بلیط هواپیما دزفول به تهران

مسیر پرواز دزفول تهران

دزفول یکی از آن شهرهایی است که ممکن است چیز زیادی در موردش شنیده باشیم ولی ندانیم که در واقع چقدر زیباست. اگر به جنوب غربی ایران سرک بکشید، در بخشی از جلگه استان خوزستان، می‌توانید شهری به نام دزفول را بیابید. این شهر که سی امین شهر پر جمعیت کشور هم محسوب می شود، در 721 کیلومتری تهران، 155 کیلومتری اهواز و 300 کیلومتری دریا قرار گرفته است. ارتفاع دزفول از سطح دریا 143 متر است و از لحاظ وسعت، دومین شهر بزرگ استان خوزستان بعد از اهواز می باشد.

اگر دوست دارید معنای واقعی زیبایی و هیجان تاریخ ایران را از نزدیک نظاره گر باشید، شهر تاریخی دزفول همان شهری است که انتظار شما را می‌کشد. فرقی نمی‌کند که به آثار و ابنیه تاریخی علاقه مند باشید، یا به مکان های طبیعی و سرسبز، جاذبه های این شهر تاریخی جنوبی حرف های برای گفتن با شما خواهد داشت. بهترین و سریع ترین راه رسیدن به رویای دیرینه خود این است که با استفاده از پرواز تهران دزفول، خود را به این شهر تاریخ‌دوست برسانید.

نرخ بلیط هواپیما دزفول تهران

اجازه دهید قبل از اینکه به قیمت بلیط هواپیما برای مسیر دزفول به تهران بپردازیم، کمی از فرودگاه شهر دزفول تهران به شما بگوییم. فرودگاه دزفول در دوره سلطنت محمدرضا شاه پهلوی فرودگاه دزفول در شهر دزفول در کنار جاده دزفول به اندیمشک و به منظور استفاده‌های نظامی توسط مهندسین ایتالیایی ساخته شد. این فرودگاه به عنوان تنها فرودگاه شمال خوزستان پروازهای روزانه‌ای همچون دزفول تهران، تهران دزفول را شامل می‌شود. پروازهای دزفول به تهران توسط سه شرکت هواپیمایی نفت، آسمان، ایران ایر تور و کاسپین انجام می پذیرند.

قیمت بلیط هواپیما دزفول تهران بستگی زیادی به نوع هواپیمایی‌ای دارد که انتخاب می‌کنید. عوامل تاثیرگذار دیگری مانند چارتر یا سیستمی، تاریخ و ساعت پرواز و تعداد ظرفیت باقیمانده هواپیما، در تعیین نرخ بلیط هواپیما دزفول تهران دخیل هستند.

بلیط چارتر هواپیما دزفول به تهران

ممکن است بحث قیمت بلیط برای شما اهمیت بالایی داشته باشد. به خصوص اینکه فرض کنید خرید بلیط چارتر ارزان تر است. در واقع کیفیت بلیط چارتر و سیستمی یکسان است و فرقی نمی‌کند که کدام نوع از بلیط را خریداری کنید، در هر حال روند خدمات رسانی به مسافر یکسان است. 

اگر تمایل داشته باشید بلیط چارتر شما با قیمتی مناسب، کیفیتی منحصر به فرد هم داشته باشد، وب سایت سامتیک می‌تواند بهترین مکان برای شما باشد. توصیه ما این است که اگر قصد دارید در مسیر پروازی دزفول به تهران، بلیط چارتر بخرید، 20 روز زودتر اقدام کنید.