× طرح فاصله گذاری اجتماعی بلیت قطار : در طرح مزبور در هر کوپه صدور بلیت به صورت حد اکثر دو نفر یا اگر خرید به صورت خانوادگی باشد (بیش از ۲ نفر) انجام خواهد شد. مثال : اگر کاربری یک بلیت خریداری نماید فاصله گذاری با توجه به طرح گفته شده بر روی صندلی بعدی به صورت خودکار لحاظ خواهد شد . به همین ترتیب اگر کاربر دو صندلی را خریداری نماید این طرح به صورت یک در میان با توجه به تعداد صندلیهای خریداری شده روی صندلیهای بعدی لحاظ خواهد شد و هزینه اضافی نیز از کاربر دریافت نخواهد شد.

بلیط هواپیما تفلیس به تهران

1 Star 2 Star 3 Star 4 Star 5 Star
 • ارزانترین نرخ ها
 • تاریخ انتخابی شما
 • توجه: هواپیمایی ماهان جزو این لیست نمی باشد.
 • جستجوی سریع و آسان تمامی مسیرها
 • جستجو در بین کلیه ایرلاین های داخلی و خارجی
 • نمایش تمامی پروازهای سیستمی و چارتری
 • خرید بدون نیاز به عضویت
 • صدور آنلاین و سریع بلیط
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته
 • استرداد آنلاین بلیط
 • ارسال بلیط از طریق ایمیل، فکس
 • ارسال اطلاعات بلیط از طریق پیامک

یکی از مقاصدی که اخیراً بسیار مورد توجه مسافران و گردشگران ایرانی قرار گرفته، تفلیس گرجستان است. تفلیس شهری زیبا و دیدنی است به طوری که وقتی وارد  پایتخت کشور گرجستان می‌شوید، همان لحظات اول دلباخته آن می‌شوید. علاوه بر جاذبه های گردشگری متنوع و زیبا، مردم تفلیس هم بسیار خون گرم و مهمان نواز هستند

پرواز تفلیس تهران

 این مردم افرادی هستند به دور از هرگونه تعصبات مذهبی، به طوری که ممکن است در یک محله، کلیسا و مسجد در کنار هم قرار گرفته باشد. همه این دلایل باعث شده که ایرانیان به سفر به تفلیس علاقه پیدا کنند. خبر خوب اینکه امکان پرواز مستقیم برای مسافران ایرانی فراهم است و پرواز تهران تفلیس یا تفلیس تهران می‌تواند ضمانت رفت و آمد راحت شما به این شهر زیبای گرجی باشد.

بلیط تفلیس تهران

اگر قصد دارید در یک زمان عالی به این شهر تاریخی و زیبا در گرجستان سفر کنید و از تمام جاذبه های چشم نواز آن بهره مند شوید، توصیه ما برای سفر به گرجستان ماه های آوریل ، می ، ژوئن ، سپتامبر و اکتبر است.

قیمت بلیط هواپیما تفلیس تهران

برای خرید بلیط هواپیما شهر تفلیس اولین چیزی که برای مسافران اهمیت پیدا می‌کند، قیمت بلیط هواپیما است. برای مشاهده از آخرین وضعیت نرخ بلیط تفلیس، می‌توانید از پنل کاربری سامتیک استفاده کنید تا بروزترین و بهترین قیمت به اطلاع شما برسد.

برای اینکار در بخش جستجوی پرواز، ابتدا نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت، بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس مبدا، مقصد، تاریخ سفر، تعداد مسافران و … را تعیین نمایید؛ با زدن دکمه جستجو لیست پروازها نمایش داده شود. در این لیست، تمام هواپیمایی هایی که در مسیر تفلیس تهران خدمات دارند را مشاهد می‌کنید. در ضمن شما می‌توانید پرواز خود را بر اساس تفکیک کلاس پروازی و ایرلاین بررسی کنید تا از قیمت بلیط هواپیما اطمینان حاصل پیدا کنید.

بلیط لحظه آخری تفلیس تهران

شهر تفلیس یکی از مقاصدی است که بلیط لحظه آخری ارزان قیمت زیاد در آن پیدا می‌شود. دلیل این امر نبود بلیط چارتر برای این مسیر است. البته ناگفته نماند که شهر تفلیس به زودی به یکی از مقاصد پرطرفدار و پرترافیک در ایران بدل خواهد شد چراکه هزینه های سفر و زندگی در گرجستان به مراتب از ترکیه و مالزی کمتر است.

بیشتر بلیط های لحظه آخری و ارزان قیمت تفلیس تهران در تعطیلاتی مثل نوروز به وفور یافت می‌شود اما نکته ای که بسیار حائز اهمیت است، قیمت بلیط لحظه آخری در این مسیر پروازی است. به عنوان مثال، اگر بخواهید برای سفر به تفلیس بلیط لحظه آخری تهیه کنید،  چیزی حدود 30 تا 40 درصد از هزینه بلیط شما کاهش پیدا میکند.