بلیط هواپیما رشت به تهران

1 Star 2 Star 3 Star 4 Star 5 Star

تهران نه تنها مهمترین و پرجمعیت ترین شهر ایران، بلکه بزرگترین شهر ایران نیز محسوب می شود که مساحتی معادل 730 کیلومتر مربع دارد. پروازهای منتهی به شهر تهران، به دلایل مختلف از فروش بسیار زیادی برخوردار هستند. بلیط هواپیمای رشت تهران نیز یکی از همین پروازهای پرتقاضاست. اولین و مهمترین چیزی که باعث شده حجم سفرهای هوایی از سمت شهرهای دیگر به سمت تهران زیاد باشد، این است که تهران شهری است که نیمی از فعالیت های صنعتی کشور آن قرار دارد.

پرواز رشت تهران

یکی از خطوط پروازی که حجم سفرها از آن به سمت تهران بسیار است، پرواز رشت تهران است. حجم زیاد سفرها در این مسیر پروازی می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. سفرهای تفریحی و گردشی، دید و بازدیدهای خانوادگی، سفرهای دانشجویی و سفرهای تجاری تنها چند مورد از این دلایل است. همچنین به این دلیل که تهران مرکز ساختار اداری کشور نیز هست، طبیعیست که بلیط هواپیمای رشت تهران، یکی از پرمخاطب ترین ها باشد.

با توجه به مواردی که به آن اشاره کردیم، در صورتی که قصد تهیه بلیط رشت تهران را دارید، پیشنهاد می کنیم از طریق وبسایت سامتیک نسبت به خرید بلیط این پرواز اقدام کنید تا بتوانید در کمترین زمان و با مقایسه پروازها، بدون هیچگونه اتلاف وقت، بهترین انتخاب را داشته باشید.

دو شهر رشت و تهران فاصله ای 239 کیلومتری از یکدیگر دارند و مدت زمانی که در پرواز رشت تهران در آسمان قرار دارید حدود 30 دقیقه است. اما این زمان با توجه به شرایط مختلف ممکن است می تواند کمی تغییر نماید.

بلیط هواپیما رشت تهران

قیمت بلیط هواپیمای رشت تهران

قیمت بلیط هواپیمای رشت تهران ممکن است با توجه به قرار داشتن در برخی ایام سال یا تعطیلات و یا حتی با توجه به روزهای هفته متغیر باشد. البته تغییر قیمت بلیط رشت تهران معمولا در طول هفته چندان محسوس نیست؛ شاید دلیل اصلی این امر نیز اداری بودن شهر تهران باشد.

به یاد داشته باشید که در هنگام خرید بلیط هواپیمای رشت تهران تنها به قیمت بلیط توجه نکنید و شرایط سفر را نیز در نظر بگیرید.

از نظر آب و هوایی نیز نمی توان زمانی را به عنوان بهترین زمان برای سفر به شهر تهران مشخص کرد. البته عده ای معتقدند که تهران در فصل بهار و در ماه فروردین، به دلیل خلوت بودن و آب و هوای مطبوع، بهترین تجربه سفر را برای شما خواهد داشت اما با توجه به این که بیشتر سفرهای هوایی منتهی به تهران به دلایل تجاری و اداری صورت می گیرد، زمان مشخصی به عنوان بهترین زمان برای سفر به این شهر وجود ندارد.

بلیط چارتر رشت به تهران

در حال حاضر بلیط های هواپیمای رشت تهران در قالب بلیط های سیستمی و بلیط های چارتری در وبسایت سامتیک به فروش می رسند. البته بلیط چارتر رشت به تهران در بیشتر زمان ها ناموجود است و بیشتر بلیط ها به صورت سیستمی ارائه می شوند. چرا که حجم سفرها در این مسیر بسیار است و ایام کمی وجود دارد که حجم سفر در این مسیر به طرز چشمگیری کاهش یابد.

درحال حاضر، هواپیمایی آسمان یکی از فعال ترین هواپیمایی ها در مسیر رشت تهران است.