بلیط هواپیما اهواز به مشهد

1 Star 2 Star 3 Star 4 Star 5 Star

مشهد یکی از آن شهرهایی است که سفرهای هوایی زیادی به سمت آن صورت می گیرد. یکی از مسیرهای پروازی پرتردد و پرپرواز ایران را می توان پرواز از سمت اهواز به مشهد دانست. مشهد به دلیل اینکه یک شهر زیارتی و حتی بزرگترین شهر مذهبی ایران محسوب می شود، هر روزه مسافران زیادی از سراسر کشور به سمت این شهر سفر می کنند. علاوه بر این، جمعیت مشهد یکی از عواملی است که باعث شده بلیط اهواز به سمت مشهد طرفدار زیادی داشته باشد و به عنوان انتخابی برای بازگشت بسیاری از مسافران مشهدی به شهر اهواز باشد.

قیمت بلیط هواپیما اهواز مشهد

نکته ای که همیشه و در مورد همه مسیرهای پرتردد به آن اشاره کرده ایم این است که این مسیرها در تاریخ ها و ساعاتی با قیمت های بسیار خوبی عرضه می شوند و استفاده از این زمان ها بهترین راه برای تهیه بلیط ارزان قیمت اهواز مشهد است. قیمت بلیط اهواز به مشهد در مناسب ها و اعیاد و یا تعطیلات ممکن است قیمت بسیار بیشتری داشته باشند و پیشنهاد می کنیم ترجیحا برای سفر به این شهر از پروازهای وسط هفته و اول صبح استفاده کنید.

ما در سامتیک بهترین قیمت بلیط هواپیمای اهواز مشهد را به سامتیکی های عزیز ارائه می دهیم و اطلاعات پروازهای این مسیر به صورت لحظه ای در وبسایت سامتیک به روز می شود.

بلیط هواپیما اهواز مشهد

اطلاعات پرواز اهواز مشهد

فاصله طولی این دو شهر از یکدیگر حدود 1151 کیلومتر است. مدت زمان سفر در این مسیر حدود دو ساعت و پانزده دقیقه است، اما این میزان ممکن است با توجه به شرایط خاص (با توجه به آب و هوا یا استفاده از مسیرهای هوایی مختلف) کمی متغیر باشد. در حال حاضر هواپیمایی ایران ایر تور در این مسیر مشغول فعالیت است، اما از آنجایی که ناوگان هواپیمایی ایران ایرتور مجهز به هواپیماهای متعددی است، نگرانی از بابت سفر با هواپیمای مورد نظر خود نخواهید داشت.

بلیط هواپیمای اهواز مشهد چارتر

بلیط هواپیما در این مسیر به صورت سیستمی و چارتر در اختیار مسافران قرار می گیرد، اما به دلیل پرتردد بودن مسیر می تواند در برخی زمان ها از بلیط های چارتر در این مسیر بهره ببرید. البته بعضا مشاهده می شود که بلیط های چارتر در بعضی ایام و یا تعطیلات  قیمت بالاتری نسبت به بلیط های سیستمی دارد. بلیط های لحظه آخری نیز در این مسیر یافت می شوند که می توانید برای تهیه بلیط با قیمت بهتر از این پیشنهادات استفاده کنید.

در صورت منعطف بودن زمان سفر شما می توانید بلیط اهواز مشهد را با بهترین قیمت ممکن تهیه کنید.

اطلاعات فرودگاه اهواز

فرودگاه بین المللی اهواز یکی از مهمترین و بزرگترین فرودگاه های جنوب کشور است. وسعت این فرودگاه چیزی در حدود 14500 متر مربع است. شرکت های هواپیمایی فعال در این فرودگاه شامل ایران ایر، آسمان، ماهان، کاسپین، ایرتور، آتا و بسیاری دیگر از هواپیمایی های ایران می باشد. در حال حاضر از این فرودگاه به سمت بسیاری از شهرهای ایران صورت می گیرد که یکی از آن ها شهر بزرگ مشهد است.