بلیط هواپیما تهران به پارس آباد

پارس آباد یکی از مهمترین و پرتردد شهرهای استان اردبیل است که در سرزمینی جلگه ای قرار گرفته است. آب و هوای این شهر معتدل است و به دلیل جلگه ای بودن به عنوان یک منطقه ی کاملا حاصلخیر برای کشاورزی شناخته می شود. البته فعالیت هایی همچون زنبورداری، دامداری و باغداری نیز در این منطقه صورت می گیرد و محصولات زیادی را روانه بازار و اقتصاد می کند.

پرواز تهران پارس آباد

این شهر علاوه بر اینکه منطقه صنعتی و تجاری محسوب می شود، به مقصدی برای سفرهای گردشگری نیز تبدیل شده است. گردشگران خارجی از کشورهایی مانند آذربایجان بسیار به این شهر سفر می کنند و از شهرهای بزرگ داخلی همچون تهران هم مسافران زیادی روانه این شهر می شوند. قطعا پرواز تهران پارس آباد از انتخاب های اصلی این گردشگران برای سفر به این شهر است.

برخی از جاذبه های دیدنی پارس آباد که باعث شده اند بلیط هواپیمای تهران پارس آباد از مخاطب زیادی برخوردار باشد عبارتند از: رودخانه ارس – رودخانه قره سو – یورت تپه سی – تپه های عودجه – قیزیل تپه – کشتزارهای گندم - تالاب تپراق کندی – قلعه اولتان.

قیمت بلیط هواپیمای تهران پارس آباد

اردبیل از مناطق سرد کشور است. این استان در فصل های پاییز و زمستان سرمای چندان جذابی ندارد و در این فصل حجم سفرها به این شهر کمتر از همیشه است. به دلیل اینکه این شهر منطقه ای زیبا و گردشگری محسوب می شود، در فصل های سرد، به دلیل کاهش حجم سفرها، قیمت بلیط هواپیمای تهران پارس آباد نیز دچار کاهش می شود.

در صورتی که قیمت بلیط برایتان مطرح نیست و قصد دارید در بهترین زمان به این شهر سفر کنید نیز فصل بهار را به شما پیشنهاد می کنیم. نیمه اول ماه فروردین و ماه اردیبهشت بهترین زمان برای سفر به دشت های مغان پارس آباد است. جنگل های رود ارس نیز از دیگر مکان هایی است که هر گردشگری را وادار می کند که در بهار سری به این شهر بزند.

بلیط چارتر تهران پارس آباد

در بازه های زمانی مشخصی از سال سال وجود دارد که حجم سفرهای منتهی به شهر پارس آباد کمتر از همیشه است. این زمان ها مناسب خرید بلیط چارتر تهران پارس آباد هستند. همچنین در روزهای میانی هفته نیز تردد میان شهرهای تهران پارس آباد از حجم کمتری برخوردار است و این زمان بهترین فرصت برای خرید بلیط چارتر تهران پارس آباد می باشد.

در صورتی که قصد خرید بلیط هواپیمای تهران پارس آباد را دارید می توانید از طریق وبسایت سامتیک و انتخاب از بین گزینه بلیط های چارتری و بلیط های سیستمی شرایط هر پرواز را بررسی کرده و نسبت به رزرو بلیط اقدام کنید.