بلیط هواپیما کیش به تهران

1 Star 2 Star 3 Star 4 Star 5 Star

مطمئناً تا به حال چندین بار نام جزیره نیلگون کیش را شنیده اید ولی شاید جزو کسانی باشید که اطلاعات خیلی زیادی درباره این جزیره زیبا و شگفت انگیز نداشته باشد. جزیره کیش در روزگاران قدیم منطقه‌ای تجاری بین چین، ایران و اروپا بوده است به طوری که هرساله در حدود 1 میلیون نفر گردشگر به آن سفر می‌کنند و همچنان نیز یکی از جاذبه‌ها و مقاصد سفری زیبا در ایران به شمار میرود.

اشاره به این نکته خالی از لطف نیست که کیش نام جدید و امروزی این جزیره است و اگر به سراغ کتاب‌های قدیمی و نام‌های اصیل ایرانی بروید و یا از مردم محلی این منطقه بپرسید، نام قدیمی کیش را “قیس” می‌گویند.

پرواز کیش به تهران

 شما برای سفر به کیش چه راه هایی را میشناسید، قطار، هواپیما یا ماشین شخصی؟ هر کدام از این وسایل مزایا و ویژگی های خاص خود را دارند. پیشنهاد ما به شما این است که اگر به دنبال یک تجربه سریع و بدون دردسر به کیش هستید، رزرو بلیط هواپیما بهترین میانبری است که میتوانید پیدا کنید. البته پرواز بازگشت این مسیر نیز یکی از شلوغ ترین پروازهای کشور است و شما میتوانید در راه برگشت به تهران هم از پرواز کیش تهران به پایتخت ایران سفر کنید.

بلیط هواپیما کیش تهران

قیمت بلیط هواپیما کیش به تهران

برای اینکه بهترین بلیط هواپیما را برای خود پیدا کنید، به چه راه هایی متوسل میشوید؟ خرید بلیط هواپیما چارتری یا لحظه آخری؟ رزرو بلیط آفری با تخفیف ویژه آخر سال؟ به هر حال باید بدانید که خرید بلیط یک مشکل جدی برای کسانی است که میخواهند با کمترین هزینه، بهترین پرواز را برای خود بخرند. میپرسید چرا؟ برای اینکه خرید بلیط چارتری ارزان برای مقاصد پرگردشگری مانند کیش بیشتر شبیه به رویاست تا واقعیت. پس اگر میخواهید سفر خود را راحت و بدون دردسر انجام دهید، باید بدانید که باید قبل از تعطیلات اقدام به خرید بلیط کنید چراکه تهیه بلیط در بازه های پرگردشگر اصلاً به نفع جیب شما نیست.

بلیط کیش به تهران ارزان قیمت

کیش جزیره‌ای از توابع شهرستان بندرلنگه در استان هرمزگان و از دیدنی‌ترین و نامی‌ترین مکان‌های توریستی در کشور است. همین نزدیکی به شهرهای جنوب ایران و خاصیت بندرگاهی این جزیره باعث شده که عده زیادی آن را به عنوان مقصد مورد علاقه خود برای تابستان انتخاب کنند. علاوه بر این موضوع، کیش به واسطه جشنواره های بی شماری که در آن برگزار میشود، هر ساله میزبان تعداد زیادی از مسافران از سرتاسر ایران و جهان است. برای خرید بلیط ارزان قیمت کیش به تهران میتوانید از تورهای گردشگری سفر به کیش استفاده کنید تا هزینه کلی سفر برای شما کاهش پیدا کند.