بلیط هواپیما آبادان به مشهد

پرواز آبادان به مشهد

آبادان در استان خوزستان از یکی ازشهرهای نفت خیز ایران است. این شهر از بُعد جهانی نیز در زمره شهرهایی است که یکی از بزرگترین پالایشگاه های دنیا را در خود دارد. آبادان نه تنها که در ایران، بلکه در خاورمیانه دارای جایگاهی استراتژیک و مهم است. آبادان همچنین دارای یک فرودگاه بین المللی قدیمی ست که در جاده آبادان به خرمشهر واقع شده است.

. دلیل اصلی تاسیس این فرودگاه در گذشته نیز وجود نفت در این خطه بوده است. آبادان به لحاظ بعد اقتصادی و استراتژیک خود دارای رفت و آمدهای هوایی بسیاری است و نفت به تنهایی توانسته است فارغ از جاذبه های طبیعی و گردشگری، دلایل کافی برای پرتردد بودن فرودگاه آبادان و خرید بلیط هواپیما آبادان را فراهم کند.

فرودگاه آیت الله جمی آبادان در دهه 20 شمسی، همزمان با ملی شدن صنعت تاسیس شده است و یک فرودگاه بین المللی است. فرودگاه آبادان دارای 110 پروازهایی منظم در طول هفته به مقاصد مختلف کشور است و پرواز آبادان به مشهد، بعد از پرواز تهران؛ از پر مخاطب ترین پروازهای فرودگاه آبادان است. آبادان و مشهد در فاصله ی 1763 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند و سفر زمینی گزینه مطلوب و مناسبی به نظر نمی رسد. به همین دلیل پرواز آبادان به مشهد، بهترین انتخاب سفر برای شماست.

قیمت بلیط هواپیما آبادان به مشهد

همانطور که می دانید میزان خدمات ارائه شده همیشه رابطه مستقیمی با قیمت دارد و به همین دلیل است که با انتخاب کلاس پروازی فرست کلاس، راحتی و آسایس بیشتری در سفر خواهید داشت، اما قیمت بیشتری هم باید بپردازید. پس اولین عامل در تعیین قیمت بلیط هواپیما را باید نوع کلاس پروازی شما در نظر بگیریم. دومین عامل اثرگذار در تعیین نرخ بلیط هواپیما آبادان به مشهد، ایرلاین انتخابی شماست.

در حال حاضر 22 ایرلاین در کشور در حال ارائه خدمات پروازی به مسافران هستند و علاوه بر کلاس های پروازی، برخی ایرلاین های خدمات متفاوت تری را هم در پرواز های خود به مخاطبان ارائه می دهند. همچنین بیشتر فرودگاه های کشور دارای خدمات VIP و CIP نیز هستند که مسلما در تعیین قیمت بلیط پرواز آبادان به مشهد موثر است.

توجه داشته باشید که قیمت بلیط هواپیما در روزهای نزدیک به تعطیلات، تعطیلات نوروزی و ایام خاص دستخوش تغییر و نوسان است؛ و این موضوع به خصوص برای مقصد پروازی مانند مشهد به خوبی مشهود است. پس اگر در نزدیکی مناسبت های خاص قصد خرید بلیط هواپیما آبادان به مشهد را دارید؛ سعی کنید چندین روز زودتر و به صورت پیش فروش و یا رزرو اینترنتی بلیط اقدام به خرید بلیط هواپیما کنید.

بلیط چارتر هواپیما آبادان به مشهد

بلیط های چارتر هواپیما برای تمام مقاصد سفری همیشه در دسترس هستند، و خوشبختانه برای مقصد پر مخاطبی مانند مشهد فراوانی بلیط های چارتر بیشتر است. در بین ایرلاین های فعال در فرودگاه آبادان، یکی از بلیط هایی که همیشه به صورت چارتر وجود دارد، بلیط هواپیما آبادان به مشهد است. بلیط های چارتر بر خلاف محبوبیت بسیاری که در بین افراد دارند دارای برخی محدودیت های نیز هستند. برای مثال بلیط چارتر قابل استرداد نیست و در صورت کنسلی پروازتان به هر دلیلی هم که باشد؛ امکان بازگشت وجه پرداختی وجود ندارد. همچنین قیمت بلیط برای بزرگسالان و کودکان یکسان است. پس شاید برای سفر های خانوادگی به همراه کودکان گزینه خیلی مناسبی نباشد.