بلیط هواپیما کیش به شیراز

پرواز کیش به شیراز

کیش از جذابترین جزیره های توریستی کشور است که با نام نگین خلیج فارس نیز شناخته می شود. جزیره کیش با داشتن جاذبه های زیبایی طبیعی مقصد گردشگری و توریستی بسیاری از مسافران؛ و بخصوص در ایام نوروز و تعطیلات تابستان است. جزیره کیش به صرف داشتن ویژگی های خاص طبیعی و سواحل زیبای خود، دارای جاذبه های توریستی بسیاری است و بخش عمده اقتصاد این جزیره زیبا وابسته به صنعت توریسم است.

جزیره کیش در فاصله ای 367 کیلومتری از شیراز قرار دارد و برای رانندگی در جاده های کویری آن مدت زمانی تقریبا 4 تا 5 ساعته نیاز دارد. البته تمامی افراد دارای خودروی شخصی نیستند و با توجه به مسئله زمان، انتخاب پرواز کیش به شیراز اهمیت بیشتری پیدا می کند. مدت زمان پرواز کیش به شیراز در حدود 1:05 دقیقه است و ایرلاین های کیش ایر و زاگرس از عمده ترین شرکت های هوایی فعال در فرودگاه کیش هستند.

شیراز نیز به نوبه خود از قطب های توریستی کشور است و با داشتن یک فرودگاه بین المللی درحال ارائه خدمات به مسافران پروازی است. شیراز را به نام مهد ادب و هنر و زیبایی می شناسند و از بهترین مقاصد سفری برای تجربه خاطره هایی تکرار نشدنی است. در حقیقت جزیره کیش و شهر شیراز هر دو از مقاصد برتر توریستی و سفری کشور هستند و همواره مسافران زیادی در حال جابجایی بین این دو شهر اند.

با توجه به حجم بالای درخواست خرید بلیط هواپیما کیش به شیراز و بالعکس؛ پیشنهاد می کنیم که همیشه چند روز زودتر اقدام به خرید بلیط هواپیما جزیره کیش و شیراز کنید.

قیمت بلیط هواپیما کیش به شیراز

ایرلاین های فعال در فرودگاه های بین المللی شیراز و کیش در تلاشند تا بهترین نرخ قیمت بلیط هواپیما را در اختیار مسافران این دو مقصد هوایی بگذارند. همانطور که می دانید از جمله عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط هواپیما نوع ایرلاین انتخابی است. در فرودگاه کیش ایرلاین های فعال شرکت هوایی کیش ایر و زاگرس اند و کد یاتا این فرودگاه نیز KIH است. کلاس های پروازی ارائه شده در این فرودگاه نیز برای پرواز های داخلی و خارجی در دسته های اکونومی و بیزینس اند و همانطور که انتظار می رود، قیمت بلیط هواپیما کیش به شیراز دارای نرخ قیمت ارزانی است.

از جمله دیگر عوامل موثر در قیمت بلیط هواپیما نوع کلاس پروازی شماست. معمولا کلاس های پروازی در سه دسته اکونومی، بیزینس و فرصت کلاس قرار دارند و ارزان ترین نرخ قیمت بلیط هواپیما را کلاس پروازی اکونومی دارد. در پرواز کیش به شیراز مانند دیگر مقاصد سفری وزن بار به همراه برده نیز در قیمت بلیط هواپیما موثر است.

بلیط چارتر هواپیما کیش به شیراز

اگر اهل سفر و گردشگری باشید، حتما می دانید که بلیط های چارتر همیشه دارای نرخ ارزان تری در مقایسه با بلیط های سیستمی هستند. نرخ قیمت بلیط های چارتر را شرکت های چارتر کننده با توجه به سیاست های داخلی خود تعیین می کنند و همانطور که عنوان شد، دارای نرخ قیمت ارازن تری در مقایسه با بلیط های سیستمی هستند. اما نکته قابل توجه این است که بلیط های چارتر قابل استرداد نیستند. یعنی در صورتیکه به هر دلیل تمایل به کنسل کردن بلیط خود داشته باشید، هزینه های شما برگشت داده نخواهد شد.