بهترین پرواز تهران مشهد

بهترین هواپیما تهران مشهد، سفری لذت بخش با هواپیما

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

مشهد شهر همیشه شلوغ و پر از مسافر ایران در تمام فصل های سال است. شهری پر از جاذبه های دیدنی و گردشگری و یکی از بهترین مقاصد سفر در تمام ایام سال! به واسطه اهمیت شهر مشهد در صنعت گردشگری راه های دسترسی بسیاری هم برای سفر به مشهد وجود دارد، اما در ادامه با بررسی بهترین هواپیما تهران مشهد، سفری لذت بخش با هواپیما با شما هستیم.

بهترین پرواز تهران مشهد، سفری آسوده و ایمن با هواپیما

در بین تمام وسیله های سفری ممکن برای سفر به مشهد، هواپیما سریعترین آنهاست. به طور کلی سفر با هواپیما سریعترین راه سفر به تمام مقاصد دنیاست و با پیشرفت تکنولوژی ایمنی سفر با هواپیما هم به سطح بسیار مطلوبی رسیده است. اما سفر با هواپیما گاها برای برخی افراد ترس ها یا مشکلاتی را به همراه دارد.

به همین دلیل عده ای از تصمیم خود برای خرید بلیط هواپیما تهران مشهد منصرف شده و روی به خرید بلیط قطار، اتوبوس و یا سفر با خودروها شخصی می آورند. اما چرا برای سفر به مشهد سختترین راه ممکن را انتخاب کنیم؟ اگر کمی در مورد بهترین هواپیماهای ایران اطلاع داشته باشید، به راحتی می توانید سفری خوش به مقصد داشته باشید و تجربه ای لذت بخش از سفر با بهترین پرواز تهران مشهد را برای خود به همراه بیاورید.

بهترین پرواز تهران مشهد

درحال حاضر شرکت های هواپیمایی و هواپیماهای مختلفی در مسیر تهران مشهد درحال ارائه خدمات به مسافران هستند. با اینکه تمامی دست اندرکاران ناوگان هوایی ایران تلاش در ارائه بهترین خدمات دارند، اما هنوز هم عده ای در سفر با هواپیما رضایت کافی را ندارند؛ اما چرا؟

در ادامه به بررسی تعدادی از بهترین هواپیماهای ایران با شما همراهیم تا به این سوال پاسخ بدهیم.

بهترین پرواز تهران مشهد با هواپیما ایرباس A320

در بین تمام هواپیماهایی که درحال حاضر در کشور وجود دارند، یکی از بهترین هواپیماهایی که می تواند زمینه ساز سفری لذت بخش با هواپیما برای شما باشد، هواپیما ایرباس A320 است. این پرنده غول پیکر یکی از موفق ترین هواپیماهای کوتاه برد دنیاست و به محض ورود به صنعت هوایی، رتبه دوم فروش را در بین هواپیماهای دنیا از آن خود کرد.

هواپیما ایرباس A320 یکی از بهترین هواپیماهایی است که در تعدادی از شرکت های هواپیمایی ایران وجود دارد و خوشبختانه در مسیر هوایی تهران مشهد نیز مشغول به خدمت رسانی است. این ایرباس غول پیکر ظرفیتی ۱۵۰ نفر داشته و همانطور که انتظار می رود، کیفیت بسیار بالایی در خدمات پروازی را در اختیار شما می گذارد.

پس اگر به دنبال بهترین پرواز تهران مشهد می گردید، جدای از مسائلی مانند قیمت بلیط هواپیما مشهد، یکی از بهترین انتخاب های شما خرید بلیط ایرباس A320 برای سفر به مشهد است. البته در خانواده ایرباس ها هواپیماهای دیگری مانند A300، A340 و A350 نیز وجود دارد که می تواند از بهترین انتخاب های شما برای سفر باشد.

بلیط لحظه آخری تهران به مشهد

بهترین پرواز تهران مشهد را با بوئینگ ۷۷۷ تجربه کنید!

نام هواپیماهای بوئینگ را همیشه شنیده ایم، در حقیقت هواپیماهای ایرباس و بوئینگ در تمام دنیا مهشور هستند و مخاطبین بسیاری دارند. در کشور ماهم این پرنده آهنی سال هاست که حضور دارد و در بسیاری از مقاصد هوایی درحال جابجایی مسافران است. با توجه به اهمیت روز افزون شهر مشهد هم در صنعت توریسم، این هواپیما در مسیر تهران مشهد هم مورد استفاده قرار می گیرد.

بوئینگ ۷۷۷ که با نام Triple Seven نیز شناخته می شود، سال هاست در لیست محبوبترین هواپیماهای پهن پیکر دنیا قرار دارد و رقیبی جدی برای ایرباس A330 است. البته متاسفانه به دلیل مشکلات سیاسی تعداد کمی از این هواپیما به کشور وارد شد. یکی از شرکت های هواپیمایی که از بوئینگ ۷۷۷ از ناوگان هوایی خود استفاده می کند، شرکت هواپیمایی ایران ایر است و خوشبختانه بخشی از فعالیت خود را در مسیر تهران مشهد به انجام می رساند.

پس برای پیدا کردن بهترین پرواز تهران مشهد می توانید به انتخاب بوئینگ ۷۷۷ در حین خرید بلیط هواپیما داخلی نیز توجه کنید.

چه ایرلاین هایی بهترین پرواز تهران مشهد را برای شما رقم خواهند زد؟

شاید شما بهم به این سوال فکر کرده باشید، بهترین شرکت هواپیمایی ایران کدام است؟ مسلما یکی از مهمترین مسائلی که می تواند تجربه لذت بخشی از سفر را برای شما به وجود بیاورد، کیفیت خدماتی است که در سفر در اختیارتان قرار می گیرد.

بهترین شرکت های هواپیمایی ایران

درحال حاضر شرکت های هواپیمایی بسیاری در کشور وجود دارند و برخی از آنها از قدیمی ترین ای این صنعت اند، اما لزوما بهترین نیستند. در بین تمام ایرلاین ها، مسافران از برخی رضایت بیشتری دارند و مسلما تمایل بیشتری به استفاده از آنها برای سفر.

شرکت هواپیمایی ماهان، بهترین ایرلاین داخلی ایران

یکی از شرکت های هواپیمایی که هم خدمات بسیار مناسبی را در اختیار مسافران قرار می دهد و هم با رضایت گسترده مردمی مواجه بوده است، شرکت هواپیمایی ماهان است. ماهان مجهزترین هواپیماهای کشور ارد ناوگان خود دارد و در مهمترین مسیرهای پروازی نیز درحال ارائه خدمات است و مسیر تهران مشهد هم یکی از همین مسیرهای مهم پروازی است.

اما چرا ماهان می تواند بهترین پرواز تهران مشهد را در اختیار شما بگذارد؟ قبل از پاسخ به این سوال باید بگوییم که خدمات ماهان فقط برای مشهد نیست و تمام مقاصد پروازی کشور ار پوشش می دهد. شاید بهترین خدمت شرکت هواپیمایی ماهان را باید این موضوع معرفی کنیم که در صورت تاخیر در پرواز، حتما از طریق پیامک به مسافران اطلاع رسانی می شود.

هواپیماهای موجود در ناوگان هوایی ماهان از بهترین هواپیماهای کشور هستند، پس مسلما کیفیت و خدمات بسیار خبی هم دارند. از دیگر خدماتی که باعث محبوبیت ماهان در خدمات پروازی شده است نیز می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • سیستم های صوتی با کیفیت در پرواز
 • صندلی های راحت و مناسب برای سفر
 • کیفیت مناسب پذیرایی و غذای ارائه شده در پرواز
 • پرسنل آموزش دیده و حرفه ای
پرواز تهران مشهد ماهان

ایرلاین ایران ایر یا هما، قدیمی ترین و بهترین هواپیمایی ایران

یکی دیگر از شرکت های هواپیمایی که خدمات بسیار مناسبی دارد و خوشبختانه در مسیر تهران مشهد هم فعالیت می کند، ایرلاین ایران ایر است. ایران ایر یا هما قدیمی ترین شرکت هوایی کشور است و در طول سال ها تجربه، به بهترین سطح از خدمات رسیده است.

در شرکت هما ۴۳ هواپیما مشغول به خدمت رسانی اند و بسیاری از این هواپیما در زمره پیشرفته ترین هواپیماهای کشور هستند. پس برای پیدا کردن بهترین هواپیما تهران مشهد، شرکت هما را نیز در بین انتخاب های خود در نظر بگیرید. از بهترین خدماتی که توسط شرکت هما در اختیار شما قرار می گیرد می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • سرویس های غذا و پذیرایی با کیفیت توسط کترینگ اختصاصی
 • تنوع و کیفیت بسیار بالا در تمامی سرویس های خدماتی
 • سرو غذا در ظروف چینی
 • کیف هدیه سفر با بسته بندی زعفران در جعبه خاتم، گل و…
 • صندلی های راحت و مناسب
 • پرسنل خدماتی حرفه ای و آموزش دیده

بهترین بلیط هواپیما تهران مشهد

نوبتی هم که باشد، باید در مورد بهترین بلیط هایی که در پرواز تهران مشهد می توانید پیدا کنید، صحبت کنیم. افرادی که اهل سفر و گردشگری هستند، می دانند که در خرید بلیط هواپیما نکات کوچک، اما مهمی وجود دارد که کمک شایانی به شما می کند. برای مثال در بحث هزینه های سفر در خرید بلیط هواپیما تهران مشهد!

بهترین بلیط هواپیما تهران مشهد

قیمت عامل اثرگذاری است و وقتی بتوانید ارزانترین بلیط هواپیما مشهد را پیدا کنید، در اولین قدم توانسته اید بهترین بلیط هواپیما تهران مشهد را از آن خود کنید! البته به این نکته هم توجه کنید که همیشه ارزان ترین ها لزوما بهترین نیستند! پس در ادامه نکات زیر را هم مد نظر قرار دهید.

بهترین بلیط هواپیما تهران مشهد، بلیط های چارتری است!

بلیط های چارتری در مقایسه با بلیط های سیستمی دارای نرخ قیمت ارزان تری هستند، پس به خوبی در مدیریت هزینه سفر می توانند به شما کمک کنند. اما چطور بهترین بلیط هواپیما تهران مشهد چارتری را خرید کنیم؟ جواب ساده است:

 1. همیشه ۳ تا ۵ روز زودتر برای خرید بلیط هواپیما اقدام کنید تا بتوانید قیمت ها را در روزهای مختلف بررسی کنید.
 2. بلیط های چارتر موجودی محدودی دارند، پس همیشه گوش به زنگ باشد.
 3. بلیط های چارتری قابلیت استرداد ندارند! پس حتما از انجام سفر خود مطمئن باشید.
 4. قیمت بلیط چارتری هواپیما برای رده سنی بزرگسالان و کودکان دارای نرخ یکسانی است.
 5. بلیط های چارتری را از شرکت های هواپیمایی معتبر خریداری نمایید.

قیمت بلیط هواپیما تهران مشهد، اصلی ترین عامل موثر در خرید بلیط هواپیما

در حین خرید بلیط هواپیما مهمترین دغدغه هر مسافری قیمت بلیط هواپیماست. فرقی هم ندارد که مقصد سفری شما کجا باشد، همیشه بررسی قیمت جز مهمترین عوامل اثرگذار در تصمیم گیری برای سفر است. در مدت اخیر نرخ قیمت بلیط هواپیما دارای تغییرات بسیاری بود و کمی افزایش داشت. اما باز هم می توانید بهترین قیمت بلیط هواپیما را نصیب خود کنید تا در سفر به مشهد تجربه ای لذت بخش داشته و بهترین پرواز تهران مشهد را تجربه کنید.

ارزانترین بلیط هواپیما تهران مشهد

مجددا این نکته را عنوان می کنیم که بهترین های همیشه ارزان نیستند. پس برای پیدا کردن بهترین بلیط هواپیما تهران مشهد، با توجه به خدماتی که مد نظر دارید، نرخ قیمت پرواز تغییر خواهد کرد. شرکت های هواپیمایی سعی براین دارند تا خدمات مناسبی را در اختیار مخاطبین خود قرار دهند، اما اگر سلیقه خاص دارید، یا نیاز به خدمات بیشتری در سفر دارید، توصیه می کنیم به فکر خرید بلیط ارزان نباشید.

در پایان توصیه می کنیم برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ویژه هواپیمایی های کشور کمی مطالعه نمایید.

نظرات