مطلوب و دوست داشتنی است.

کیش به دلیل اینکه یک جزیره تفریحی محسوب می شود سالانه مقصد سفرهای سیاحتی بسیاری از هموطنانمان است. به همین دلیل بلیط هواپیمای کیش از شهرهای مختلف دارای فروش و تقاضای زیادی می باشد. یکی از پرفروش ترین بلیط های هواپیمای منتهی به این جزیره بلیط هواپیمای مشهد کیش است.

پرواز مشهد کیش

از آنجایی که کیش هوای گرمی دارد، معمولا پرواز مشهد کیش در فصل های سرد از تقاضای بیشتری برخوردار است. البته این موضوع باعث نشده تا حجم سفرها در طول فصل های بهار و تابستان به این شهر به صفر برسد و به دلیل نقش مهم تجاری جزیره کیش، در طول سال، همچنان سفرهای زیادی از سراسر کشور به این جزیره دوست داشتنی خلیج فارس صورت می گیرد.

بلیط هواپیما مشهد کیش

قیمت بلیط هواپیمای مشهد کیش

بلیط هواپیمای مشهد کیش در برخی از زمان های سال با قیمت کمتری ارائه می شود. همانطور که گفتیم کیش منطقه ای گرمسیری است و در فصل های گرم حجم سفرهای تفریحی به این جزیره کمتر از فصل های سرد است، بنابراین قیمت بلیط هواپیمای مشهد کیش در این زمان ها دچار افت محسوسی می شود و می توانید با بهترین قیمت بلیط هواپیمای مشهد کیش را تهیه کنید.

ضمنا در فصل های گرم در جزیره کیش جشنواره های تفریحی-گردشگری و برنامه های تفریحی زیادی توسط ستاد دائمی گردشگری این جزیره تدارک دیده می شود که تجربه سفر به این شهر را جذاب تر می کند.

از طرفی، از نظر آب و هوایی بهترین فصل برای سفر به این جزیره، فصل های سرد (به خصوص فصل زمستان) است و از آنجایی که آب و هوای مشهد در فصل های پایانی سال، به طرز چشمگیری سرد می شود، احتمالا سفر به مناطق گرمسیری جزء اولین انتخاب گردشگران این شهر است و از این رو بلیط هواپیمای مشهد کیش در این فصل با افزایش قیمت همراه است.

بلیط چارتر مشهد کیش

همانطور که انتظار می رود، بلیط چارتر مشهد کیش در فصل های گرم سال بیش از باقی زمان ها یافت می شود. اما در فصل های سرد نیز زمان هایی برای تهیه بلیط های چارتری وجود دارد. برای مثال در تعطیلاتی که به دلیل مناسبت های مذهبی باشد، احتمال یافتن بلیط چارتر در این مسیر پروازی بیشتر از باقی زمان هاست.

هواپیمایی های ماهان و کیش ایر تنها دو مورد از فعال ترین هواپیمایی های مسیر پروازی مشهد به کیش هستند. در حال حاضر می توانید از طریق وبسایت فروش اینترنتی بلیط هواپیمای سامتیک نسبت به تهیه بلیط های سیستمی و چارتری در این خط پروازی اقدام کنید.