۱-min

هواپیمایی پگاسوس، معروف ترین ایرلاین ترکیه

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

از هواپیمایی پگاسوس به عنوان یکی از معروف ترین و محبوب ترین هواپیمایی در کشور ترکیه نام برده می شود. بیشتر کسانی که قصد خرید بلیط پرواز خارجی را دارند دوست دارند مسافر هواپیماهای این شرکت هواپیمایی شوند چرا که قیمت بلیط هواپیماهای این شرکت از دیگر شرکت های هواپیمایی بسیار ارزان تر است و همین مسئله موجب شده تا پگاسوس در بین مسافران خارجی محبوبیت زیادی داشته باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا با اطلاعات تکمیلی در خصوص این شرکت هواپیمایی بیشتر آشنا شوید.

تاریخچه هواپیمایی پگاسوس ترکیه

شرکت هواپیمایی پگاسوس در سال ۱۹۸۹ و با همکاری سه شرکت فعال در عرصه خدمات هوایی به نام های، سیلک ایر، نت ایر و ایرلینگاس که شرکت های فعال در زمینه پرواز های چارتر به حساب می آمدند تاسیس شده تا با ارائه خدمات بهتر در خصوص پرواز خارجی خدمات حمل و نقل مسافران را انجام دهد. عکس هواپیما پگاسوس

نخستین پرواز موفق این شرکت هواپیمایی در سال ۱۹۹۰ و با دو فروند هوای بوئینگ ۴۰۰-۷۳۷ صورت گرفت. پگاسوس به عنوان یکی از شرکت های فعال در زمینه پروازهای خارچی فعالیت خود را ادامه داد تا اینکه در سال ۱۹۹۴شرکا سهام این شرکت را به یک شرکت ترکیه ای فروختند و از آن سال تا کنون پگاسوس به عنوان یکی از محبوب ترین شرکت های هواپیمایی ترکیه در بین مردم معروف شد.

کیفیت هواپیمایی پگاسوس، دومین هواپیمایی محبوب ترکیه

هواپیمایی پگاسوس تا قبل از سال ۲۰۱۵ به پروازهای چارتری که داشت معروف بود اما از زمانی که تیم مدیریتی این شرکت تغییر کرد و آقای علی سابانچی به عنوان مدیریت عاملی این شرکت منصوب شد، با سیاست گذاری های طولانی مدت و ایجاد تغییراتی که موجب رضایت بیشتر مسافران می شود توانست عنوان پگاسوس را به دومین هواپیمایی محبوب ترکیه در بین مسافران تغییر دهد.

یکی از مهم ترین تغییراتی که علی سابانچی در این خصوص انجام داد این بود که با حذف وعده های غذایی در طول پرواز و با کم کردن این هزینه از روی بلیط موجب کاهش قیمت بلیط هواپیما شود. البته این موضوع به این معنا نیست که در هواپیما مسافران امکان سفارش تغذیه و یا نوشیدنی را ندارند چرا که مسافران می توانند هر زمان که دوست داشته باشند با پرداخت هزینه اضافی اقلام مورد نیاز خود را در هواپیما خریداری کنند.

ویزگی ها و امکانات شرکت هواپیمایی پگاسوس

بیشتر مسافران پروازهای شرکت هواپیمایی پگاسوس بر این باورند که این شرکت با ارائه بهترین خدمات و استاندارد ترین امکانات توانسته در سطح بین المللی خوش بدرخشد و همچنان رضایت مسافران خود را جلب کند. در ادامه و با معرفی امکانات جذاب این هواپیمایی با ما همراه باشید.

  • مهمانداران آموزش دیده و خبره در خصوص ارائه خدمات به مسافران
  • توانایی صحبت کردن میهمانداران به زبان های متفاوت
  • ارائه صندلی های استاندارد و راحت برای مسافران
  • امکان سفارش نوشیدنی گرم برای مسافران و با پرداخت هزینه اضافی

خرید بلیط خارجی از پگاسوس، ارزان ترین بلیط پرواز خارجی

یکی از مهم ترین دغدغه مسافرانی که قصد دارند به خارج از کشور سفر کنند هزینه بلیط هواپیماست چرا که با توجه به ثابت نبودن نرخ ارز در ابران قیمت بلیط پروازهای خارجی روز به روز درحال افزایش است.

پیدا کردن بلیط چارتر نیز در چنین شرایط اقتصادی کمی دشوار است اما اگر مسافران با ریزبینی بیشتر شرکت های هواپیمایی را بررسی کنند می توانند با صرف هزینه کمتر بلیط دلخواه خود را تهیه کنند.

بلیط هواپیما پگاسوس

خوشبختانه شرکت هواپیمایی پگاسوس خوش به عنوان خوش نام ترین شرکت هواپیمایی در خصوص ارائه بلیط های ارزان قیمت در بین مسافران معروف است اما نکته قابل توجه این است که این شرکت هواپیمایی در برخی روزهای خاص سال، افرها و تخفیف های ویژه ای را به مسافران ارائه می دهد. اگر شما هم دوست دارید از تخفیف های هیجان انگیز این شرکت هواپیمایی مطلع شوید حتما باید به سایت ترک زبان پگاسوس مراجعه کنید چرا که تنها مرجع برای کسب اطلاعات در خصوص تخفیف های ویژه همین سایت ترک زیان پگاسوس به حساب می آید.

مسیرهای پرواز شرکت هواپیمایی پگاسوس

خوشبختانه شرکت هواپیمایی پگاسوس مسیرهای مختلفی را در خط پرواز خود پوشش می دهد. قبل از هر چیز لازم است بدانید این شرکت هواپیمایی تنها به شهر تهران پرواز دارد و مسافرانی که دوست دارند با پرواز پگاسوس خود را به مقاصد اروپایی برسانند بایستی از شهر تهران و از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی (ع) نسبت به سفر خود اقدام کنند. در ادامه به اختصار با پر تردد ترین مسیرهای پروازی پگاسوس آشنا می شویم.

مسیرهای پروازی شرکت هواپیمایی پگاسوس
قاره اروپا ترکیه، هلند، یونان، اسپانیا، فرانسه، گرجستان،
صربستان، آلمان، ایتالیا، بلژیک، رومانی، مجارستان،
روسیه، دانمارک، سوئیس، انگلستان، جمهوری چک،
بلغارستان و بوسنی هرزگوین
آسیا و اقیانوسیه هند، تاجیکستان، قزاقستان، آذربایجان و قرقیزستان
خاورمیانه ایران، قطر، لبنان، مصر، کویت، عراق، بحرین و امارات متحده عربی

انواع بلیط شرکت هواپیمایی پگاسوس

در نظر داشته باشید که شرکت هواپیمایی پگاسوز دارای ۳ نوع بلیط متفاوت است که هر کدام قیمت های متفاوتی دارد و شما می توانید با توجه به بودجه مورد نظر خود بهترین بلیط را تهیه کنید.

  • پکیج شماره ۱: بلیط اسنتیالز ESSENTIALS ارزان ترین و اقتصادی ترین نوع بلیط پگاسوس
  • پکیج شماره ۲: بلیط ادونتیج ADVANTAGE مناسب ترین نوع بلیط برای سفر، با امکان انتخاب صندلی
  • پکیج شماره ۳: بلیط اکسترا EXTRAS لوکس ترین نوع بلیط هواپیمای پگاسوس با قابلیت انتخاب صندلی و همچنین سفارش غذای گرم.

انواع بلیط هواپیمایی پگاسوس: بلیط اسنتیالز ESSENTIALS،  بلیط ادونتیج ADVANTAGE، بلیط اکسترا EXTRAS

میزان بار مجاز هواپیمایی پگاسوس

قانون میزان بار مجازی که مسافران می توانند در حین سفر همراه خود داشته باشند برای هر شرکت هواپیمایی متفاوت است. شرکت هواپیمایی پگاسوس نیز مانند دیگر شرکت های هواپیمایی از قوانین خاصی در این مورد برخوردار است.

عکس هواپیما پگاسوس

اگر شما ارزان ترین بلیط این شرکت یا همان (بلیط های اسنتالز) را خریداری کرده باشید می توانید برای پرواز های خارجی خود تنها ۲۰ کیلوگرم بار با خود همراه داشته باشید. اما اگر از پکیج دوم بلیط ها یعنی از بلیط های ادونتیج استفاده کنید می توانید ۲۵ کیلوگرم بار همراه خود ببرید و این یعنی ۵ کیلوگرم بیشتر! همچنین با خرید بلیط های اکسترا میزان باز شما نسبت به ارزان ترین بلیط به ۳۰ کیلوگرم تغییر خواهد کرد.

اگر میزان بار شما بیشتر از آن چیزی است که مجار به حمل آن خواهید بود، می توانید با پرداخت هزینه اصافی میزان بار خود را افزایش دهید.

میزان بار مجاز در هواپیمایی پگاسوس به انتخاب نوع بلیط شما بستگی دارد! 

عکس هواپیمایی پگاسوس

دیدن تصاویر هواپیمایی که مسافران قصد دارند با آن طول سفر خود را بگذرانند و سفر لذت بخش خود را تجربه کنند، بسیار جذاب و هیجان است چرا که اول از همه آرامش قبل از سفر را برای مسافران به ارمغان می آورد و بعد از آن مسافر را برای فضایی که قرار است یک سفر طولانی را با آن تجربه کند آشنا می کند. در ادامه با مشاهده تصاویری از هواپیماهای شرکت هواپیمایی پگاسوس با شما هستیم.

سفر کردن با هواپیماهای پگاسوس می تواند سفری سرشار از آرامش و امنیت را برای شما به ارمغان بیاورد. چرا که این هواپیما به عنوان یکی از باکیفیت ترین و امن ترین هواپیماهای دنیا خدمات حمل و نقل مسافران را به خوبی انجام می دهد. امیدواریم توانسته باشیم اطلاعات دقیق و کاملی را در خصوص این هواپیمایی در اختیار شما بگذاریم. ضمناً اگر شما در تهران زندگی نمی کنید اما قصد دارید از فرودگاه امام خمینی سفر خارجه خود را با هواپیماهای پگاسوس آغاز کنید می توانید با حواندن سری مقالات هواپیمایی های ایران  بهترین سفر هوایی داخل کشور را برای خود انتخاب کنید.

نظرات