بلیط هواپیما اصفهان به تهران

1 Star 2 Star 3 Star 4 Star 5 Star

پرواز اصفهان به تهران

فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان یکی از فرودگاه های فعال کشور در زمینه نقل و انتقال مسافران محسوب می شود. شاید بتوان مهمترین پرواز داخلی این فرودگاه را پرواز اصفهان به تهران دانست. این مسیر هوایی از فرودگاه اصفهان واقع در بزرگراه چمران، بزرگراه فرودگاه به فرودگاه مهرآباد تهران صورت می گیرد. فرودگاه بین المللی اصفهان در شمال شرقی این شهر بوده و در دو ترمینال داخلی و خارجی پروازهای متعددی را در مسیرهای هوایی داخلی و بین المللی به انجام می رساند.

بلیط هواپیما اصفهان به تهران

شما مسافر عزیز برای اطلاع از پروازهای اصفهان به تهران می توانید به کمک سامانه سامتیک لیست جامعی از پروازهای روزانه از اصفهان به پایتخت را در اختیار داشته و با توجه به بودجه و زمانبندی سفر خود، مناسب ترین بلیط هواپیما را تهیه فرمایید.

قیمت بلیط هواپیما اصفهان به تهران

پروازهای اصفهان به تهران توسط شرکت های هواپیمایی تابان، قشم ایر، ایران ایر، ماهان و آتا انجام می شود و با توجه به کلاس پروازی قیمت بلیط هواپیما نیز متغیر خواهد بود. در حال حاضر شروع قیمت بلیط هواپیما برای اصفهان به تهران از 280 هزار تومان و سقف قیمت تا 600 هزارتومان است.

در صورتی که قصد انجام مسافرت های کاری را داشته و در صدد رفت و برگشت در این مسیر هستید، پیشنهاد سامتیک برای خرید بلیط به دلیل کم بودن تعداد پروازها، خرید بلیط رفت و برگشت اصفهان به تهران بصورت یکجاست. اما در صورتی که صرف قیمت بلیط بر روی تصمیم گیری شما اثرگذار است می توانید از بلیط های کلاس اکونومی و چارتری اصفهان به تهران استفاده نمایید.

بلیط چارتری اصفهان به تهران

بلیط های چارتری هواپیما در مسیرهای پر استقبال بیش از سایر مسیرهای هوایی رواج دارد. علی الخصوص به دلیل توریستی بودن شهر اصفهان، آژانس های هواپیمایی تمایل بیشتری به چارتر کردن بلیط های رفت و برگشت مسیر تهران به اصفهان را دارند. بهترین زمان برای خرید بلیط چارتری اصفهان به تهران نیز در فصول غیر تعطیلات و پایان فصل است.