بلیط قطار تهران به یزد

1 Star 2 Star 3 Star 4 Star 5 Star
  • شرکت
  • توضیحات قطار
  • قیمت

Samtik

مسیر قطار تهران یزد را میتوان یکی از زیباترین مسیرهای ریلی کشور دانست که از ایستگاه های محمدیه، کاشان، بادرود و اردکان عبور میکند. فاصله تهران تا یزد 626 کیلومتر است که معمولا در طول 8 ساعت با قطار طی میشود. اگر بلیط قطار سریع السیر تهران یزد را تهیه کنید این زمان به 6 ساعت و نیم کاهش پیدا میکند.

قیمت بلیط قطار تهران یزد

در این مسیر 5 شرکت رجا، جوپار، مهتاب، ریل ترابر سبا و بن ریل خدمت رسانی میکنند که موجب شده تنوع بالایی در مدل، ساعت حرکت قطار و قیمت برای مسافرین فراهم گردد. 

شرکت رجا قطار های 4 ستاره پردیس، 4 ستاره غزال و 3 ستاره البرز را در این مسیر دارد. جوپار با دو قطار 3 ستاره جوپار و 3 ستاره اتوبوسی ماهان فعالیت دارد. قطار 4 ستاره غزال بن ریل و 3 ستاره مهتاب در کنار قطار 4 ستاره غدیر و 4 ستاره اتوبوسی نگین از شرکت ریل ترابر سبا دیگر گزینه های مسافرین می باشند.

معمولا ارزان ترین بلیط قطار تهران یزد به 3 ستاره اتوبوسی ماهان اختصاص دارد و قطار 4 ستاره غدیر لوکس ترین انتخاب شماست.

بلیط قطار تهران یزد

قطار پردیس، قطار سریع السیر تهران یزد

قطار 4 ستاره پردیس را میتوان سریعترین قطار موجود در این مسیر دانست که روزانه 2 بار تهران را به مقصد ایستگاه قطار یزد ترک میکند. ساعت حرکت قطار سریع السیر معمولا 6:45 صبح و 15:55 عصر است که امکان برنامه ریزی بهتر برای مسافرین را ایجاد میکند. این قطار فاصله تهران تا یزد را در کمتر از 7 ساعت طی میکند.