رمز دوم پویای کارتتان فعال نیست؟! مشاهده راهنمای فعالسازی

بلیط هواپیما شیراز به کیش

1 Star 2 Star 3 Star 4 Star 5 Star
ارزانترین نرخ های بلیط در بازه 15 روز با توجه به تاریخ انتخابی شما
 • تا قبل از ساعت 11:30 صبح سه روز مانده به پرواز(40 درصد) به عنوان جریمه کسر و الباقی قابل استرداد می باشد.
 • تا قبل از ساعت 11:30 صبح دو روز مانده به پرواز(60 درصد) به عنوان جریمه کسر و الباقی قابل استرداد می باشد.
 • تا قبل از ساعت 11:30 صبح یک روز مانده به پرواز(80 درصد) به عنوان جریمه کسر و الباقی قابل استرداد می باشد.
 • روز پرواز به بعد(100 درصد) تماس تلفنی با پشتیبانی
کیش ایر شماره پرواز : 7061 سیستمی
BOEING-MD
 • ساعت پرواز :۲۲:۱۵
 • مدت پرواز: ۴۵ دقیقه
اکونومی Y ۲
 • قیمت هر بزرگسال
  ۳,۵۸۰,۰۰۰ ریال
مبلغ تعداد نفرات جمع
بزرگسالان ۳,۵۸۰,۰۰۰ ریال ۱ نفر ۳,۵۸۰,۰۰۰ ریال
کودک ۳,۵۸۰,۰۰۰ ریال ۰ نفر ۰ ریال
نوزاد ۸۰۰,۰۰۰ ریال ۰ نفر ۰ ریال
عوارض فرودگاهی ۰ ریال
تخفیف ۰ ریال
جمع کل بهای بلیط ۳,۵۸۰,۰۰۰ ریال
 • ظرفیت ۲
 • قیمت ۳,۵۸۰,۰۰۰ ریال

پرواز شیراز به کیش

شیراز و کیش، دو منطقه و شهر بسیار زیبا در ایران و از مقاصد گردشگری و توریستی کشور هستند. با توجه به بررسی های اخیر، با گسترش امکانات و راه های دسترسی بین شهرها، نرخ گردشگری و اقتصاد صنعت توریسم نیز در این دو شهر به خوبی رو به افزایش بوده و تنها با بررسی میزان رفت و آمد های فرودگاهی و ترمینالی در مروارید جزیره کیش و شهر شیراز؛ می توان به رونق صنفعت گردشگری در شیراز و کیش پی برد.

شیراز و کیش به عنوان دو شهر در نیمه جنوبی کشور، هر دو جز مهمترین مقاصد سفری و توریستی کشور به حساب می آیند و علاقمندان بسیاری دارند، پس شلوغ بودن مسیر پرواز شیراز به کیش یا بالعکس خیلی هم دور از انتظار نیست. شیراز با لقب ملک سلیمان مجموعه ای از زیبایی های طبیعی و فرهنگی و هنری را در خود نهفته است و کیش نیز به واسطه نزدیکی به دریا و با داشتن ساحل هایی آرام و زیبا و فیروزه ای رنگ، میزبان مسافران و گردشگران این شهر است.

بلیط هواپیما شیراز به کیش

قیمت بلیط هواپیما شیراز به کیش

همانطور که می دانید برای علاقمندان به مسافرت و سفر های توریستی؛ دسترسی به بلیط هواپیما و بلیط های چارتر یکی از راه های اقتصادی و راحت سفر به حساب می آید. البته فکر غالب این است که پرواز با هواپیما دارای هزینه های زیادی است، در صورتیکه با توجه به بعد زمان و مسافت، پرواز با هواپیما یکی از ارزان ترین روش های سفر به حساب می آید.

قیمت بلیط هواپیما شیراز به کیش وابسته به نوع ایرلاین انتخابی و کلاس پروازی شما می تواند دارای نرخ های متفاوتی باشد و همیشه ثابت نیست. چرا که روش های قیمت گذاری در هر شرکت هواپیمایی با دیگری متفاوت است و نوع خدمات ارائه شده در کلاس های پروازی نیز باعث می شود که قیمت بلیط هواپیما دارای تغییرات بسیاری باشد. اگر به دنبال پیدا کردن ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما شیراز به کیش هستید، می توانید خرید بلیط چارتر و یا لحظه آخری را نیز مد نظر قرار دهید. همچنین بیاد داشته باشید که قیمت بلیط هواپیما شیراز به کیش و بطور کلی تمامی پرواز ها، در ساعات و روزهای مختلف هفته دارای نرخ های متفاوتی است. پیشنهاد می کنیم همیشه چند روز زودتر برای خرید بلیط هواپیما اقدام کنید.

بلیط چارتر هواپیما شیراز به کیش

22 ایرلاین فعال در کشور، در راستای کاهش هزینه های مسافران و ارائه ارزان ترین نرخ قیمت بلیط هواپیما، تلاش می کنند تا با ارائه قیمتی مناسب همواره رضایت مشتریان خودرا جلب کنند. بخصوص با افزایش استفاده از خدمات الکترونیک در دنیای گردشگری و تنوع خدمات اینترنتی و وب سایت ها، دسترسی راحتتری برای خرید بلیط هواپیما و بلیط هواپیما شیراز به کیش برای مخاطبین فراهم آمده است. در حقیقت با پیشرفت دنیای اینترنت و وب سایت ها بد که بلیط های چارتر معنا و مفهوم پیدا کردند و بیشتر شناخته شدند.

همانطور که می دانید بلیط چارتر همیشه ارزان تر از بلیط سیستمی هواپیما است و انتخاب بلیط چارتر هواپیما شیراز به کیش می تواند یکی از راه های کاهش هزینه های سفر شما باشد. البته  از آنجا که برای پرواز شیراز به کیش همیشه مخاطبان بسیاری وجود دارد ممکن است همیشه موفق به خرید بلیط چارتر نشوید، پس بهتر است در ساعات مختلف روز برای خرید بلیط هواپیما شیراز به کیش به سایت سر بزنید تا بلیط مناسب خود را راحتتر پیدا کنید.